bugün

https://www.youtube.com/watch?v=iTIEa6AFrYk
Beşiktaş bir mücadele hikayesidir.beşiktaş asi ruhtur.beşiktaş baba hakkıların ,süleyman sebaların , metin ali feyyazların takımıdır.beşiktaş halkın takımıdır.
bugün kasımpaşayı yenip zirve mücadelesinden çekilmediğini kendine de, taraftarına da kanıtlamak zorunda olan takımım. artık kaybedecek puanımız yok.
7 maçı kalan takım. yanındayız. biz inanıyoruz.
Diğer iki takımın ikinci olmaları intihar sebebiyken taraftarlarının bu ünvana şerefli ikincilikler adını taktığı conventional takım.
köy takımı dediler de, o köy takımı bunlara ne koydu ya la!
üzerindeki kara bulutları 5 golle bir nebze de olsa dağıtmış takımımızdır.
Öncelikle, takımdaki bu 5 gollü galibiyete rağmen "Lan bi şey eksik ama ne?" diye sorulan sorunun cevabı gökhan töre'den ziyade onun olmayışının getirdiği çoşkusuzluktu. O sakinliğin sebebi de maç erken koptuğundan önder hoca'ya olan saygı olsa gerek diye düşünüyorum.

ikinci olarak bu sezon alınan 2. 5-1lik galibiyette de çift forvetle çıkmamız ve çok fazla pozisyona girmemiz, demba'nın rahat oluşu ve yine iki maçta gollerin altında Olcay-Ba-Pektemek-Ramon motta'nın imzasının oluşu dikkat çekici. Tek fark gollerin sırası ve erciyes maçında töre'nin bu maçta da sosa'nın ilaveten skora etki etmesi. Günay ofsayt pozisyonları bile kurtararak reflekssizlikten içimizi kavuran tolga'nın eziyetinden bizi kurtardı. Olcay'a gelince biz tüm maç senin geri paslarını, topu sağına çekip geri sürüşünü demba-mustafa ya da töre'nin şapkadan çıkarıp sana atacağı bir pasla vuracağın voleyi beklemek zorunda değiliz. Biraz öne at kendini.

Hilmi öksüz'e de selamlar. Tarihindeki sadece 2 beşiktaş galibiyetine bakmadan "Beşiktaş'la 10 maç oynasak 10'unu da kazanırız" deme cürretini gösterdiği maçtan sonra oynanan 4 maçın 4ünde de Beşiktaş'a mağlup oldu. Bu 4 maçta kasımpaşa 3, Beşiktaş 12 gol attı.

Son olarak;
Bu kadar olmaz rezil yönetim
Siktirin gidin,BEŞiktaş bizim
bu tribünler artık susmuyor
Beşiktaş'a adam gibi başkan istiyor.
bu sene rahat alacağı şampiyonluğu kendi kendine zora sokmuş takım.
http://www.besiktasruhu.c...rmasi-2XL__60358021_0.jpg

bu gülünç forması aklıma geldikçe beni gülme krizine sokan takım. böyle uyduruk bir formayı tasarlamak kimin aklına geldiyse.*
bu takım şampiyon olmayacak olmayacak dediniz bak noldu şimdi. hacizmiş hakemmiş reza sarrab' mış durduramaz bizi bunlar. bjk li kardeşlerime sesleniyorum. daha geçen hafta şampiyonluk başka bahara kaldì diyordunuz. ama bakın şimdi lider kim. boşuna bu takıma inanın demiyoruz. (bkz: şampiyon sensin).
(bkz: 79 puanı alın bu iş huzur içinde çözülsün) tanım : 2014-2015 futbol sezonu şampiyonu.
yenilmesi zerre umurumda değildir, elinden geleni yapar Beşiktaşım, yendi mi dünya benim, her zaman beşiktaş.
yaşasın beşiktaş, yaşasın direniş, yaşasın çarşı.
görsel
reza zarrab'ın önünde oynayacak takım.
(bkz: beşiktaş şikeden aklandı da haberimiz mi yok)
(bkz: beşiktaş adamın amına koyar)
Başkanı Fikret Orman'ın çarşı grubuna beşiktaş siyaset yeri degil demesini anlayamadım, beşiktaş'ı tutmadığım halde çarşı'nın sosyal konulara gösterdigi duruş hayran bıraktırıyor.
tarihin en ağır tecavüzünü 8-0 ile liverpool karşısında almış takım. ingilterede kocası liverpool olarak bilinir.
tarihte hep ezik kalmış ve ezik kalmaya da devam edecek olan jimnastik kulübü.
Bu sene şampiyon olacak takım. Olacak yani başka yolu yooook.
deplasmanda trabzon ve galatasaray maçı varken nasıl şampiyon olacağını merak ettiğim takım.
112 sene yan yana
siyahla beyazla kol kola
şerefli şampiyonluklarla bir daha
GURURLAN burası BEŞiKTAŞ
GURURLAN.
galatasaraya yenilir ise şampiyon olamayacağını düşündüğüm takımım.
Galatasarayı 2-0 yenerek şampiyon olacak Biricik takımım.

Arkadaşlar Dudu demişti dersiniz.
Bu sene şampiyon olursa anlamlı bir ise imza atacaktir. Bu akşamki mac gs mavi kadar önemli.