lan sizi çok seviyom ya. öpücemm.
bilgisayarımın saati 5 dakika önce 18.40 tı. şimdi 17.45 gösteriyor. nasıl oldu bu ? odamda aniden solucan deliği açıldı da 1 saat geriye mi gittim lütfen biri bir açıklama yapsın çok korktum.
saat dilimin değişmiştir.

r: arkadaş eksi atmak için başlık açmış galiba
Derdin saat olsun.
Yıla bakmayı denedin mi? Eminim 2003 falandır.

Well done. You arrived light fast.
Haçkerlar sana saldırıyor olabilir. Hemen kameranı bantla bilgisayarı kapat.
elmiş, ayak sanmış idim.

şaha yav şahaağ.
O ney ki kız. Merak ettim valla..
siz ve basit kucuk arzulariniz.
ha ne oldu simdi.
senin oldu bir kac gune sıkılır cok anlamsiz bulursun.
tipki sey gibi elde edimis omuriligine kadar ele gecirdigin bir kadin gibi.
ilk olayın başlangıcını anlatamayız ayıp.
ilk olay geçmişe gidip bir şeyleri değiştirmeye başladığınız anda olur. Çünkü bilinç o anda açılmış sayılır.
Onu boşverin de şimdi siz tam geçmişe dönüş yolundayken başka bir sizin geçmişe sizden önce dönüp geçmişe dönme yetinizi elinizden alsa ne olur acaba?
şüphesiz ki umutla gelinip umudun kırılmasına sebep olmuş çağırıştır. para dağıtılıyor sandım geldim hemen meğersem neymiş.

başlığa tıklarken diğer elimle cep şubeyi açmaya çalışıyordum ibanı hemen ilk ben yazayım diye. yazıklar olsun..
Neyi satmayacaksın???
Ulan bakmamışsın ağaçlara ölü malı gibi olmuş ne yapcak onlar zeytin yok üzerlerinde
Kuşkusuz güzel pavyon ve eğlence kompleksi yapılır oraya. Açmayı düşünürsen ekip var rabbimin inayetiyle.
https://www.youtube.com/watch?v=Zx_TT_Tp0AU
(bkz: hayırlı forumlar)
Turuncu kalır yapma bence.
görsel
uuuuyyyyyy kardeş ne hale gelmişsen sen?!!!
Biz bir 6.45 biliriz o da kadıköy deki trip 6.45 bacı gardaş.
Denedim denedim ama saçım o dönem sarıya boyamıştım . Sarının üzerinde efsane durdu. Bir daha o rengi hiç tutturamadim. Normalde saçım siyahtı. Evde açıcı olmadan papatya sarısına boyadım. Ten rengim beyaz. Çok çirkin oldu üstüne hemen bununla boyadım ve sonuç harika olmuştu. Arka kısmında saç rengine göre nasıl renk alacağını gösteriyor. Saçın siyah ise az biraz kestane gibi oluyor.

Yardımcı olduysam ne mutlu:) bence üşenme hemen dene. Gerçekten harika bir renk. 15 TL iken üç kutu stok yapmıştım bu renkten . Kullanmaya kıyamıyorum. Bana da cesaret verdin. Şuan pembe saçım biraz gitsin ilk işim bende boyayacağım.
Renk muhteşem. Genç kızken evde bu rengi boyamayı sürekli denedim. Saçlar siyahsa ortaya çıkan renk koyu kızıl oluyor genelde. Açık renk üzerine daha başarılı olacağını düşünüyorum. Kral kuaförler bile yapamıyor şu rengi. Evde çok zor.
Bu renk hatunlara yakışıyor yap destekliyorum kadın!
cumhuriyet çocuklarının derdine bak. gerçekten çok yazık..
Ehehe kadınlar gününe çevirmişler sözlüğü efil efil kısır poğaça ve kek karışımı Bi koku geliyor başlığa girince.