1. 1.
  tükürüğün katmerlisi.. yeşil bir iğrençlik abidesi..
  3 ... shalamar
 2. 2.
  boğazı yakıp yıkarak çıkan, koyu boğaz takıntısı, çirkin görünümlü salgı.*
  2 ... asiti kaçmış kola
 3. 3.
  (bkz: tuzlubalgam)
  1 ... piano-forte
 4. 4.
  metalciler için iyi bi grup adı olabilir aslında

  headliners : balgam (caps ile bi de çirkin keskin bi font ile birlikte.)

  others : burzum , marduk , gülşen(hands to the sky).
  1 -1 ... duality
 5. 5.
  (bkz: james hetfield)'in konserde sürekli sağa sola saçtığı, ağzından çıkarttığı yoğun koyu renkli tükürük.
  1 ... arcadian
 6. 6.
  boğazından rahatsız insanların öksürdüklerinde aslan gibi kükremelerini sağlayan kontrol edilemediği zaman etrafa saçılan çoğunlukla yeşil şey.
  5 ... monolith
 7. 7.
  sümük denen nesnenin solunum yolları tıkandığında boğazda oluşup ağızdan dışanı çıkanı. bu ortaya çıkmaya başladığında bunun shaibi, utancından sokağa çıkamaz olur. elinde peçete yattığı yerde hazırolda bekler ne zaman dışarı çıkacak diye. her öksürükte bu nesnenin de vücuttan dışarı çıkması olasıdır. ancak öte yandan tıkanmış ve yanmakta olan boğazın düzelmesi de ancak bu iğrenç nesnenin dışarı çıkmasına bağlıdır. bir de konudan bağımsız olarak taşıdığı isim itibariyle şalgamla arasında muazzam bir çağrışım ilişkisine sahiptir ki bu güzelim şalgamın onu tatmayanların şalgam hakkında kötü intibaya sahip olmasına neden olmaktadır.
  3 -1 ... schenardi
 8. 8.
  hayatımda gördüğüm en iyi counter strike oyuncusu. karışıklık olmasın, malatya'da oynardık kendisiyle. vendetta elemanları filan hikaye kalırdı yanında.
  -2 ... thor voivoda
 9. 9.
  ballı sakız
  (bkz: balgum)
  3 -2 ... funmacun
 10. 10.
  söylemekten utanılarak "söylemesi ayıp" ön ilavesi ile kullanmak yerine, tıp camiasında kullanılan "sekresyon" ifadesinin kullanılabildiği, lakin "hönk! o da nesi" karşılığı alındığında artık mecburen telaffuz edilen, hakkında pekçok fıkra, tekerleme vs. üretilmiş olan vücut atığı.* *
  ... istanbul