bugün

Bir nesli alıp götüren güzel gözlü ablamız.
(bkz: Gözleri diyorum)
Türkiyede kuaförler dergilerinin olmazsa olmazı zavallı kızımız çok dinlerdim önceden sonra bozdu biraz.
Kızlara tişört üzerine kravat takmayı öğreten kişi.
Ergen turnusolu.
kardeşimin ergenliği sayesinde neredeyse duymadığım şarkısı görmediğim posteri olmayan, saçlarını boyayıp duran sanatçıydı. yaşıyor mu bilmiyorum.
Ergen iken dinlediğim bacımızdır. Allahtan çok çabuk atlattım.
cok sevdiğim ünlü bir rock sanatcısıdır.
Yaşıtım olan kanadalı ses sanatçısı.
Complicated şarkısı gerçekten güzeldir.
Severek dinlediğim yabancı sanatçılardan birisi.
sözlükte acaba kimsenin benzeyip benzemediğini merak ettiğim, bir zamanların meşhur şarkıcısı.
Dünyanın en saçma sapan tipi. Ergenliğimi yedin Nalet, pembe saçlı rakçı serpil seni.
Siyah takıntılı rockçıların aksine pembe takıntılı sesini ve şarkılarını yediğim insan evladı. Olamaya da bilir güvenemedim.
Ergenliğim aklıma gelir. Her gün dinlerdik.
Makyaj güzeli sanatçı.
ne dinlerdim ama girlfriend şarkısını bağıra bağıra söylerdik ergenlik sen çok kötüsün.
ne dinlerdim ama girlfriend şarkısını bağıra bağıra söylerdik ergenlik sen çok kötüsün.
şarkılarından çok yaşam tarzını, hayata bakışını sevdiğim sanatçıydı. saf, sevimli bir yüze sahipti eskiden.
kanada'nın gökçe'sidir.

çakma olmak konusunda çığır açmıştır.

şu tipe baksanıza bir abi insan utanır lan sosyalleşmeye.

http://www.meleklermekani...sting/Avril_Lavigne%20(9)-13c.jpg

otogarda karı kız kesiyor sanki.
Bu ne abi

bildigin elf lan kız.
köylünün önde gideni.

müzik adına bugüne kadar en ufak bir faydası bile dokunmamış, abidik gubidik bebelerin öve öve bitiremediği, klasik bir uludağ üniversitesi iibf conconu.
ergenliğimin sembolü .
Hello kity şarkısıyla beni benden alan roooo.....
Hayır söyleyemeyeceğim,
Şarkıcıdır.
Çocukluk aşklarımdan biri. Hande ataizi bir, avril ikiydi benim için. Ahh avril ahhh.
18 yaşındaki halleri tam tipimdi haa.
son derece güzel ama punk rock filan yapmıyor bildiğin pop rock.