bugün

olayı çıkaran şahsiyetin nicki eşşek imiş. yaptığın şeyin eşşek şakası olduğunun farkında değilmiş.
eşşek diye anılan yazar budur (#6732585) olay kaynamış falan değil, aksine, densiz yazar ercan saatçi stiliyle "önce sıç sonra özür dilemeye çalışırken sıva" yolunu (http://frostmajere.blogsp...k-ve-karpuza-tapnmak.html) benimsemiş görünüyor. yaptığı salaklığın bedelinin emsal oluşturmasını diliyorum, mirgün cabas'a da cevap vermiş yazısının sonunda.

(bkz: bir sus be adam)
artık ne kullanıyorsa bilmiyorum ama cildi tema vakfının dertlendiği, kurtarmaya çalıştığı çorak topraklara benzeyen eski güzel...o kozmetik ürünlerden vazgeç şekerim. belki de kozmetik ürünlerin günahını alıyorum yaş 40 oldu ne de olsa...bu noktadan sonra normal karşılamak gerekir...

kim bilir, öldü haberlerine o yoğun tepkisi de bu yüzdendir...yaşlanmak ölümü hatırlatır insana...

ama unutmamak gerekir ki;

(bkz: her canlı bir gün ölümü tadacaktır)

hapırsan da köpürsen de bu gerçek değişmiyor, iyisi mi sen kabullen banu bu hususu. ve bu doğrultuda enine boyuna bir düşün.
kim ne derse desin, Mirgün Cabas çok güzel cevap vermiş. burada sözlüğe herhangi bir laf söylememiş fakat nedense bir çok kişi üstüne alınmış. yuh artık.
ntv ye yeni bir spiker geldikten sonra artık kendine daha iyi bakmaya başlayan bayan spiker. saç baş yolma olacağını zannetmiyorum. çünki banu olgun biri.
az önce tvde denk gelindiğinde jokeri andıran rujuyla arzı endam ettiği görülen spiker.
siyah saçlı gerçek kadın örneğidir.

ne o öyle boyalı sarı falan.

dünyanın en anlamlı yüzü yarışmasında, monica bellucci ile yarışası vardır.

güzelsin, çok güzelsin.
hiçbir güzelliği olmayan bir sözlük efsanesinden başka bir şey değildir. roberto carlos'tan aldığı bacaklarıyla, sözlükçüler tarafından nasıl overrated yapıldığını görebiliyoruz. sözlükler böyledir zaten, 3 kişi üst üste "çok güzel" entry'si girerse, ondan sonraki hiçbir entryde ona "çirkin" diyemezsiniz. herkes bir üsttekine benzemek için uğraşır. sabri sarıoğlu, ismail yk ve serdar ortaç bunun negatif örneğidir.

kendisi sahilde yakılan ateşte gitar çalıp metallica konserlerinde kafa sallayabilen bir sunucu olduğu için berbat özellikleri önemsizdir sözlükçüler için. mesela, bir sunucuda ilk olması gereken diksiyon ve cümle kurabilme yeteneği kendisinde zerre yoktur. ancak önemli midir? değildir. metal müzik sever, doğacıdır, entelektüeldir ya, en iyi sunucudur o yüzden.

neyse, lafı fazla uzatmadan sadede gelelim. sözlüklerin yarattığı bir kişidir, hiçbir özelliği yoktur. abartıdan başka bir şey değildir.

(bkz: oylum talu/@what dreams never come)
böyle karım olsun 100 milyarda borcum olsun sözünün doğruluğuna katkı sağlayan zeki ve güzel kadın..
abartıldığını düşünüyodum ama , hayata dönüş operasyonu ile ilgili olarak suikasta kurban gitmesine az kalan sami türk'e ısrarla içiniz rahat mı diye sormuş.. helal olsun.. belki kendi kararı değildi bunu sormak , o soru üsleri tarafından sorduruldu ama o zaman da böyle bi haber kanalında yıllardır çalıştığı için helal olsun..
mevlanadan kendisine bir haber yollamak istediğim haberci.

Biz gittik kalanlar sağ olsun

Doğan önünde sonunda ölür.

Gök kubbede oturanlar iyi bilir

Damdan bir taş atıldı mı düşer

Hırsı bırak kendini boş yere harcama

Şu toprak altında çırak ta bir ustada

Hiç naz etme a güzel, bu mezarda ne şirinler var ne şirinler

Ferhat gibi yok olup gittiler.

ölmeden önce böyle mülayim bir insandı, sanki zorla sunuculuk yaptırıyordular kendisine ancak gözlerime dayanarak söylüyorum; öldükten sonra böyle bi canlandı, silkinip kendine geldi sanki.
herkes gibi hayran değil platonik olduğum insandır. kalbimde o vardır.
hrant dink adına düzenlenen 19 yazısını seslendirme projesi tililili de görev almış şahıs. hrant ın Renk Köründen Renkli Sorular başlıklı yazısını seslendirmiştir.

http://www.bianet.org/bia...ianette-tiklayin-dinleyin
yazılı bir metinden haber okumadığı zamanlarda duraksamadan, pürüzsüz, akıcı konuşamayan haber spikeri.
dubai'deki otel açılışı haberini verirken ısrarla inşeat diyen spiker. bir inşaat mühendisi olarak bu konuda kendisini kınıyorum ve kendisine laflar hazırladım. dilerse hazırladığım bu lafları mum ışığında yiyeceğimiz nezih bir akşam yemeğinde tartışabiliriz.
güzel olduğu kadar sevimli.
güzelliğine değil karakterine, dünyaya bakışına aşık olduğum kişi.
biseksüel veya homoseksüel olsam garanti aşık olup peşinden koşacağım kadın kendisi olur diye düşüncelere gark olduğum hatun kişisi.
edit:imla
türkiyenin en karizmatik bayanlarından biri.
zonguldak karaelmas üniversitesi'nde okuyan hamile bir kızın, istanbul'dan zonguldak'a giden otobüste sancılarının tutması üzerine sakarya'nın hendek ilçesinde bir mola yerinde otobüsten inip bebeği tuvalette dünyaya getirdikten sonra çöp tenekesine atması olayını aktarırken sonucu atlayarak nedenleri ön plana çıkaran spiker. bir köpek bile yavruladığında böyle bir şey yapmaz, bunu yapan insanı bu şekilde haber yapmasını doğrusu anlayamadım, aklım almadı. eğer haber anonslarını birileri yazıp eline veriyorsa onlara "bu haberi böyle veremem" diyemedin mi bacım? yok kendin yazıyorsan o metinleri, nedenlerden bir an sıyrılıp sonuca odaklan. sen olsaydın a.t.'nin yaptığını yapar mıydın? ya da sana böyle bir eylemi yaptıracak neden var mıdır acaba?
bugün akşam haberleri sırasında ankara stüdyolarındaki konuğu sabih kanadoğlunun "anayasa değişikliğini mevcut hükümet yapamaz" açıklamasıyla ilgili olarak sabih kanadoğlu na "siz ne yapmak istiyosunuz ? " sorusunu yöneltmesiyle istemeden de olsa ayar verdiği için gözüme girmeye başlayan spiker.

merak edenler için video:
http://video.ntvmsnbc.com...5056247255154214197253041
dün itibari ile; trt 2 de medya müfettişi programının konuğu idi. objektif konuşacağım diye kendini çok kastı, sözleri arasında uzun duraklamalar oldu. ben daha doğal açıklamalar yapmasını bekledim ama uslubunu hiç bozmadı. hele program sonu yazılar geçerken daha samimi durduğunu düşünüyorum. kendileri ayrı bir güzellik barındırıyor.
fatih aksoy'a ve hikmet sami türk'e sorduğu vicdanınız rahat mı temalı soruları seçim zamanı ntv'ye çıkan rte'ye de sorabilseydi keşke diye düşüdüren spiker.
bu yıl itibariyle 40 yaşında olduğunu öğrendiğim ntv haber spikeri, olgun kadınlardan hoşlanmayı teşvik eden güzel insan ( olgun kadınlardan hoşlanmak tamamen duygusal olarak, içimden ufacık pislik geçmemiştir yazarken)
ama sanırım bi siyah giyme takıntısı var, seviyor benim gibi siyahları

http://www.banuguven.com adresinden yazıları takip edilebilir, özellikle ''ne gerek var copa, varken vatandaşta sopa'' yazısını tek geçerim.