bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    hiç te yeni girmiş bir yazar değildir. üçüncü nesil editor olarak ekşi sözlük yazarlığını devam ettirmektedir.
    7 ... dis kapinin mandali
  2. 2.
    okan bayülgen'in hazırlayıp sunduğu "televizyon makinasi" programının editörlerinden biridir.
    5 ... zeyrek
  3. 3.
    televizyon makinası zirvesine katılmakla ne iyi ettim dediğim nedenlerden biri de kandileridir..
    zirve sonrası bizi resmen bağrına bastı...elinde sihirli bir değnek varmışçasına okan ı masamıza oturttu yani o çağırmadı ama okan kendiliğinden geldi.nasıl oldu bilmiyorum. bir araba ayarladı hemde 2006 model lüküs..sabaha karşı 5 te evde olduk.
    - eve varınca arayın beni aklım sizde kalmasın dedi bi de. hem de bir abi bir akraba duyarlılığında .. yanımda çok tanıdığım , yakınım varmış gibi hissettim..
    sözlükdaşlık böyle bir şey herhalde .. * *
    8 ... internettin
  4. 4.
    an itibariyle makinada görünen sözlük yazarı.
    1 ... september
  5. 5.
    gigildamak sozcugunu sayesinde ogrendigim : http://www.youtube.com/watch?v=m3L6X6A3q8g+

ayrica cok icten, super insan!
    4 ... iktidarsiz tecavuzcu
  6. 6.
    interrail hakkındaki entrysi ile beni gülmekten altıma zıçırtmış ekşisözlük yazarı...Gerçi diğer entryleri de yardırır da,interrail entrysi uzun olduğu için ayrıcalıklıdır.
    1 ... chili pepper
  7. 7.
    her geçen gün saç ve sakalı iğrençleşen sözlük yazarı.
    3 -3 ... kalamara41
  8. 8.
    Hz. Isa'nın ilk havarilerinden.
    8 ... vipernas
  9. 9.
    gıgıldamak fotoromanından sonra başka bir çalışmasını tv den göremediğim suser.
    hayır anlamadım ki illa yalvaralım mı, tezahurat mı yapalım fotoromanların devamı gelsin diye allah allah...
    (bkz: sinirlenip cümleyi bağlamak)
    ... zitadam
  10. 10.
    Bugünkü makina programında "ferhat güzellik salonu" ile milleti yaran kişilik.
    1 ... halipak