sarhoş olup hoşlanılan kızı aramak

genelde eski sevgililer aranır sarhoşken ancak yeni adaylara da şans tanındığı olur...

binbir çileyle bulduğunuz, hoşlandığınız kıza ait numarayı daha önceden tuşlamaktan korkarken içkiyle gaza gelir ve ararsınız..

(gece saat 2:30 suları)
-dıııııt.... dııııııt...
-alo
+alo ii geceler (içses: sesi garip geliyor uykulu da ondan heralde)
-iyi geceler..
+ben geçen gün senden notları isteyen çocuğum. üst sınıftan hani. çok düşündüm karar verdim söyleyecem: ben senden çok hoşlanıyorum. bunu söylemek için çok düşündüm ama kararımı verdim kızsan da öfkelensen de bu böyle. sana yaklaşmaya çalıştım ama olmadı. telefonunu buldum bir arkadaştan ani bir kararla da aradım işte. hemen cevap verme. biraz düşün ama şunu bil ki sana çok değer veriyorum. evet biliyorum daha beni hiç tanımıyorsun ve çok ani oldu ama başka şansım yoktu..
-.....
+bir şey demeyecek misin?
-....
+aloo, orda mısın? aloo!!
-mustafa yeğnim sen misin?
+......
-mustafa olm hayırdır. manyadın mı gecenin köründe!
+benim amca
-ahahhahahahhahahhahaha mustafa götüne koyim lan ahahahhahha
+......
-ahahahhahahhaa çok düşünmüş ahahhaha lan mustafa sen küçükken de böyleydin kafanı sikiyim
+evet amca. ben kapatıyım mı amca?
-ahahah dur lan kapatma uykum kaçtı gülmekten.. ahahhahaha
+......
-demek yaklaşmaya çalıştın ama olmadı ahahhahahahhha len sen bugüne kadar dişi sineğe yaklaşabildin mi lan ahahaha... ulan kalpten gidecem şimdi kalk hanım mustafa arıyor. bombayı dinle.. ahhahah
+......
-ahahahha lan söyliyim mi babanlara...
+.....
-hadi kapat kapat krize soktun beni gecenin köründe ahahha salak geldin salak gidecen olm..* .