bugün

bayram namazı çıkışı halkına zulm eden lider.
görsel
Abi özlemedin mi halkını? Bi çağrı yap da gelsinler yeter yıldık anasını sikeyim.
Aynı şeyi bize de denediler Allahtan tutmadı. Ama Esad olayların başında sen ordunu halkın üzerine salmasaydın şimdi ferah içinde yaşadın zalimsin. Bizim suçumuz da en az Esad kadar ne boka adamlara silah desteği verirsin dış işlerinde zike sürecek akıl yok.
niklatini uplayalim da vahabiler aglasin.

halkinin destegi sayesinde suriye yi kurtarmak uzere.
halkını sinek öldürür gibi kimyasalla öldürür şehirleri elin rusyasıyla talan eder 650 bin den fazla sivil insan katleder sonra türkiyede bazı şahıslar halkın desteği hikayesini anlatır ne bok bi dünyada yaşıyoruz. inşalla prezervatif fabrikaları daha kaliteli ürün imal ederler.
Ülkesindeki 2,5 milyon çomardan kurtulmuş lider.
erdoğan'ı kandırıp ülkesindeki 5 milyon gereksizi erdoğan'a itelemiş olan uyanık lider.
Asrın çakalı...

Ne gerek var amk o kadar toprağa sikinde bile değil olanlar. Şam yeter esad kardeşime pardon esed katiline ehe.

Ne güzel iteledi ülkesindeki kekoları bize.
suriyede yüz binlerce değil, on binlerce kişinin öldüğünü savunan zat.

http://www.haberturk.com/...nler-degil-on-binler-oldu
savasın ilk zamanlar kalması taraftarıydım. neticede ne de olsa devlet baskanı ve ülkede kargaşa vardı. ancak şu an gelinen noktada savaş suriye'nin iç işlerinden çıkmış, ulusal bir hal almıstır. ne yazık ki şu anda suriyeliler bu savaşta en küçük, en yetkisiz halka. defol git artık esad.
radikal islamcıları doğduğuna pişman eden suriye'nin müceddid lideri.

aktrolleri ağlatıp rencide eder mütemadiyen.
2012'den beri ülkesinin içine ederek tahtını korumaya çalışan suriye devlet başkanı. Bu toplam zamanda savaşın suriyeye toplam maliyeti 226 milyar dolar imiş.
son tağut bükücü.
uzatma işte ya. müslümana sapık diyen kendi sapıktır. namaz kılmasını seyrettik, normal kılıyor işte adam, ne uzatıp götünüzden enstrüman uyduruyorsunuz.
donald trump'ın geri adım atmasıyla kısa sürede ülkesinde tam kontrolünü sağlayacak gibi görünmektedir. ondan sonra lahey'e gider müşteki olarak.
Torosların iki tarafında yaşayan iki uzundan biri.
(bkz: Basar Esad) Suriyeli cihatçılara fena basmıştır, evet.
ya bırak nusayri musayri ayaklarını. adam nusayriyim diye ortalığa düşmüyor, müslümanım diyor. normal namazında niyazında orucunda bir adam. bizim memlekettekilerin çoğundan daha fazla müslüman. 10 dakka bekle bak şu ortamda ne derece sapıklar var. esad'dan önce sen evinin içindeki sapıkları düzelt. evinde namaz kılmayanları yok et. şurda bir anket yap bak yüzde kaç namaz kılıyor, yüzde kaç oruç tutuyor.

bırakın artık şu siyonist söylemlerini. esad nusayriymiş de kötüymüş de, hadin lan ordan. mezhepsizler ve ateistler mi on numara.
vahabilere ve globalistlere koyup gecirmistir.
Halkını koruma amacı güden ancak emperyalist güçler tarafından şeytan olarak tanıtılan bir adet lider. Destekcisiyiz.
Ben bu Suriye meselesinden bi sikim anlamadım. Ya düşmanımız Esad mı yoksa ypg ve ışid mi. E bunlar Esad'a saldırıyor. Adamı bi bıraksalar ikisini de sikecek belki. Bırakın temizlesinler ülkeyi. Sonra Esad'a istediğinizi yapın.
(bkz: bm nin beşar esad şirketlerine para vermesi)
gitti gidecek az kaldı. Zaten istesek 3 saatte şam'a varırız. Bakın el bab'ı nasıldık. Işte türkün gücü, Suriyeli kardeşlerimizi sahipsiz bırakacak değildik ya!

(bkz: ironi)
(bkz: emevi cami)

belki bir gün belli olmaz.
Şam a mı varırdık. Güldürme beni sen o şam a gir anında Ruslardan, irandan tepki gelir. Nice Askerlerimiz şehit olur. Cerablusu aldık bu kadar zayiat verdik. Şam orada kalsın bir zahmet. Bu işler çocuk oyuncağı değil.