bugün

Galatasaray ruhunu yaşayan gerçek aslan.
adamda konsantrasyon problemi var. sivas maçında ilk yarıda 4 kez ofsayta düştü.

belli ki haftaiçi dönen muhabbetlerden etkilenmiş.

orospu çocuğu şaklabanın teki tweet atıyor, takımın ahengi bozuluyor iyi mi!
kobrayi bugun de dolamistir penaltidan da olsa.

selcuk'un elinden penaltiyi alan o tassaklarina kurban, insallah "seni burada catir catir sikerim kimse de sikayet etmez" demiştir de öyle almistir penaltiyi.
son ırkçı bükücü.kendisiyle dalga geçenlere gene 3.kolu koymuştur.En az 15 gol bekliyorum ben. Eksiği kafa topuna çıkamıyor ve sol ayağı zayıf.Bu iki eksiği tamamlarsa daha mükemmel bir oyuncu olacaktır.
yanına daha genç ve iyi bir golcü mutlaka alınmalı.bu adam sakatlanirsa bittik.yönetim uyuma forvet stoper ve sol kanada adam al.
Ya, pantere nazar degdirdi birileri. Biz mi yaptik, rakiplerin mi gozu kaldi anlamadim da bugun sanki akli macta degil de baska bir yerde gibiydi. Cok ofsayta yakalandi, zamanlama hatalari yapti. Sivasin agir markaji belki de istediklerini yapmaya izin vermemis de olabilir ama keyifsizdi, cikarken de memnun degildi. Adam resmen gol atmak, pozisyona girmek yarmak yirtmak icin can atiyor ya penaltidan skor yapmasi kesmedi aslani yuregine saglik kara panter.
fena can yakacak. aşırı iddialı umarım da öyle olur.
tabi len manyak mısın, negredo 100 milyon!
Qıırallll.
gol atsın istiyorum. adam tam futbolcu.
hatta fenere 5 çeksin de fener kendine gelsin.
not: fb.
https://twitter.com/tribu...status/894506395529302020
Bana drogba'yı hatırlatan top tepici-sikici. Atikliğini çok beğeniyorum bu adamın. Galatasaray bu adamı kadrosuna katarak çok büyük bir iş yaptı.
Not:fenerbahçe.
Aşırı sempatik futbolcu, iyi bir performans gösterirse Galatasaraylıların sevgilisi olur.
Yoh amına 60 yaşında. Kendisi 32 yaşındadır.
kendisi 32 yaşında olup, şu anda süper lig gol krallığını 4'er golle tolga ciğerci ile beraber 1. liği paylaşmaktadır.
fenerbahçeliyim ama bu adam negredoyu da saldadoyu da üst üste koyup kahvaltıda yer.
çok korkunç predator gibi bir şey.
sentetik galiba.
kuş takımı taraftarlarının ıslak rüyalarını süsleyen kobra,

tamamını alamazsınız ama derbilerde bir kısmını alacaksınız gençler merak etmeyin...
amk öyle bir bakıyor ki sikecek gibi, arkadaki maicon ve belhanda gomis in baktığı müstakbel maktül takım için şimdiden üzülmeye başlamış, vah vaaah der gibi bakıyorlar.

kuş takımlarının korkulu rüyası,
küme düşücek anadolu takımlarına gol atınca götü kalkan futbolcudur. bir kaç hafta geçsinde görücem ben bunu.
bu sene 17 takimi kume duserecek sanirim.
yarın antalya maçında antalyayı yenelim de sonra antalya isterse her önüne gelene 5 atsın.
bu akşam yine küsküyü vuracaktır. negredo kim köpektir ?
antalya ya da koymuştur.