bugün

entry'ler (591)

fifa 18

Ananesini siktiğim oyununu satıyorum.

Sinir hastası olmaya niyetim yok. Dün akşam sinirden kolu duvara fırlattım, kol gitti. Allahtan tv ye gelmedi de götümüze 5.000 tl kaçmadı.

Bu oyunu oynayarak sinir hastası olmak isteyenler bana yazsın, detayları özelden ileteceğim.

Tanım: Defans yapmanın imkansız olduğu futbol oyunu.

fifa 18

Oyunu yeni aldım. Pro club takımı arıyorum. Var mı beni pro club takımına alacak bir babayiğit?

Tanım: Futbol oyunu.

nba 2k18

Sözlük olarak Pro-am modunda ulubasket adı altında bir oluşum içerisine girebileceğimiz oyun. ilgilenenler özelden yeşillendirsin.

troller silinsin kampanyası

Evet. Sözlük yönetiminin acilen uygulamaya geçmesi gereken kampanya.

Şu baş belası troller sebebiyle sözlüğe girmeyen yada başka sözlüklere geçen birçok yazar arkadaş var.

Sözlüğün sol tarafı resmen midemi bulandırıyor. Kapasitesiz, silik yediği halde tekrar tekrar hesap açan yüzsüzlerden bıktık.

Karması eksi 100'ün altında olan tüm yazarlar silinsin. Yeter artık.

şah ismail i sevenler tr yi derhal terk etsinler

Ecdadının kanla koruduğu toprak ha ? Çok sevdiğin osmanlının son padişahı da pılını pırtını toplayıp türkiye'yi terk etmişti. Senin ben ecdadını ....

ülkücülerin müzik yapamadığı gerçeği

Komünistler kadar iyi müzik yapamadığımız doğrudur. Ancak bazı istisnalar da mevcuttur tabi ki. istisnalardan birisi için (bkz: ozan ünsal)

barzani nin türkiye yle gerekirse savaşırız demesi

"Buyursunlar bizim için savaş düğündür." (H. Nihal Atsız)

karşıyakalılar kadehlerini atatürk için kaldırdı

bir göztepeli olarak tebrik ettiğim karşıyakalı etkinliği. yobaz izmir düşmanlarını kızdırmış biraz. yarasın, afiyet olsun.

tracy mcgrady

Hall of fame seçilmiş bakışına yandığım. Nam-ı diğer t-mac. Nba tarihinin gördüğü en iyi skorerlerden, bana göre en iyisi.
görsel

türk islam sentezi

Bir başka deyişle tatlı su milliyetçiliği .

peter dinklage

Peter reyiz cCc

Tanım: tyrion lannister.

2017 2018 sezonu süper lig sıralama tahminleri

Göztepemiz şampiyon olacaktır. Aksini iddia edeni döverim. Net!

40 yaşına geldiği halde hala kızım diyen fosil

Üste para vermesi gerekir.

uludağ sözlük iibf mezunları

Bir başka deyişle (bkz: baltaya sap olamamış yazarlar)

ceza vs sagopa kajmer

Rap dinlemediğim halde iyi bilirim ki; sagopa s.ker. adam olun.

kitap okuyan insanların kendini kültürlü sanması

Doğrudur. Kitap okuyan insan, okumayana göre daha kültürlüdür, daha bilgilidir. En azından cahil değildir. Aksini iddia eden çomarın ham maddesidir.

ister hava atmak için olsun, ister öğrenmek için olsun. Yeter ki okuyun amk.

Sonra vay efendim akepe nasıl bu kadar oy alabiliyor ? vay efendim ülkemizde neden bu kadar çok suç işleniyor ? neden çocuklar istismar ediliyor ? neden kadınlarımız sokağa çıkamıyor ? neden yerli üretimimiz yok ? vs. vs.

Çünkü okuyan bir millet değiliz. çünkü bu başlığı açan at s.ki gibi cahil bir toplumuz.

Ulan ilk cümlesi "oku" olan bir kitaba inanıyoruz. Oruç tutmayanı dövünce, deve sidiğini içince müslüman oluyoruz ama kutsal kitabın ilk cümlesini yerine getirmeye üşeniyoruz.

Ne okumak istiyorsan onu oku. ister marx oku, ister nihal atsız oku, istersen kuran oku. Zaten okudukça doğru olanı kendin bulacaksın. Ama yeter ki oku benim güzel kardeşim.

yirmilik diş

Çektirmek istediğinizde ölüm gibi birşey oluyor ama kimse ölmüyor.

siz içindeyken hadi soksana diyen kız

(bkz: bamya)

milli takıma gelmeyen ibneler

Ömer Aşık yaklaşık 6 aydır sakat. Enes Kanter lavuğuna milli davet gönderilmiyor zaten. Boby dixon hazırlık döneminde sakatlandı. Emir preldzic devri çoktan kapandı. Bu kategoriye sadece ersanı koyabiliriz.

7 eylül 2017 türkiye letonya basketbol maçı

Gözümde canlanır koskoca mazi. (bkz: kaspars kambala)