bugün

entry'ler (64)

rakı denince akla gelenler

balık tabikide. aynı zamanda da anason kokan bir sofra.

sizi neden ulu sözlük yazarı yapalım farkınız ne

+sizi neden ulu sözlüğü yazarı yapalım farkınız ne?
- farkımı görebilmeniz için beni yazar olarak kabul etmeniz yeterli sonra sizde bu şahısı iyiki yazar yapmışım diyeceksiziz zaten.

1 nisan 2012 ygs

şaka tadında bir sınav.

en yakındaki kitabın 93 sayfasının 4 cümlesi

güvensizlikten savaş doğar
Thomas Hobbes LEVIATHAN.

transparan tayt giyen türk kızı

götüne güvenen özgüveni tavan yapmış kızdır kendini o şekil havalı sanar fakat tayt aşure kazanına benzeyen götünde hiçte hoş bi görüntü vermez resmen görüntü kirliliğidir.

aşık olunan dizi karakterleri

hayat devam ediyor'un sıraç'ı na hastayım abi.

bir annenin evladından başka çocuklara imrenmesi

depresyona girme sebebidir. imrenilen çocuktan nefret edilinir şahsen annemin bana örnek gösterdiği her insandan nefret etmişimdir abi napayım ister istemez o kişiden soğuyosun bazen kendi kendime bile sorar hale gelmiştim ulan ne var bu insanda bu kadar beğeniliyo ben neden böyle değilim diye piskopata bağlamıştım. Hem nefret ediyosun hemde gizli bi hayranlık başlıyo şaşıyordum halime enterasan bi olgudur.

istediğimiz sorudan başlayabilir miyiz

sınavların klasik sorusudur. Öğrenciler her sınavda sormaktan çekinmezler cevaplarını çok iyi biliyo olsalar dahi sırf sormuş olmak için sorarlar amaç gıcıklık uyuzluk vs şeyler olsun.

öpüşülen kişinin gözlerinin açık olması

yapılması sakıncalı bir durumdur yapılıyosada duygusuzca öpülüyo demektir zaten.

ayağı kokan birine söylenecek sözler

ayağınıda al bu şehirden çek git dostum ben bu kokuya artık dayanamıyorum.

ajdar ın şan hocası

eli öpülesi insandır çünkü imkansızı başarmıştır çünkü az bi çabayla o hale gelemez bir insan.

gecenin tek cümlelik özeti

ben nerde yanlış yaptım.

7 nisan 2012 akasya durağı nın yeniden başlaması

aa bakın görün taksicilerin başına buda gelebiliyormuş dedirten bir diziydi açıkçası. Tabi memlekette adam yok bütün dertler sorunlar hep bu taksicileri bulur diğer insanlar güllük gülistanlık yaşarken bu taksici arkadaşlarımızı her türlü beladan ve olaydan nasibini almıştır.

kendini yakan pkk lıyı görünce yapılacaklar

1 şişe benzinde bizden olsun diyip doğruca petrole koşmak.

taytı derisine yapışmış türk kızı

aman Allahım beni hayattan soğutan kızlardır. Tamam yakışan giyiyo ona bi lafım yok arkadaş ama 40-42 beden olupta aşure kazanı gibi götüyle o taytı giyip havalı havalı gezen kızlar yokmu yanlarına yaklaşıp o taytlarını patlatasım geliyo yemin ediyorum. Bu nedir arkadaş nasıl bi özgüvendir o. Dikkat çekmeyi orasına burasına yapıştırdığı kıyafetle sağlamaya çalışan kızlarımızdır bunlar işte.

300 kilo olup eve erkek atan türk kızı

erkeklerin ne çıkarsa şansıma dediği kız türüdür ve onlar için bu kızların nefes alıyo olmaları onlara yeter ve artar bile o yüzden kilo ve boy takıntısı yapmayan erkeklerin seçtiği türlerdir işte.

gecenin tek şarkılık özeti

bağrı yanık dostlar.

babanın sevgisinin anlaşıldığı anlar

okuduğun şehirden eve geldiğinde sana bakıp sen biraz dahamı zayıfladın kızım hiç kendine bakmıyorsun yemiyorsun evladım yapma böyle diyip içinin sızladığını bilmenizdir.

senden sonra

şarkıyı zaten beğenirdim rafet el romanda yorumlayınca daha bir hoş olmuş sanki.

erkeklerin yapabildiği yemekler

her türlü yemekleri yapabilecek kapasitededirler vesselam. Bir çok aşçının erkek olduğunu bilmeyen yoktur herhalde.