bugün

ölmemiştir, bizim evde yaşıyor. çok güldük ama beraber. saolsun çok esbritüeldir.
yaratıcılıktan yoksun kendini bilmez birkaç ergenin gece gece eğlencesi olmuş güzel şahsiyet.

trafik kazası geçirip boynunu kırmış. ölmüş. ulen madem gece gece hem eğlenmek hem de milleti galeyana getirmek istiyorsun daha yaratıcı ve özgün ol. örneğin;

- banu güven evine giderken 5 kişinin tecavüzüne uğradı, daha sonra evine gitti ve bu yükü kaldıramadığı için intihar etti.

- banu güven radikal bir karar alarak hem cinsiyeti hem de çalıştığı tv kanalını değiştirdi.

- banu güven hamile kaldı, kimden olduğu belli değil.

- banu güven saçlarını 3 numaraya vurdurdu, oradaydım.
badem gözlü nazım hatun.
Görüntüsüyle,duruşuyla,hali,tavrı ve endamıyla kalite kokan ntv haber spikeri.
ekşi sözlükteki mal yazarın öldürmeye kalktığı güzel ve sempatik spiker.
banu güven gerisine karışma.
eksi sözlükte hakkında çıkan asparagas ölüm haberine eski partneri mirgün cabas'ın yorumu ''dün ekşisözlükte biri banu güven öldü yaygarası yapmış. aşırı mastürbasyon körlüğe değil aptallığa yol açıyor galiba. '' olmuştur.
sayesinde frost majere isimli ekşi sözlük yazarının acayip sükse yaptığı kadın sunucu. eşekleri de andık tabi anmadık değil..
o değil de, şu siktiriboktan sanal alemin siktiriboktan sözlüklerinde yazılan her naneyi gerçek sanan insanların var olduğunu bize göstermiştir.

sırf bu yüzden kendisine teşekkürü borç bilirim.
yedik onu biz.
ölmez. ölmemeli yani * ölmesin lan.
dün ekşisözlükte biri banu güven öldü yaygarası yapmış. aşırı mastürbasyon körlüğe değil aptallığa yol açıyor galiba.

mirgün cabas **
bana güven

(bkz: yaran başlık okumaları)
agrasif ve konuklarına otorite kurma kaygısı olan spiker.
Mirgün Cabas'ın tweet'i üzerine Ekşi sözlüğe yazılan :

"mirgün cabas yayılan ölüm haberleri üzerine şunu yazıktırmış twitter'ına:

"dün ekşisözlükte biri banu güven öldü yaygarası yapmış. aşırı mastürbasyon körlüğe değil aptallığa yol açıyor galiba"

hakkında ne yazmışız da bu kadar dolmuş, bilemedim. okumak lazım."

Kendini çürüten, Mirgün'ü haklı çıkaran "yazar"a hayatta başarılar diliyorum.

edit : Yanılıpta demek ki Mirgün Cabas Ekşi Sözlük takip ediyor demeyin, ekşide çıkan dedikodu Banu Güven ölmüş diye kulağıma gelince Mirgün'e haber verdim de öğrendi.
dün gece cereyan eden olaylara gül gül ölmüş spiker. banu güven ölür mü lan.
"dün ekşisözlükte biri banu güven öldü yaygarası yapmış. aşırı mastürbasyon körlüğe değil aptallığa yol açıyor galiba" mirgün cabas ın tweet'i.
(bkz: banu güven ölümsüzdür)
(bkz: ekşi sözlükün ölümü)
dün bu vakitlerde ölmüştü ama bu akşam televizyonda gördüm kendisini haber filan sunuyordu. beyaz bir ışık gördüm ben onun yerine. ve çok üzüldüm. bir g*tveren ortalığı ayağa kaldırdı.
rahatsız edici bir özgüvene sahip kadın.
güzel demek ne kadar doğru bilmiyorum ama çekici olduğu kesin.
bir döneme haber sevdirmiş, erkekleri mıknatıs gibi ekran başına çekmiş; hala duru, hala saf ve hala güzel olan güzel.

(bkz: güzel)
yapılan asılsız habere dava açacak olan spiker. *
(bkz: severek takip ediyoruz)
gerçekten ölmese bile benim için artık ölmüştür. elin fakir ekşi sözlük yazarına neden dava açıyorsun ki?
fake ölüm haberinin yayıldığı ekşi sözlük'e dava açmaya hazırlanmaktadır. yalnız olay şudur ki adam ekşiden uçmuş, bütün entryleri silinmiştir. banu güven kime ne davası açacaktır merak konusudur. dava açacağına birazdan sunmaya başlayacağı 17.00-19.30 bülteninde biz daha ölmedik desin hiç davayla neyin uğraşmasın.

edit: ekşi'de böyle uçuş moduna geçen yazarların entryleri tutuluyormuş databaselerinde o yüzden banu hanım çatır çatır dava açabilirmiş. ama bence o topa girmez.

edit2: giriyormuş o topa, çatır çatır açacakmış davasını sembolik de olsa.