bugün

entry'ler (600)

enflasyonun yüzde 8 olduğu yalanı

özellikle de temel tüketim olan gıda fiyatlarındaki korkunç artışla yüzde 8 lik artışı bağdaştıramayan insanların sorguladığı yalandır.
http://mobil.zaman.com.tr...rketi-ariyor_2269664.html

ürün sepetine konulan dvd,kontakt lens gibi gereksiz ürünler de cabası

uygur türklerine destek

http://www.yirmidorthaber...evreye-girdi/haber-971443
sol ya da sağ görüşlü her tc vatandaşının insaniyet namına şu adrese http://basvuru.akim.akpar...ver=25.11.2014%2001:05:03 yapılacak başvuru ile uygurlara destek olması gereken durumdur.

çanakkale savaşında osmanlı padişahı nerdeydi

atatürk ün asla terakkici olmadığını bilmeyen ve terakkicilerin tc nin altyapısını kuranlar olduğunu bilmeyenlerin yorum yaptığı başlıktır.

kemal kılıçdaroğluna verilecek tavsiyeler

chp hdp değildir.

komitacılar

en asil duyguların insanlarıdır.

yeni ayakkabı aldığında giymeye utanmak

üstüne basarlar maazallah

türkmenlerin türk olmaması

(bkz: sözlükte yükselen antitürk progandası)

sözlükte yükselen antitürk propagandası

sözlükte dolaşan türk karşıtı kişilerin başlattığı ve bu akşam iyice doruğa ulaşan propogandadır. sözde bilimsel veriler (bkz: kaynak götüm) ile kendi akıllarınca türklüğü yıpratacaklarını düşünürler ama çok beklerler.keser döner sap döner gün gelir hesap döner.

kafka cafe

kadıköy de oldukça nezih ve manzarası güzel bir cafe&bistro

bir ışid vardı ne oldu ona

ypg ve peşmerge birleşti kaçın.

beyaz show un 18 yıldır devam etmesi

ülke olarak aslında ne kadar talk show a aç olduğumuzun göstergesidir.beyaz show gibi dandik bir program bile bu kadar uzun süre devam ettiyse gerçekten kaliteli bir sovmen çıksa reytingler alt üst olur.

nur yerlitaş ın nothing else matters klibi

acaba kendisinin sözleri ile ilgili bilgisi olup olmadığını merak ettiğimdir.
(bkz: şaka lan nerden bilecek)

bütün şarkıları sevilen gruplar

(bkz: rammstein).

ışid kürtleri yenerse sıra türkiye ye gelir

sinek küçük de olsa mide bulandırır. ışid Türkiye ile karşı karşıya gelirse metropoller de büyük eylemler yapabilecek kadar adamı vardır lakin askeri manada türkiye'yi alt etmesi imkansızdır.

kiracı

şehirli insanın bunalımını anlamak için bir sürü kitap okumaya gerek yok bu film gerek kemal sunalın eşiyle ilişkisinin monotonlaşması sonucu işyerinde tanıştığı genç hanımla yaşadığı yasak aşk ve hayatın buhranından geçici bir kaçış olsun gerek ailesine yetememek sonucu aciz ve sinirli bir adamın ev bulma derdi olsun muhteşem bir sanat eseri olan bu film izlenmelidir.

türkiye de ıphone 6 alacak tipler

evine haciz gelme riskine rağmen tüm varlığını telefona yatıranlar.

lice de terörist köpeğin heykeline akpli yorumları

-faiz lobisi.

ışid in 3 ü kadın 23 türkmeni kurşuna dizmesi

çünkü türkmen oradan ticaret yapamayacağı ancak amerikanın büyüyüp beslediği barzani ticaret yapabileceği için ayrıca kendi besleyip büyüttüğü örgüte dur diyemeyeceği için dini imanı para olanların sessiz kaldığı katliamdır.

in a manner of speaking

çok kez dinlense ve buna benzer bir şarkı için spotify taransa da onun kadar güzeli bulunamayan şarkıdır.tavsiyelere açığım.

şirket arabasında telefonla konuşan insan

şirketin verdiği arabayla ralli yaptığı yetmediği gibi bir de telefonla konuşurlar ve dikkatleri iyice dağılır.umarsızca tüm yolları boş gibi varsayan bu tipler araba kullanmayı sadece agza basmaktan ibaret sandıkları gibi ne ışık tanır ne trafik kuralları.acaba varsa kendi şahsi araçlarında da bu tarz bir kullanıp sergileyip sergilemedikleri merak konusudur.neticede bu sefer benzin parası kendi ceplerinden çıkacaktır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.