bugün

terk ettin ama olsun , ben başımın çaresine bakarım anlamında söylenen cümle.
ayrıca epey içli bir bergen şarkısı.

bundan sonra adını kırk yılda bir anarım
sende kaybettiğimi başkasında ararııım..
bıdı bıdı
ahmet kaya'nın şarkısını hatırlatan söz (bkz: kendine iyi bak)
x: benim için üzülme ben bakarım başımın çaresine..
y: benim için de üzülme geçer bunlar..
z: benim için de üzülme..
t: benim için de..
a: çok da tikimdeydiniz..
-bir ömür harap oldu,aglamak bana düser
bundan sonra adını 40 yılda bir anarım,sende kaybettigimi baskasında ararım..
diyerek hislere tercüman olası bir sarkıdır,funda arar'ın yorumuyla en iyi solugu yakalamıstır.
funda arar ın bize titre de kendine gel diye hatırlattığı eski parçalardan biri - müthiş bir cover yapmış helal olsun diyerek dinlediğimiz bir parça
arabesk bir şarkının funda arar yorumuyla bu kadar güzelleşebileceğinin örneği....
funda ararın dinleyiciyi yine mest ettiği, albümünün ikinci klibinin şarkısı.
aslında her zaman tersi kastedilir.
hiç haketmediği halde, arkanda seni en fazla sevebilecek insanlardan birini, yani beni bıraktın. benim icin üzülme, sen kendin için üzül artık.
sen beni düşünme de kendi haline yan.salaksın sen salak..benim gibisini kaçırdın ya sen aklını kaçırmışsın..demenin kibarcası.
Allahım bu ne güzel bir şarkıdır,ama ona bu güzelliği veren funda arar.Funda sesine yüreğine soluğuna sağlık sen bu gidişle çok nal toplatırsın.
klibi de güzel olan funda arar şarkısı.
ayrılığın ilaç mertebesindeki sesleniş hali...*
funda arar'ın can verdiği,kan verdiği bergen şarkısı.hele girişteki kemanlar..çok da damardır,yüksek sesle dinlendiğinde acayip gaza getiren şarkı.
bornova anadolu lisesi'nin acı kaybı 2005 mezunu biricik dostumuz ilyas sunal la özdeşleştirdiğim funda arar'ın güzel sesiyle güzel giden şarkı.
en güzel yorumu bergen'den dinlenebilecek şarkı!
Funda Arar'in cok guzel yorumlamasına ragmen, bir kere Bergen'den dinleyince baska kimseden dinlemek istenmeyecek damar sarki...
muthis bir yorumu icin;

http://www.youtube.com/watch?v=KJ3h_rWheWU
popstar alaturka'da ilkay tarafından inanılmaz seslendirilmiş şarkı.
bergen' den dinlemedikçe tadı olmayan şarkı. kezzaplı falan insanı daha bi etkiliyor.
sabahları uyandırma alarmı olarak kullanılan şarkı. çok erken kalkmak zorundasınızdır ve bir süre sonra bıkarsınız. her sabah alarmınız benim için üzülme diyerek çalar ve hüzünle başlarsınız güne. akşam olsa da yatsak dersiniz evden çıkarken.
Fransız yapımlı güzel bir dram.Ayrıca soundtrack i U-Turn isimli bir gruba ait, Lili isimli şarkısı
Funda Arar bu şarkıda ne zaman sende kaybettigimi başkasinda ararım dese bir an gülesim gelir. daha sonra kendimi toparlarım. *
+ benim için üzülme.
- ama, ben seni unutamıyorum.
+ elbet bir gün sen de unutursun.
- hepsi bu mu?
+ bir de, mümkünse beni artık rahatsız etme.

(bkz: unutulur)*
funda arar yorumundaki gitarcı arkadaşın harmonikleri ve bas yürüyüşleri koparır, adamlar çalarken çok eğlenmişler yahu.
güncel Önemli Başlıklar