bugün

entry'ler (92)

aldatılan kadının ilk sözleri

viziten kaç para, ben de veririm....benim köpeğimin çiftleşme zamanı da....o bakımdan...şerefsiz...

sızıntı

bir bütünün kaçak yaptığını, bir yerde bütünlüğün sekteye uğradığını anlatır.borusal bir karşıt eylemdir ayrıca..sızmadır ve akli selim bir bünye bu sızıntıyı basit bir keçeyle kapatabilecek zekaya sahiptir.. keçe muhteviyatı ise size kalmıştır.. akli selimliğe..

duran top

her zaman bir tekmeyle uçurulma isteği uyandıran toptur...ayrıca dedikoducu ve yaygaracı bir bünyenin duran adlı gay arkadaşını heyecanla deşifre etmesi terbiyesizliğidir...zira her duran top değildir...ve her top da durmaz..

duran topa mükemmel kafa vuruşu

her maçta sakatlanan insana her maçta duran top sen misin bu ne yaa denilebilecek cümlecik...yoksa top olarak seni mi oynuyolar..(he he he)

sol frame saga tasinsin kampanyasi

solaklar için eziyet olacaktır..

anasıyla anılan insan

anam avradım olsun diyebilecek kadar geniş yürekli ve de bünyeli insandır...

cinsellik icermeyen kufurler

ebene atlayayım..(panter emel)

büyüyünce ne olacaksın a alternatif cevaplar

sıpaya sorulursa bu soru cevap ;
succuk.....

amfizem

nefes alabiliyor olmanın ne değerli bir şey olduğunu anlayabileceğiniz bir hastalık..aldığınız nefesi verebilmenin de değerli olduğunu anlarsınız...akciğerleriniz sizin en yeşil, en temiz ormanınız.. karatmayınız, yakmayınız ve kirletmeyiniz...zira hayatınızın okijen ve karbondioksit dönüşümü sizin bedenen yaşamanızı sağlar..kendi bindiğiniz dalı kesmak gibi bişi anfizem...zira sebebi sizsiniz, tercihleriniz...

kerhaneden kadın kurtarmak

öncelikle düştüğü kerhaneden kendi ruhunu kurtarması gereken zat-ı muhteremin , cennet vaadedilmişçesine büyük bir gayretle , cesaretle, aslolan aşktır gerisi vız gelir düşüncesinden hareketle ve muhtemelen iyi niyetle yapacağı temiz toplum hareketi..destekliyoruz o ayrı konu...

giydikce acar

naylon kazak erkeklerdir..giydikçe açılabilirler. zira sünebilme özelliğine sahiptir herbiri..standarttırlar , her bedene uyum sağlarlar. bu özellikleri onları her daim liste başı yapar...

beni seviyor musun sorusuna alternatif cevaplar

beş biradan sonra her hatunu severim be aşkım... esmer sarışın faketmez..ışığı kapat yeter...

bülent ersoy

rektal purolapsus olması muhtemel ,üçüncü nesil varlık..ıkınarak şarkı söylemeye devam ettiği sürece..feminen bir insan evladının en erkeksi olabileceği hale örnek..kadınsı erkek=erkeksi kadın..görsel olarak tabii.

bıyıklı kızlar

postunu çıkarmamış erkek gibi bişidir..sima ile alay olunmaz, zira çarpılırsınız.

sapık başlıklar

bana yazıktır, günahtır dedirten başlıklardır...içini dışına dökmenin sanal halidir, zira cesareti yoktur bu kişilerin normal hayatta bu cümlerle yaşamaya...tatminsiz ruhların yansımasıdır. aynada yüzü olmayanlardır. cesaretleri yoktur aynaya bakmaya...zira gerçek olan acıdır, görmekte acıtır bireyi.

içimde senden bir kale

içimde senden bir kale
geçitsiz ...
taş duvarlarında yumuşacık bir dokunuşu bıraktığım.
ne çok yara almışsın,
ne çok yaralamışsın,
ne çok yaralandım senle ben de...
içimde senden bir kale,
kendimden koruduğum seni..
yaralanma daha çok diye......
BEN...

bir erkeğin en seksi olduğu an

travestilere ve gay lere sorulması gereken durum.

aldatılmak

aynı zamanda aldanmış olmaktır ki büyük acıdır..hiçliğin tavan yaptığı andır.sevgiye, saygıya inancınızı yitirdiğiniz andır.bundan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.siz de...

bir ayrılma sebebi olarak seni hak etmiyorum

ben seni haketmiyorum, 'hack' ediyorum. anlıyormusun..de get şimdi.

çocukken sahip olup büyüyünce yitirilenler

babam ve abim.