bugün

happy ending şarkısıyla daha çocukluk yıllarında tanıştığım, ilk dinlediğim yabancı şarkıcılardan. tıfıldır ancak fındık kurdu gibi tatlıdır.
17 18 yaşlarındaki tarzı, güzelliği ve çıkardıgı ilk albümü ile zirvesini yapmıştır. ondan sonra sürekli düşüş...
Annemden sonraki ilk askimdi. Sesi güzelliği beni etkilerdi.
(Ensest takilmiyom. Lafı bile olmasin ağır kufrederim).
Ergenlik aşkımdı. Şimdi yaşlanmıştır.
özene bezene yaratılmış hanımefendi, çoğu erkeğin ergenlik aşkıdır kendisi.
görsel
eskiden de güzelmiş, hala da güzel olan tanrıça..
Zaten bitik olan kariyerini, hello kitty şarkısı ile diplere çekmiştir.
orta okul ve lise yıllarımın katili kadın. bunun yüzünden diğer kızları bir süre hayatımdan çıkarmıştım. (olmayan kızın nesini çıkarıyorsam zaar)
Hala çıtır çerez olan insan.
ilk şarkılarını dinledikçe geçmişe götüren çoğumuzun ergenlik aşkı.
güzelller güzeli. yeni şarkıları kötü ama eski şarkılarını hala dinlerim.
Hiç dinlemediğim şarkıcı. Sadece sevdiğim kızın ikizi gibi diye beğeniyorum.
geçenlerde moralsizdim baya, hani silkenip kendine gelmeniz gereken anlardan. şarkı söylemek bu gibi anların kurtarıcısıdır, açtım avril'ın eski şarkılarını, birkaç saate de düzeldim. ulan dedim, sırf benim ergenliğime geldi diye mi bu şarkılar böyle güzel geliyor yoksa hakikaten de kaliteli şarkı üretimi mi azaldı. nitekim sorumun cevabını yine avril ablamızın hello kitty adlı şarkısı ile almış bulunmaktayım.

içimdeki çocuğu öldürdün avril. keşke sen de teoman gibi evlenince müziği bıraksaydın.
zamanında her ergenin aşık olduğu kadın şarkıcı. ben de dahildim bunlara. şimdi ise sadece ortalama biri görünüyor. hayatın insanı sürüklediği yer garip.
o nasıl bir güzellikti öyle ?
Bir daha öyle duru bir sarkıcı ben görmedim.
Otuz ikisinde olan ve hayatımda gördüğüm en güzel gözlerden birine sahip olan kısacası tam benlik hatun kişi.
Yabancı müziğe onunla başladığım, tarzına hayran olduğum, hep saçlarımı onun gibi boyatmak istediğim kişidir kendileriiii....
Bugün 32'sine basmış. Hala çok güzel vallahi.
görsel
görsel
Boşanmıştı en son. Hala dulsa eva green de müsade ederse izdivacına talibim.
Neredeyse bütün şarkılarını seviyorum.
10 yıl öncesine kadar neredeyse Her genç kızın hayranı olduğu şarkıcı idi . Ortaokulda ben de fanlarındandım. Tüm şarkılarını bozuk ingilizceyle okur, odamı posterleri ile donatırdım.
en güzel şarkısı nobody's home olan şarkıcı.
yıllar geçti vay be. bu hatunu dinlerdi bizim sınıfın hatunları. hey hey diye giriyolardı sınıfa.
So Much for mu Harput ending.
güncel Önemli Başlıklar