bugün

Fazla allahsız. dikkat çekmek içinde her şeye muhalefet.
dedelerinin pamuk ipliği işi ile uğraştığını düşündüğüm insan.
Nedir bu müslümanlarla alıp veremediği anlamış değilim. ateistmisin nesin o dilini koparrım senin denilesi yazardır.
müslümanlara sataşarak kendini dikkat çekmeye ve tatmin olmaya çalışan,bilgiden ve ilimden uzak cahil yazarcıktır.bravo genç başardın işte nick altına entry girdim böyle popüler olacaksan hiç olma daha iyi.ezikliğine,bilgisizliğine,cahilliğine gülüyorum o kadar.biraz araştırma yap gün boyu internette facebook denilen gereksiz sitede zaman geçirerek anca bu kadar cahil olunabilir.
(#10552171)

yok yok... ben bu adamı aklı başında birisi sanardım. ama belli ki bilmek için, öğrenmek için yazmıyor, sataşmak amaçlı yazmakta. buna da troll'lük denmekte. ki olay defaatle açıklanmış, bilimsel yararından bahsetmeyi geçtim, dinen de gerekliliği açıklanmış.

neyse...
The messiah.
bazi şeylere tahammülü olmayan yazar, bebek katili sevicisi.

bazı yerlerde liste halinde ifşa edilmiş ve terör örgütünün yaptıklarını bir bir gösteren katliamları görmeyi fikir yoksunluğu sanmaktadır.

ne diyelim. ay çok marjinaaaal.
orjinal olduğunu düşünüp milleti o örgütü bu katili sevicisi diye nitelemekten ve de fikir hırsızlığı yapmaktan başka bir boktan çakmayan salakların hazmedemediği yazar.
katillerin yaptıklarını meşrulaştırmaya çalışıp, ''ay çok özgürlükçüyüm, yaşasın fikirleeer'' naralarıyla saçmalamaktadır.

kahrolsun google! televizyonda liste halinde verilen, sonra internet sitelerine düşen bilgileri yayınladığı için. ühüühühü.

ayrıca kendisi sürekli türklüğe, islamiyete bok atarak müthiş fikirler sunduğunu sanmaktadır.

dövlöt buna böşöy yopmolu!
türklük ile türkçülük safsatasının ayrımını yapamayan embesillerin hazmedemediği yazar.
kişileri türklük ile türkçülük arasındaki farkı fark edememek ile suçlarken kendisi alenen kürtçülük yapan uuser. kendisi bu topraklara bir aidiyet hissetmediğinden dolayı terörizmi romantizm olarak algılıyor olsa gerek.
(bkz: #9691946) ince görmüş.
(bkz: kastır benjamin)
adam resmen beni taklit ediyor arkadaşlar.

prim vermeyin böyle trollere. don't feed the troll, don't feed the troll.

(bkz: her gün 5 vakit ezanla rahatsız edilmek) - (bkz: ezanın gereksiz bir ritüel olması)

(bkz: 21 nci yy da hala gusül abdesti alan insan) - (bkz: abdest almanın gereksizliği)

yok arkadaş, boş bırakmaya gelmiyor bu trolleri.
karmasında "insanlıktan çıkmış" yazan yazar.
körüklenmiş bir ateist yazar.
şu an kürtlere iki sallasam, ilk olarak koşup hemen çemkirmeye başlayacağı kesin olan yazardır.
ulen benjo unutuyorduk nerdeyse seni yav.
an itibariyle karması -303 (emekli-dul-yetim) olan yazar. ilk defa gördüm bu karmayı ondan yazma ihtiyacı duydum. *
sözlükte en çok takip ettiğim yazarlardan.
düşmanımın düşmanı dostumdur mantığı güden mikser kişilik...
(bkz: #10591552)
kendisi beş vakit namaz eda eden biriymiş gibi şimdi de şakirtlerle omuz omuza vermiş türk milliyetçilerine dil uzatmakta.
nedir bu kadar kuyruk acın türk milletine karşı...

bilelim artık ne haltsın?
kürt mü?
ermeni mi?
pkk'lı mı?
komunist mi?
şakirt mi?
hangisi?

yoksa hepsi mi?
(bkz: götten atan ham gürgen/#10591778)
beni yakın zamanda "ilkokul ayarı" vermekle suçlayan çelişkilerle dolu yazar.
çelişkiler yumağı yazar. what a foot you are?
gereksiz.
ikide bir birileri benjo için bişeyler yazıyor, ne de iyi oluyor, tam özlerken benjo yu hatırlatıyorlar, ulen benjo senden bir kaç tane daha olsa, bu dünya hepten boku yedi be oğlum.
(#10747324) farklı ama güzel bir bakış açısıyla durumu en derinden tahlil eden yazar.