bugün

flash tv'de 20 saniyelik reklamının art arda sanırım 10 kere falan döndüğü bal şirketi.
hakkında çokça şikayet olan, müşteri hizmetlerinden sürüsüyle insanın şikayet ettiği bal şirketi.
http://www.sikayetvar.com...1/f/621460/g/balderesinet

valla ne yalan söyleyeyim, ben de almayı düşünüyordum ancak bunca şikayetten sonra gider marketten alırım balı.
bilgisayar da takılırken bir kanal da sabit durmam ile yaklaşık 15 dakika sürdüğünü öğrendiğim reklamdır. eğer 15 dakika değilse bile ona yakın bir reklamdır. bir reklam bu kadar uzun ve kafa siken bir şekilde devam etmez arkadaş.

(bkz: alacağım varsa da almam)
insanı canından bezdiren bal reklamı. bir de balderesi yönetim kurulu başkanı o müthiş aksanı ile insanı büyülüyor vallahi.
"neden bal deresi bal? çünkü yarayışlı... " şeklinde devam eden s.kindirik reklamlı bal markası. bu kadar naylon bir reklam görmedim ben.
son zamanlarda sıkça reklamını tvde gördüğüm, bal dünyası çakması, iki kelimeyi bir araya getiremeyen insanı satış temsilcisi yapmış firma.

görsel
bende reklamı görüp sipariş verdim ve aldım, gerçekten bal iyi çıkmadı, balderesi sadece bir balondur, bal alacağınız zaman görerek, tadarak ve bakarak; bildik ve tavsiye edilen yerlerden almanızı tavsiye ederim.
toptancı olarak butun ballarını tedarık ettıgımız bal satan firma. hatta sahibi ve hergun reklamlara cıkan ekrem bey 2 haftada bır yemege gelır bıze -ki yemek yerken bile susmaz. işin özü şudur kı onlara verdiğimiz bal orjınal ama sanırım karışım yapıyor ayrıca bir teneke balı 190 liraya satın alıyor yanı bir kilosu 7 lira.
Uhrevi bir ortamda hazırlandığını düşündüğüm bal üretim firmasıdır.
balın yoğun derecede glukoz ihtiva etmesi nedeniyle sağlığa yararlı değil zararlı olduğu düşünülürse,reklamlarına asla kanılmaması gereken bal firmasıdır..
karakovan balı falan değildir. sağdan soldan topladıkları balları şeker vasıtasıyla çoğaltarak 4 kilosu 100 liraya vatandaşa kakalamaktadırlar.
http://www.aricilik.gen.t...ic=4285.msg45456#msg45456
tüm kanallarda verdiği reklamlar nedeniyle insanı baldan soğutan firmadır efendim. zira adam gibi bal o fiyata olmaz be güzel kardeşim.
faturasız mal satan bir firma.
http://www.sikayetvar.com...621460/p/2/g/balderesinet
iddialara göre kilosunu 7 tl den aldığı balı 25 tl ile 100 tl arası fiyattan satan firma.
Bu memlekette bir şeyler oluyor, benim çok sonradan haberim oluyor. Misal, son zamanlarda Türkiyenin genleşen sektörü balcılık. Ortalık birdenbire balcılarla doldu.

Balderesi ballarından henüz yemediysem de inanıyorum ki aralarındaki tek güzel bal o.

Sadık bir Flash Tv izleyicisi olduğum için, Balderesi reklamları çıkar çıkmaz gördüm ve aaa ne güzel, herkese organik bal satıyorlar, üstelik dört kiloğğğram 100 TL dedim. Fakat rakipleri de hazırmış. Dolmuştan iniyorum balla bezenmiş bir dükkan görüyorum, TRT1i açıyorum başka bir bal firmasının reklamlarını görüyorum. Üstelik TRTde bal satanlar sanki inatlaşır gibi dört kavanozu 99 TLye satıyor. Bugün de Söğütlüçeşme alt geçidindeki pasajda balcı gördüm. 1,5 kilo balı 25ten veriyordu. Hadi Balderesindeki balcı abi girişimci bir ruhla balcılık sektöründeki açığı görüp, gerçek bir deha ürünü olan reklam filmleriyle birden çıkışa geçti.

Peki bu rakipler nasıl anında reaksiyon gösterip piyasaya çıktılar?
iş arkadaşım sipariş ettiği için tadına bakma fırsatında bulundum bu balı. reklamında abartıldığı gibi organik ve muhteşem değildir. markette 10 liraya satılan kavanoz ballardan zerre farkı yoktur.
flash tv' de her reklam arasında karşınıza çıkan bal markası. bir abimiz var yönetim kurulu başkanıymış, nihat doğan gibi konuşarak bizi ikna etmeye çalışıyor. doğrusu kendini dinletiyor. en son reklamda biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu dedi.
(bkz: boğazınızda yanma oldu mu)
dakikalarca reklamı yayınlanan mamül.

100 liraya 4 kavanoz bal, 1 de polen.

hasiktir lan.

göz göre göre dolandırıcılık yapılıyor mnskym.

not: reklamdaki lavuk da tam şakirt tipli...
cep telefonumu bile arayıp bant kaydını dinleten şirketin balıdır.
cinsel çağrışımlar yapan tamlama.
bal.

görsel

süzme bal.
sattıkları ballar kesinlikle orijinal bal değildir.

kafa siken orijinal bal çığırtkanlıkları da yalandır.

almayın, aldırmayın.
nasıl bir sunucusu ve reklamı varsa zap yapmaya bile yeltenemedeğimiz firma.
çin ve rusya'dan getirilen konvansiyonel baldır..

petrol atığı plastik türevlerinden yapılmna yapay kovanlara,bildiğiniz şeker konarak arıların zoraki olarak ''programlanmış robot'' gibi bal yapmasını sağlayan ''sanayi tipi bal üretiminin'' sonucu olarak mantar gibi çoğalan bal firmalarından biridir..

sattıkları şeyin sadece adı baldır..bal görünümünde olan bildiğiniz glukoz yani şekerdir..

satılan bal,o yüzden aşırı derecede sağlığa zararlıdır..yediğiniz şey ''bal aromalı şekerli sıvıdan'' başka birşey değildir..

sözkonusu ürünler çin ve rusya'dan gelmektedir..