bugün

sözlükler aleminin edebiyat birikimi. uludağ sözlük için bir nimet, bir değer.
(bkz: ermeni asıllı)

(bkz: ermeni)

(bkz: kürt kökenli)

(bkz: doğulu)

edit: arada bu entry'me artı oy geliyor. bazıları beni kendisi gibi aşırı milliyetçi ve ayrımcı bir dangoz olarak görüp de bu entry'ye artı veriyorsa vermesin. iyidir benjamin kastaryan, severim, damara bazen sert basar ama fight fire with fire diyorum.
fikirlerimin uyuşmadığı,yazılarını sevmediğim ancak dinlemesini ve kendisini yargılamasını bilen yazar.
faşistsavar 2008 yazarı.
(#8104904) bahsettiği bölücü dedektörüne bir pkk sempatizanını savunarak yakalanan yazar.
500.entrymi kendisine yazmak istiyorum.

doğum günün kutlu olsun(tarihini bilmiyorum ama geçmiş doğum günün olarak kabul et).

sevgili benjamin yazılarınla her daim yeniyetmelere yol göster.
benim entrylerimi okuyup serisinden eksileyen yazar kişisidir.

gerçekler acıdır demek istiyorum ama, gerçekleri görmeyecek kadar kör kişidir. sadece kendisinin okuduğunu ve düşündüğünü zannediyor bir de.

zeki çok zeki uğraşmayın.

yoksa nick altından ayar verir haaağ.
görüşüne karşı geldiği için eksileyen yazar. hey hat, her yazar insanı onunla aynı fikirde olmazsa öldürecek yazarıdır aynı zamanda.

bir ara olay çıkarmak için baştan savma okuyacağına, doğru okuyup eyvallah demeyi öğrenmesini tavsiye de ederim.

merakla bekliyoruz.
medya kurbanı.
allah'a inanları, evrimini tamamlamamakla suçlayan ateist yazar.
(#8383439) sadece kürt çocuklarının masum olduğuna inanan, ne olduğunu hala çözemediğim bir garip yazar namzeti. ayrıca allah'a inanmayıp vicdana gel demesi oldukça ilginçtir.
ne olduğu gibi görebiliyorum ne göründüğü gibi olabiliyor. hadi hayırlısı.
kendisi doğduğunda benim ergenlikten çıktığım yazardır. Komiktir kendisi. Bu arada yeni bir alet çıkmış kendi kullandığı. beni ergen sanıp önerdi, kendisi dokunmadan sivilcelerini patlatıyormuş. Teknoloji çok gelişti mirim.
herkese küfrettiğimi söylemiş yazardır. sanırım bunu kastediyor;

(bkz: recep tayyip erdoğan a açık çağrı/#8372369)
--spoiler--
başbakanım,

cumhuriyetin .mına koymaktan vazgeçin lütfen.
--spoiler--
üzülmesin diye düzeltiyorum;
--spoiler--
başbakanım,

cumhuriyetin ırzına geçmekten vazgeçin lütfen.
--spoiler--
sanırım mutlu olmuştur.

ha bu arada hakikaten herkese amma çok küfrediyormuşum. keşke şöyle 3-5 örnek daha bulabilsek de rahatlasak.
doğal seleksiyona uğramış, atalarının maymun oldugunu iddia eden sözlüğün en maymun yazarı
evrim hakkında hiçbir bilgi öne sürmediği halde evrimi canhıraş savunan, savunabilen cehalet timsali yazardır.
tehcir sırasında dedeleri aradan sıyrılmışsa da kendisi gibileri pkk lılarla birlikte hakettiğini bulacaktır.
troll.dersim de bunu atlamışlar.
ermeni olduğu düşünülen ancak kendisi rum kökenli kürt olup türk vatandaşı olan bulgaristanlı ermenidir.
yine dağsızlıktan ulu 'dağ' a gelmiş bir şalvarlı. gün geçmiyor ki yeni bir kıro aramıza katılmasın. zall'a söyleyeyim de şu sözlüğün adını değiştirsin azizim.
it peşinde orta asya dan geldiğini iddaa eden yazar.

(bkz: hassiktir)
yavaş yavaş gözüme girmeye başlamıştır, bugün rastladığım girilerini hep artıladım.

yine de evrimci olmayaydı iyiydi. *
"buji apo" diye bağıranlardan bir tanesi. bende o başlıktaki yazıları kim eksiliyor diyordum.
din kültürü ve ahlak bilgisi dersinden ve tarih dersinden muaf olduğunu düşündüğüm, hakkında ki olumsuz eleştirileri göz önüne alınca fazla bişey söylemeye gerek olmayan ama ne idiğü belirli yazar.
--spoiler--

ermeni olduğu düşünülen ancak kendisi rum kökenli kürt olup türk vatandaşı olan bulgaristanlı ermenidir.
#8419396 (benjamin kastaryan, 19.06.2010 21:59)

--spoiler--

++soy ağacı baya bi karışık olan sözlük yazarı
--spoiler--
--spoiler--
kendisine merhaba demek isterim.
kırma ötesi birşey olmuş kendisi.