bugün

entry'ler (412)

bukan treni

kore filmlerini seven ama zombi filmlerini sevmeyen biri olarak söylüyorum gayet güzel bir film. Gerildim stres yaptım küfrettim ama sevdim filmi.
http://www.imdb.com/title/tt5700672/

dota 2

yeni güncelleme ile adeta dota 3 olan oyun.

açık oylanınca teşekkür etmeyen hanzo yazar

açlık oyunları okudum lan.

fenerbahçe

az alkmar. kesin bilgi titreşimli top mesaj attı.

neden hiç izmir de patlama olmuyor

neden izmir sevilmiyor? bence sorulması gereken soru bu, yobaz değiliz şehir pahalı değil doğal güzellikleri var insanları güzel yakışıklı ve iyi , tatil beldelerine yakın havası güzel daha bi ton şey, sanırım konyanın yobazlığında istanbulun kalabalığında ankaranın kuruluğunda kalınca insanlar izmirden nefret ediyor neyini çekemiyorsunuz amk bizim de cumhurbaşkanımız tayyip bizim de başbakanımız binali biz de boktanız bok atmaya çalışmayın.

aşil tendonu kopması

Tam 45 gün önce başıma gelmiş hadise. Tam olarak ısınmadan halı saha maçına çıkınca daha 5. dakikada inanılmaz bir sesle ve ağrıyla yere yığıldım. arkamdan biri ayağıma taş attı sandım ama döndüm baktım kimse yok. neyse 2 gün sonra ameliyat oldum bir hafta hastanede kaldım 45 gün rapor vererek taburcu ettiler. ilk 30 gün kasığa kadar daha sonraki 14 gün diz altı olmak üzere alçı ile yaşamak zorunda kaldım ve nihayet dün alçıdan kurtuldum.
Ama asıl olay şimdi başlıyor sanırım ayağıma basamıyorum ve bileğimi yukarı doğru geremiyorum.
Fizik tedavi için ise yer yok diye 15 gün sonraya gün verdiler. Bu 15 gün içinde ayağım daha kötü olabilir gibi geliyor.
Daha önce başına gelen var mı evde ne gibi egzersizler iyi gelir?
Kantaron yağı zeytin yağı sıcak su masaj falan denemeyi düşünüyorum.
çok zor bi sakatlık allah kimsenin başına vermesin.

bere takmak

alternatif korunma yöntemim. evet büyük

günaydın kızlar

günaydın.

kızların ilişkide mutsuz olmalarının tek nedeni

yarak afedersin. tekledi mi mutsuz olurlar o da er ya da geç tekler.

20 kasım 2016 fenerbahçe galatasaray skor tahmini

fenerbahçe maça hızlı başlayıp ilk 15 dkda bir gol bulur. daha sonra oyun biraz sertleşir ama galatasaray oyunda dengeyi kurar.ilk yarı olmaz ama ikinci yarının başında beraberlik golü gelir. sonra doğru düzgün pozisyon bile olmaz belki son dakikada bi net pozisyonu harcar gs. ama nafile iki takım da birer puan alır şampiyonluk umutlarını yitirir.

özet: fb:1-gs:1 goller josef ve eren

dolar artarsa artsın bize ne diyen zihniyet

5 dolarım var ellerimi ovuşturuyorum.

suriyeli mültecilerin büyük penisli olması

penisi büyük erkeklerin iyi sevişememesi.
not: inceuçluamaiyişarjedenspor

iddaada tek sayıyla yatmak

dün gs-daçka maçında başıma gelen hödö. ulan son saniyede 2 serbest atışın birini neden kaçırıyon sinan bunu bana neden yapıyon koçum.

kostik

(bkz: abeci kostik)

12 senede öğrenciye ingilizce öğretemeyen eğitim

onun yerine kodlama eğitimi verilseydi şimdi dünya çapında bi yazılım ülkesi ve gücü olmuştuk. yazık.

3 dünya savaşı favori ülkeler

bence rusya siber gücü sayesinde alır götürür ve rusya yanında olan devletler karlı çıkar.

not: önce sebebi sonra kimi seçtiğinizi söyleyin.

kuzey koreye 5 kala

ayrıca belgesele başlık olmaz isim olur.

lisede öğretmenler günü için hediye

valla bana fenerbahçe bardağı hediye edilmişti hala da kullanıyorum bence güzel bi hediye.

kuzey koreye 5 kala

düşündüğümü düşünüyorum.

doların euroya yetişmesi

ya bırakın şu yabancı hayranlığını , napıcaksınız milletin parasını , yok dolar yükselmiş yok mark düşmüş biraz kendi paranıza odaklanın.