bugün

balın dünyada sınırlı ve tükenmekte olan enerjiler gibi gösterilmesi.
televizyonlarda yarım saat reklam yaparak sinir bozan firma.
reklamlarında türkiye'nin %90'ı balderesi kullanmaktadır.
ulan reklamda balderesi kullandınız mı ? sorusunu 10 kişinin 9'u
''eheh zaten bende var ki'' demesi nedir ?
nasıl bi pazarlama politikasıdır bu ?
buna kanıp alan enayiler var mı lan ?
bizde pazarlama yaptık ama böyle pazarlama politikası olmaz ki kardeşim. bu nedir lan.
dünyada milyonlarca arı kayıpken, ölürken sen 5 kavonoz balı 1 kavonoz fiyatına veriyosun öyle mi ? aferin sana.
balı çok güzel aldık yedik. adamlara bok atmayın karşıınızda beni bulursunuz. beş kavanozu da verdiler. bi kavanoz fiyatına hem de. poleni de götümüze soktuk.
yeni kampanya, 4 kavonos balderesi balı + 1 petek balderesi balı + 75tl değerinde polen. sadece 100 tl. olmaz demeyin bal gibi olur. ticari glikoz içermeyen, boğaz yakan bal, balderesi balı.
1değil 2 değil 3 değil 4 değil tam 5 gaoonoz balderesi bal'ı veren firma.
mal deresi.
reklamı kafa sikendir, amına koyulasıdır efendim. allah belasını versindir. baldan soğutandır. oo yeah! *
baldan soğutan reklamdır.
bal budur.5 kafanoz+polen.bal budur. budur. beynime işleyen reklam.
Yaptigi reklamlar ile tek bi kavanoz bali dahi satamamistir.
gerçek bal ile uzaktan yakından ilgisi olmayan sahte bal.
balın ta kendisi olmayan baldır. balın ta kendisi için (bkz: ege bal)
balın fruktozdan zengin bir madde olup zarardan başka birşey olmadığını anlayamayan insanların,akın edip aldığı ticari bal markasıdır..

bal,yetişkin bir insan için sağlıklı bir gıda değildir..

çocuklar tarafından da çok dikkatlice tüketilmelidir..

eğer şifa için bal alan varsa büyük aptallık ediyordur..çünkü balın içinde fruktoz ve glukoz vardır..yani iki şeker türü..teorik olarak çay şekerinden pek de farkı yoktur..birkaç çiçek özü için yenecek gıda değildir..

eğer şifa için birşey alacaksanız balıkyağı almanızı şiddetle tavsiye ederim..

balıkyağının arkasında kapı gibi bilimsel dayanaklar var..balıkyağı tam bir yaşam iksiridir..
O balın bal olduğundan emin olmadığım habire televizyonda en umulmadık anlarda çıkan reklamlardır. Kardeşim bana neden bu kadar bal satmaya meraklısın sen zaten canım bal istiyor olsa gider ben kendim alırım sizin bu kadar çene patlatmanıza ihtiyacım yok.
--spoiler--
mutlu günler sevgili izleyenler!

bugün size çok güzel bir paket hazırladım. bir kavanozu yüz tl olan bu balderesi'nden şu dakikalarda, ekran üzerindeki numaraları aradıktan sonra sizlere bir kavanoz fiyatına bir değil, iki değil, üç değil, dört değil, dört buçuk hiç değil tam tamına beş kavanozunu yüz tl'ye gönderiyoruz!! ve siz, bu güzel ballara sahip olmak için kesinlikle ve kesinlikle yoğun bir şekilde arıyorsunuz. çünkü hem kendinize hem de sevdiklerinize bu balı alabiliyorsunuz.

balderesi, yüz yirmi sekiz noktada, doğal bir şekilde tamamıyla çiçek özlerinden, arıların vızır vızır çalışmış olduğu bir ortamda bir bal elde ediyor. ve bu balları sizlerin sofrasına kadar ulaştırıyoruz. hiçbir şekilde tedirginliğiniz olmasın, almış olduğumuz tüm balları analizden geçirerek tamamıyla türk gıda kodeksi'ne uygun olan balları sizler için ayıklayıp, sizler için bu balları üretime alıyoruz * . ve biz sizlerin sofrasına gönderirken tüm aşamaları geçmiş oluyoruz. balların üzerinde üretim izninde tutun, üretim tarihine kadar herşeyi yazılıdır. ve kendimize özel bir kavanozumuzla biz sizlere gönderiyoruz. siz bu balları gönüz rahatlığıyla tüketebiliyorsunuz. aynı zamanda 2011 yılında da iki tane ödül aldığımızdan dolayı biz gönül rahatlığıyla sizin çocuklarınıza da balı tavsiye ediyoruz.

balderesi balın ta kendisi.

--spoiler--

bir diğer benzeri için:

http://www.youtube.com/watch?v=wb6D59YppW8
(bkz: oralet osman)
reklamı yapılan bal markası hangi kanalı açarsanız ordadır.
o bu değil de ben çok şüpheleniyorum bu heriflerden. lan arkası önü bal satıyo bunlar. gecenin bi yarısı nerdeyse yarım saat reklam veriyolar bütün kanallarda. geçenlerde atv de gördüm gece bunun reklamını. arkadaş anlamıyorum. bi bal firması nasıl oluyor da böyle büyük reklamlar verebiliyor? biraz kafa karıştırmıyor değil. bi pislik olmasın lan kamil bu işin içinde?
reklamları amacına ulaşmıştır. kötü olarak da olsa sosyal medya da olsun, televizyonlarda olsun bundan bahsedilmekte. su sözlükte bile her gün bununla ilgili başlık ve entrylere şahit olmaktayız. bal sahte ama gel gor ki yaptıkları reklam sayesinde bilinçsiz bir cok insanı kandirmislardir. reklamın iyisi kötüsü olmaz dememişler bosuna.
4 kilo bal 100 tl.
yani kg si 25 tl
ne balı bı? muhtemelen çiçek balı. ( gerçekten bal olduğunu var sayıyorum)
lan oğlum hakiki çam balının kilosu 15 tl lan.
http://ulu.so/u424oc
beyaz çok güzel taşak geçmiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=uCCe6dHQfXo

(bkz: baldızdan tatlı tek bal)
bal deresi akar gürül gürül
gel de bal deresi beni güldür
zaten 100 liram vardı
4 kavanoz bal deresi al da beni öldür.
flash tv'nin izleyici kitlesi yemiştir o balı. anca onlar yer. afiyet olsun.
cennetten bir dere diye duyduğum deredir. ulan bu reklamcı orada da karşımıza çıkarsa zebaninin elindeki kancayı bunun götüne sokarım.
güncel Önemli Başlıklar