bugün

entry'ler (663)

uludağ sözlük ün bayması

hak verdiğim durumdur.baydı çok baydı,açılan igrenç başlıkları görmezden gelemeyiz.

19 ağustos 2013 tt arena protestosu

pek inandırıcı gelmese de olmasına ihtimal verdiğim protestodur.tt arenaya sadece ultraslan gitmiyor,ultraslan da kimi çarşı üyelerinin olduğu gibi tinerci değil,yani istemedikleri bir durumda sessiz kalırlar.arenanın açılış maçındaki gibi.

ara sıra intiharı düşünmek

evet belki de her insanın yaşadığı bir durumdur.
aile ile olan sorunlar,parasızlık,platonik aşk...
bazen düşünüyorum da ölsem ne fark edecek?yani ölümden neden korkar insan?-özellikle ben-
bir kaç sene önce bana çok mantıksız gelen intihar şimdi pekte mantıksız gelmiyor.

urfa da doğan en büyük gavat

şüphesiz abdullah öcalandır.bu arada imralıya 8 yeni arkadaş geliyormuş.bravo!

pkk mezarlığı

türk halkını uykudan uyandıramamış sözde şehitliktir.

edit:

beşiktaş ın şampiyonlar ligine katılması

bu sefer 8 bile kurtarmaz

gece gece canının lahmacun çekmesi

bünye için işkenceden farksız bir durumdur.nedense şimdi burnuma sanki lahmacun kokusu geldi.bildiğin ocakbaşında olduğumu hissettim.bitmez artık bu gece...

galatasaray ın 3 senedir kadıköy de yenilmemesi

sözde kadıköy cehenneminin aslında ne kadar balondan ibaret olduğunu gösteren durumdur.fenerbahçe,kadıköy'de galatasaray'a karşı en son galibiyetini 2009'da almış.galatasaray kadıköy'de 13 senedir galibiyet alamasada şampiyonluk kupasını kadıköy'de kaldırmıştır.sözün bittiği yerdeyiz...

hababam sınıfındaki ahmet

dün gece nasıl ağladığını merak ettiğim yazar.kendi stadlarında galatasaray'ın kupa almasından dolayı intihar etmediyse iyi.

inci sözlük te küfür yemekten zevk alan insan

şeref yoksunu,adi insandır.üyeliğini nerden bulduysam "2 dk gireyim şu siteye,niye millet bu kadar seviyor"diyerek baktım.hayatımda yemediğim kadar küfür yedim.tek bildikleri ana avrat düz gitmek.bir insan sözlükten bozma ergen yuvasında niye vakit geçirir?tek emelleri kendi deyimleri ile "caps"görüp boşalan insanların olduğu bir mekan.bunları gördükçe ilerisi için daha da endişelendim.

hababam sınıfındaki ahmet

galatasaray'ın basketbolda şikecileri hezimete uğrattığı sırada yüzünün halini merak ettiğim yazar.yeter yahu futbolda yetmedi basketbolda da koyuyoruz.

(bkz: koyduk mu)

beşiktaş ın arena stadına talip olması

fenerbahçe'lerinin stadı varken,neden illa ali samiyen'i istiyorlar diye merak ettiğim durumdur.ne güzel işte kardeş takımınızla oynarsınız.onlarda şikeci sizde şikecisiniz.yeri geldiğinde birbirinize yatarsınız.

hayırlı olsun kardeş ttnet mi

çeşitli forum sitelerinde çok eskiden beri görmekten bıktığımız komik videoları paylaşan insanlara hitaben yazılan cevaptır.cevaptaki asıl denilmek istenen 'interneti yeni bağlattın herhalde'.

ne ölümden korkmak ayıp nede düşünmek ölümü

nazım hikmet'in içimizde garip bir duygu bırakan mısrası.zülfü livaneli olmasa sadece okuyup geçerdik belki...

spartaküs amcaları izlerken annenin odaya girmesi

her spartaküs izleyen türk-kürt-laz-ermeni-rum-çerkez(daha adını hatırlayamadığım etnik köken) gencinin başına gelebilecek olaydır.tamamen tarihe olan merakımızdan dolayı izlediğimiz spartaküsler -ne ile besleniyorlarsa artık- her fırsatta sevişiyorlar.adamın sevişmekten iliği kurudu ama hala sevişme derdinde.o esnada pek segili anneciğimiz, arka balkondan veyahut kapıdan bodoslama dalarsa allah muhafaza yüzümüz kıpkırmızı olur.sayın senaristler biraz edeb yahu.

pazar sabahı entry girmek

yazara huzur veren eylemdir.pazar günü olmasından mütevellit insana daha da yazma duygusu verir.herkesin tatil yaptığı,iş stresinin olmadığı bir gündür pazar günü.adeta 1 günde olsa cenneti yaşamaktır.keşke hergün pazar günü olsa...

kim milyoner olmak ister

(bkz: ceylan inan)

ceylan inan

şuanda "kim milyoner olmak ister"de cesurca yarışan 18 yaşındaki genç kız. her ne kadar genel kültür bilgisinden dolayı kıskansamda kendisini, takdir etmemek elde değil. onun bu azmini gördükçe kitaplara gömülesim geliyor. umarım 1 milyon lirayı alır.

sözlük yazarlarının şu an ihtiyacı olan şeyler

hırsa ve bunun sonucunda başarıya ihtiyacım var

euro 2000 i hatırlayanlar

efenim belçika maçı öncesi bizim dükkanda toplanmıştık.daha 9 yaşında ufak bir çocuktum.maçtan önce "belçika bize 4 tane atacak,5 tane atacak"diye millet atıp tutuyor.maçın ilk yarının sonuna doğru hakan şükür'ün mükemmel kafa vuruşu gelmişti.ikinci yarıda belçika'da kaleci kırmızı kart görünce "maç bizim" demiştim.kaleci kırmızı kart gördükten sonra kaleye mevkisi kale olmayan başka bir oyuncu geçmişti.bizim dükkanda bulunan bir abi ise sürekli "şu oyuncuyada gol atsınlar,hadi şunada atın"diye sürekli söylendi durdu.zaten maçı bitirmişiz,bu nasıl bir hırs,nasıl bir istektir arkadaş.kimdi acaba o abi diye hala düşünüyorum.