bugün

nesildaşım hoşgelmiştir.
sözlüğe gireli daha bir kaç gün olmasına rağmen kişiliğimi bir anda çözüvermiş dahiyane nesildaş.
(#6677031)
bass çalabilen ve bana kurs konusunda yardımcı olucak olan dahiyane insan, seviyoruz.
(bkz: bas gitar)
hakeme kart işareti yapan yazar.
ekipmanı merak edilesi yazar.
fender american vintage '62 jazz bass kullanmaktaydı. artık bıraktı.
merak edenler için: http://www.fender.com/pro...rch.php?partno=0190209806
bas gitar çalmaya tekrar başlaması gereken yazar.
tanışmak istediğim yazardır. * *
#9162304 vatanı lafla bile sevmeyen sevse bile dayatmalara karşı gelmemiş kör yazardır. eylemden bahsetmiyorum bile..
bass gitardan soğutmuş yazardır. 26 maddenin hangisi zoruna gitmiş de hayır diyor açıklamasını beklediğim yazardır aynı zamanda. hakaretler edeceğine savunduğu görüşün gerekçelerini konuşsun. zira maddelerin hepsi kalkınma için güzel ve her kesimin kabul edebileceği yeniliklerdir. eğer bir tane bile hayır diyecek neden bulursa kendisinden özür dilerim. ama eğer bulamazsa vatan haini olduğunu inkar edemez.
sözlükte ne kadar boş adamların olduğunu bir kez daha anlamış yazardır.
bass çalabilen ve bana kurs konusunda yardımcı olucak olan dahiyane insan, seviyoruz.
nick'i gibi görüşü de sağlam olan efendi yazar.
gece gece açtığım başlıklara bakarak forgotten realms okuduğumu anlamış yazar. hoşbulduk.
an itibariyle ingilizce database nin 95% si tamamlanmış olan rüya tabirleri sitesini açmıştır.
http://www.dreammysteries.eu/

edit: sitenin göze hitabı konusundaki çalışmalar ve database oluşturma işlemleri halen devam etmektedir.
2.edit: database tamamlanmıştır. şu an ki hedefim siteyi daha iyi bir seviyeye taşımak ve ilginç bilgiler eklemek...
3.edit: türkçe database oluşturma çalışmaları başlamıştır. bir aya kadar tamamlamayı hedefliyorum.
bassguitar çalan adamın kalitesi ne kadar yüksekse o kadar kaliteli bir yazardır.
aksi düşüncelere tahammül edemeyen tip.
sadece kendinin haklı olduğunu düşünen ve farklı olma çabasına girmiş ama yüzüne gözüne bulaştırmış yazar.
gitar seven bir yazar olduğu her halinden belli oluyor altıncı nesil yazarlarmızdandır.
gitar çalmayı veya sesinden hoşlanan yazardır.
(bkz: Ridi)
i am spartacus!
this madness der demez;
"This is sparta" diyip bana tekme atan yazardır.
dört üniversite bitirmiş yazardır. o kadar engin bilgilere sahiptir ki sözlük onsuz bir hiçtir. hatta sözlük onun sayesinde ayakta kalıyordur. her konuda süper fikirleri vardır. vatan perverdir. ülkeyi 1930'ların modern ileri türkiyesine taşıyacak olan yegane kişiliktir. aslında attığı her oy 100 oy yerine geçmeli bu müstesna kişiliğin.

(bkz: pabucumun yazarı)