bugün

o değil de, niye hamallık yapıyım ne demek sözlük ya, kim hamallık yapıyomuş, ders konusunda hamallık yapmak ne demektir yani * attım hafızaya, çalıştım niye hamallık yapıyım derken millet kitapları alıp sırtında mı yürüyor anlamadım gitti.
bugünkü üniversite sınavında aklımdan çıkmayan replik.
her insanın benimsemesi gereken yeni bir düşünce akımı. 2000 li yılların rönesansı niteliğindeki söz.
izleyince einstein'ı aradığımız videodur.
oldukça sakin bir abimizin videosudur, bu adama televizyon kanalları bir an önce beyin bedava adıyla program yapmalıdırlar.
yarmıştır.
lisedeki rehberlik servisinde ki bir hocamla aynı jestlere sahip bir adam.
sınavı kötü geçmiş diye duyumlar aldık.bilmiyorum ne kadar doğru.
ara sıra aklıma geldikçe yarıldığım replik. ayrıca galiba jöle de bedava ki sınava girerken bile bir kutu sürmüş kafasına. belki de fazla jöleden dolayı yandı beyin devreleri.

(bkz: jöle bedava)
feci orjinal bir abimizin bizi tüm dert ve kederlerimizden uzaklaştıran sözüdür. sağolsun varolsun...
keske biraz hamallık yapsaymışta beyninin birazını yanına alsaymış.
bedava bi beyin yerine paraya kıysaymış bu hallere düşmezdi.
(bkz: bizim orda satılıyor)
kpss ye giren adam söylemidir. kpss den çıktıktan sonra muhabirle röportaj yapan kpss maduru bu sözü sarfetmiştir. yalnız öyle bir söylüyor ki psikopat falan sandım. kpss nin türk insanı üzerinde ki etkisinin canlı örneği.
beyin bedava beyin bedava. attım hafızaya gerekeni yaptım.
(bkz: çok kısa başarı öyküleri)
remixi daha da yardırmıştır.

http://www.facebook.com/v...v=423325758232&ref=mf
"Beyin Bedava" esprisi yapma kontenjanları an itibariyle dolmuştur. Lütfen bu espriyi bir sonraki KPSS sınavı için saklayın.*
+ meraba. beyin var mı?
- ne beyni istersiniz?
+ koyun beyni.
- buyrun. nakit mi kredi kartı mı?
+ beyin bedava değil mi?
- yooo.
farklı bir versiyonu:

http://www.youtube.com/watch?v=P3ZQBr1ONfQ
(bkz: abinin içtiğinin aynısından banada)
"3 kilo da bana tart" diyeceğim cümledir. dahiliye çalışırken o bedava beyin yetmiyor, parası neyse verip alalım.
tc kimlik numarasını merak ettiğim beyin insanı.
kendisindeki kafa huzuruna sahip olmak istediğim adamın müthiş sözü.
ağzıma sıçmıştır bunu söyleyen adamdaki özgüven benim. hala da suratımda büyük bir hayranlık ifadesiyle ağzım açık izliyorum adamı. beyin bedava hakkaten lan!
eğer atanmışsa bi yere, oranın havasını suyunu anında değiştirecektir bu abi. hele o "10 numara" deyişi yok mu. yarım yarım yarıldım lan gülmekten. o mimikler, o kafa hareketleri öldürdü beni. yalnız elemana jöle de bedava galiba. yardırıp çıkmış evden.
beyin bedava falan değil, kasaba sorun koyun beyni kaç para?*