bugün

ilk dünya satranç şampiyonu wilhelm steinitz'i namık kemal'e benzeterek kendimi yıllardır yalnız hissetmemden kurtaran yazar.
entryleri şu temmuz sıcağında serinletiyor.
(#368530) entrysinde insanlık dersi vermiş,entryleri ile kalitesini konuşturan yazar.
bayramın mubarrek olsun yazarı.
dünyaya ve bizlere armağan edilişinin yıl dönümü kutlanası yazar. yeni tecrübelerle ve yeni katılımlarla bir seneyi daha geride bırakmıştır. yaradan; sözlükten entrylerini, msnden iletilerini, telefondan sesini, facebooktan paylaşımlarını eksik etmesin.

gönül doğum günü pastasının içinden çıkmak ister ama neyse ki imkanlar el vermiyor bu rezalete.

öptüm gül yanaktan.
bir arkadaşının "naber la doğum günü çocuğu hadi yine iyisin vs..." içerikli mesajına muhatap olan yazar.

düşündüm biraz, şimdi bu iyi bir şey miydi diye?

sanırım iyi bir şeydi. adam doğum günümü kutluyordu nihayetinde...iyiyse küfür yemiş gibi neden oldum ben..

sanki "sünnet çocuğu" ya da "orospu çocuğu" diyerek yapılan bir kutlama hissi yarattı..orospu çocuğu diyerek yapılan bir kutlama da olmaz ya..neyse..

doğum günümüz tüm yurtta, dış temsilciliklerde ve kktc'de törenlerle kutlanıyorken adamın birinin çıkıp "doğum günü çocuğu" demesi şık olmadı..sensin lan "doğum günü çocuğu"..babandır hatta..

(bkz: küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler)
(bkz: #5863287)
sözlüğün en keyifle okunan yazarlarından birisidir.
yazdıkları, tavrı, duruşu, tecrübesi, olaylara bakış acısı, hassasiyeti ne bileyim her şeyi ile bambaşka bir zat ı muhterem. sanki buralara ait degil, cok fazla biri gibi *.* *
(#6376342) entrysini görünce hafif bir sırıtma oldu , çok güzel yazmış arkadaş. ( entry biraz uzun olsun dedim uzattıkça uzatıyorum . )
(#567713) kodlu entry'siyle güldürürken düşündürmüştür.
(#368530)

On numara.
hayata dair iç burkan detaylar yazısını çok beğendiğim kaliteli yazar içimdeki duyguları okumuş resmen...
(#5863287) sözlük sınırları içinde görüp görebileceğiniz en güzel entrye imzasını atmış yazardır. helal olsundur.
(#368530) eline, yüreğine, insanlığına sağlık be adam.!
işte budur entrylerini incelerken rastgeldiğim ve diğer entrylerini okuyunca, bu adamı nasıl göremedim ben, dedirten, gerçek sözlük yazarı. bir erkekten beklenmeyecek kadar güzel yazmış entrylerini. son derece medeni ve duygularını açıkça ifade etmekten çekinmeyerek. empati yeteneği mükemmel anladığım kadarıyla. mütevazi ayrıca. sözlükte onca gerizekalı popüler olurken, bu adamın onlar kadar duyulmamış oluşuna kızdım.

klavyene sağlık balyancho, gerçekten iyisin!
(#1263678) entrysine denk geldim. vay anasını dedim. ne yazarlar var.
(#6508718) arkadaş ağır bedevi. * akşam akşam iyi güldürdü.
o da hep gülsün. *
2006 yılında yazmaya başlayan sözlük yazarı kardeşimizdir.
Zamanında şöyle güzide bir entry yazmış olan |. Nesil süpersonik yazar.

(bkz: orijinal cd almak yerine korsana tenezzül etmek)
(#1521785)yazar sanırım burada tenha da yakalarsam sikerim demek istiyor.
sözlükte mesajla taniştiktan sonra ankara ben değil duvarlar sarhoş zirvesinde yüzyüze tanisma firsati buldugum, daha sonra memleketime gorevi icabi gelip tekrar görüşme sanşı yakaladiğım yazar .