bugün

en depresif anlarımızda bile '' kaygılarım yedi beni öööooofff '' diyerek isyanımıza ortak olup stresimizi attıran insan. takip edilesi, bol bol dinlenilesi, tebrik edilesi müzisyen.
kaygı, dua, ben hiç sevemem, yağmur, gel bana isimli muhteşem şarkıları olan geleceği parlak müzisyen *.
normalde yarın yani 24 ekim 2007 akşamı 20:30 da, sakarya üniversitesi merkez cafeteryasında konseri olan ancak, şehitlerimiz nedeniyle, 28 kasım tarihine ertelenen şarkıcı...
bu kararlarıyla; sakarya üniversitesi genç yöneticiler kulübünü ve saü müzik kulübünü kutluyoruz...
kıracın kankası yağmur adlı dınlencek turden şarkıya sahip müzisyen.
eurovision'da bizi temsil etmesini çok istediğim müzisyen. o derece başarılı.
henüz dizisi olmayan şarkıcı. olur mu olur. biz adam popüler kültür insanı değil derken dizi dizi tv de salınabilir. klipleri şarkıları kadar güzeldir.
dinlenmesini tavsiye edebileceğim sarkıcı.
Su anda kendisi beyaz show'da boy gostermekte fakat artik kendisinin yuregimden gecen sesleri duymasini istiyorum..Abi bir ben hic sevemem veya bir kaygi patlatta surda ruhumuz cossun gecenin kor vakti ne olur?!!
bugün; saat 15 itibariyle; radyo life'ta konuğum olacak olan sanatçı.

edit: yolda yaşanan aksaklıklardan dolayı gelmesi 16'yı biraz geçecek sanırım, bekliyoruz heyecanla...
gel bana gibi müthiş bir şarkıyı dinleyiciye kazandırmış müzisyen.
sahnede ki performansıyla, orjinal albüm kaydı arasında pek de fark olmayan yorumcu.
ilk albümünü yavuz çetin' e ithaf müzisyen.
18 temmuz cuma akşamı highout'ta olacak müzisyen. girişler 10 ytl + 1 biraymış.
ben hic sevememle ve yagmurla tanidigim simdi vazgecilmezim erkek sanatcimiz. lafta degil gercekten sanatcidir kendisi.
bir türlü şarkılarını sevemediğim şarkıcı. kötüde değil ama..
bu aralar nilgül'le yaptığı düetle televizyonda görmekteyiz kendisini.
"yalanlar yalanlar yalanlar
bulutların ardındaki güneş gibi gerçek
sevilmeye muhtaçken kimileri
kirli avuçlara düşüverecek"

dizeleri ile hayatın gerçeklerine değinmiş güzel insan.
(bkz: yağmur)
vokallerinde sanki fuat güner varmış hissi veren doğru ve düzgün sanatçı.
sıkı bir beşiktaşlı olduğunu öğrendiğim insan. bjk tv de gördüm kendisini.
güzel şarkıların sahibi, muhteşem şarkı sözü yazan yetenekli insan. özellikle yağmur şarkısı dinlenesidir. insanı delirtir bu şarkı. duyguların en dibine kadar işliyor.

--spoiler--
Yağmur Yağmur Yağmur Yağmur
Geri verecek buharlaşan sevgimizi
Yağmur Yağmur Yağmur Yağmur
Sessizce silecek kibirimizi
--spoiler--
her dinlediğimde bana akdenizden esen bir meltem gibi gelen yağmur isimli çalışmasını askerde rüyamda evet evet rüyamda dinlememe sebep olmuş şahıs. çarşılar kilitlenip, birlik içerisinde radyo, pikap ve benzeri cihazlar yasklandığında, eğer canınız çılgınlar gibi yağmur dinlemek istiyorsa, meydana gelecek olan hadise rüyanızda şarkıyı dinlemek oluyor.
son yılların en kendi halinde şarkıcısı.

yağmur şarkısı ise son yılların en iyilerinden.

artık yeni albüm çıkarsa da dinlesek dediğim müzisyen.

beklemedeyiz.
uzun süredir sesi soluğu çıkmayan; yağmur, kaygı, gel bana, aheste gibi güzel şarkılarla beğenimi kazanmış kaliteli şarkıcı.
yeni albümü sabırsızlıkla beklenen sanatçı.
yakın zamanda izmir'de bir konser verse fena olmaz hani.