bugün

entry'ler (433)

misket

Bir tek bizim memlekette ismi cilli diye geçer.

türk milleti

Bir gün adamın birisi ölür ve cehenneme gider, içeriye girerken bir sürü çukur görür, hepsinin başında bir zebani dışarı çıkmak isteyenlerin başına balyozla vurup çıkmalarını engelliyormuş ama bir çukurun başında zebaniyi görememiş bizim adam yanındaki zebaniye sormuş burada neden zebani yok diye zebanide cevap vermiş"bu çukurun içinde türkler var birisi yukarı çıkmaya çalışırsa diğerleri zaten onu aşağı çekiyor"

aziz nesin

Bir röportajında şöyle bir şey söylemiştir.
"soyisim alınacağı zaman en korkak insanlar yürekli, en tembel insanlar çalışkan, en cimriler eliaçık gibi soyisimler aldı. Bende kendime nesin soyadını aldım ki her aklıma geldiğinde ne olduğumu düşünebileyim diye.

iz bırakan kitap cümleleri

Hayatımda tek bir kişinin çığlıklarının devam etmesi için yalvardığımı hatırlıyorum... Annemin. Onun çığlık olmasada en ufak bir ses çıkarıp yaşam belirtisi vermesi için yalvarıyordum.
Şimdi yaşça daha büyüğüm ama bir melek mi yoksa bir şeytan mı olduğumu artık bilmiyorum.
(bkz: Adaletin gizli mezarlığı)

erkeğe peki neden ben diyen kız

Çünkü kör tuttuğunu sikermiş diye cevap vermek lazım.

erken boşalan erkeğin hazır cevapları

Bunun esası ikinci postadır.

gereksiz bir bilgi ver

Dünya neden döner?
-bütün gezegenler oluşmaya başladığında bir gaz bulutu halindeydi ve içinde yerçekimi olduğu için bu gaz aynı lavoboya dökülen bir su gibi dönmeye başladı üzeri kara parçaları ile dolmaya başladığı zaman da etrafında onu durdurabilecek herhangi bir cisim olmadığı için hala dönmeye devam ediyor. ilk oluştuğu zamanda daha hızlı dönen dünya şuanda biraz daha yavaş dönüyor ve yavaşlamayada devam ediyor dünyanın tamamen durması ise 50 milyar yıl sonra olacak. Tabi ortada dünya diye bişey kalırsa.

gecenin repliği

-vay be bunca yıllık mülayimin saati yok da kıçı kırık bombanın saati var, gidiyim masanın üzerine koyayım.

tayyip erdoğan in bildiği diller nelerdir

Hakkat biliyodu galiba reisimiz. Bir ara van münüt diye bişey söylüyodu. Reis abi sonuçta reis.
Siz kaç dil biliyosunuz kemalistler he! Söyleyin bakayım yada dili bırakın şimdi 15 temmuz'da neredeydiniz.
-eyy uludağ sözlük...

dinde zorlama yoktur

Dinde zorlama yoktur diyen kitabın içinde müslüman olmayanları öldürün ifadeside var.

trt radyo diyince akla gelenler

inleyen nağmeler.

suriyeliyim bizden cesur millet yoktur

Çanakkaledeki iç savaş değildi yanlız, bir suriyeli ile muhabbet ederken o anlatıyodu
"abim askere gitti, diğer abimde muhaliflerin tarafına katıldı bunun gibi bir çok grup var ama esas vatan haini askeriyenin başında 2 abimde beni yanlarına çağırdı gitmezsem beni öldüreceklerini söyledi benimde bir gruba katılıp diğerleriyle savaşmam garibime gitti bizi alan tek ülke vardı oda türkiye bende kaçtım"
Yani ağızın var diye çok konuşma biraz dinlemesini öğren adam mantıklı konuşuyomu diye dinle ilk baş ondan sonra cevap ver. Mantıklıysa zaten vereceğin bir cevap yoktur

rusça

Бу йазийи ким окуйачак денгесини сиктигимин манйаги.

en son alınan kitap

Ted dekker- Adaletin gizli mezarlığı.

yaratıcıya bir soru sor

Beni ateist zannediyosun dimi?

Kandırdım.

soru soran şarkılar

Şu kahpe dünya seni bana düşman edermi?
Dostluklar birden bitermi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gidermi?

Ahmet kaya sanki orospu evlatlığı yapan bütün dostlara yazmış gibi her dinlediğimde içimde derin yaralar açar.

seks orucu

Kendimi siktirmeye 90 günlük ara verdim diyosun yani.

millet kıraathaneleri

Kahvehanemide kapattım, ananızı sikeyim sizin arabamıda sattırırsınız siz bana yakın zamanda. Fabrika açacağına kıraatane açmış ordaki kekler çaylar senin ananın amına girsin orospu evladı.

ateist kıza aşık olmak

Amına kodumun aptalı aşk ile din arasında bir bağlabtı bul bakalım bulabiliyomusun benim sevdiğim kızda müslüman ama ben onu ateist yapmaya çalışmıyorum.
Demekki aşkın dinle hiçbir alakası yokmuş.

geceye bir gerçek bırak

Şimdi bunları iyi oku kardeş, belki annen baban seni güzel çocuğum zeki evladım diye sevdi büyüttü sende kendini bi yarrrak zannettin, ama ne güzelsin nede zekisin etrafında hep senden daha iyilerini görünce imrendin hayata küstün ben bunu yapamıycam diye ağladın bir orospu evladı gibi, çünkü annen baban sana yalan söyledi sen belki güzel fizikli birisi olarak geldin bu dünyaya ama zeki birisi olarak doğmadın, şimdi etrafındakiler seni seviyo sayıyo diye yerindemi oturuyosun? oturma evrende herşey hareket ediyo senin hareket etmeme gibi bir lüksün mü var amcık! Şimdi kalk bu hayatta kesinlikle başaramam dediğin şeyi yap, en azından yapmaya çalış ingilizcemi öğrenemiyosun üstüne gidiceksin kaçarak kurtulamazsın, bi kızamı açılamıyosun? açılacaksın!, Bir kere olsun deniyeceksin. Olmadımı?Kalbinmi kırıldı? Sikiyim senin kalbini herkes de var o kalp, herkesin kalbi kırılıyo, ikinciye bidaha deniyeceksin gerekirse 222.ye tekrar deniyeceksin ama yerinde durmayacaksın çünkü harekete geçmeden sen zaten dünyanın en başarısız insanısın.
Halamı korkuyosun? Yaşama ozaman.