bugün

hosgelmis yazar, bakiniz vermeyi de ogrense tam olcak. ha gayret!
edit: onu da ogrenmis, hatta sozluge de yavas yavas isinmaya bile baslamis yazardir. kolay gelsin.*
yazdıklarında ve yazacaklarına kasıt aranmaması gereken 4646456.nesil yazar (bkz: burda niye kimse gülmüyo)
azimli yazar "iyi başladı inşallah devamını getirir diye düşündüğümüz" takip edilecek yazar.
yazıları okunası yazar.özellikle müzik konusunda düşüncelerimizin uyustugunu düsünüyorum.populer ve tikky kişiligiyle tanınır
sözlükte bir yazar.
(bkz: hektor)
tatlı tatlı laf sokma sanatının üstadı olan yazardır.*
sözlükteki takım kavgalarının miladı olabilecek yazar.
sözlükte de heryerdeki gibi tek takım olduğundan takım kavgalarının miladı olamayacak yazar.delikanlı yazar.kardeş yazar.
(bkz: bi arkadaş)
tanınası insan
babası eczacı olan yazar modeli.
hazım güçlüğü yaşayan yazarımsı. sozlukle forumu ayırt edebildiğine dair ciddi kuşkularım var.
en son (#75801) nolu entrysinde beni koparmış yazardır. evet haklıdır. slm nbr diye bi başlık varken "slm cnm nbr", "mrb cnm nbr" gibi başlıkla olmamalıdır ama tepkisi çok hoşuma gitmiştir. öyledir. iştedir.
agresif kişilik.

edit: bana bir şey yaptığı yok gerçi. severim keratayı. gel lan, öpüjemm!
(bkz: baybars)'lan karıştırılmaması gereken yazardır.**
en problemli günlerde bana evinin kapılarını sonuna kadar açan gerçek dost.sesi biraz kötü ama olsun.*
lümpen hareket dedektörü. *
fenerbahçe tartışmalarında;entrylerde olsun,msnde olsun,özelde olsun,arka bahçede olsun taraftar desteğini yanında hissedecek olan sözlük kişisi.
başkalarından ayar yediğini gülününce sağa sola saldıran, insanlara hakaret eden, ruhsal bunalımda olduğunu düşündüğümden çökmemesi için fazla üzerine gitmeyeceğim yazar.

(bkz: kiyamam sana)
"lan dün bunun doğum günüydü." yazarı. me se ne'de kutladık ama aha burada da kayıtlara geçsin bari.

not: dündü lan! boşuna entry sıralamayın buraya. seneye gelin.*
7 sene aynı sınıfta okuduğum değerli insan. Lakin benden 3 sene önce ödünç aldığı Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği kitabını getirmemiştir ayrı konu (bkz: kızmak isteyip de kızamamak) Ayrıca çok kral fenerbahçe taraftarıdır.
bi yazarımız kendisini tanımam etmem ama aynı yerde kader yollarımızı kesiştirdiğine göre hayatta aynı aynı mevkide defans yapıyoruz demektir.
kıskanç insan. ulan bi çanta aldık, daha ben kendiminkinin etiketini sökmeden gitti kendine de aynısından aldı. bu kadar olur be!
şarkıcı manken sunucu oyuncu yazar vasfımı sırtımdan çekarıp hediye etmek istediğim yazardır. portakaldan vazgeçinceye kadar ama.
saldırı sırasında yalnız olmayan yazar.

ulan bizde (electronica, bahdeniz) bi şey yok. sen ne demeye bu kadar etkilendin olaydan onu anlamadım lan. *