bugün

entry'ler (9)

3 ay boyunca evden çıkmamak

Lan olum tabi çıkcaz dışarı. Kim tutar la bizi.

fethullah gülen

Çok pişkin bir adam yav. Vallahi suratını görmek istemiyorum.

işte simdi sıçtım denilen an

Derste gizlice sıranın altından arkadaşa mesaj yazarken, hocanın bi anda sana dönmesi ve ...............

yastığa sarılarak uyuyan insan

Bilinç altında birisini özleyen kişidir. Allah kimseye böyle dert vermesin. Shdjdb

pokemon go

Bunlar hep Amerikanın oyunları. Ama vallahi. Bunlar niye bir araya getirmeye çalışıyolar zannediyorsunuz siz. Tabiki de bizim gençlerin beyonlerini istiyolar da ondan. Allah aşkına şöyle oyunlara *biz gençleri bir araya getirmek için yapıyolar.* demeyin. Bir araya geliyosunuz da ne yapıyosunuz, yine elde telefon. Bırakın arkadaşlar, sizi biraz mantığa davet ediyorum. Lütfen

devlet bahçeli

Erdoğanla ya... Gerisi artık boş laf. Helal valla adama.

avril lavigne

Yabancı müziğe onunla başladığım, tarzına hayran olduğum, hep saçlarımı onun gibi boyatmak istediğim kişidir kendileriiii....

20 temmuz 2016 ohal ilanı

Olaya lütfen şu açıdan bakın, " Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez". Eğer bu mantıkla bakarsanız ilerideki yaşam özgürlüğümüz ve hayatımız için verilen en doğru karar olarak gözüküyor.

Yüzlerce kişi öldü ve binlercesi yaralı. Eğer halk bu karara isyan eder ve devlette bunu geri çekerse ceremesini halk çeker.

Lütfen mantıklı düşünelim.

bipolar bozuklugu olan kiz

yaşadıklarını hiç bir zaman belli etmeyen, nedde ne yapmak istiyorsa onu yapan, çok fazla konuşan sonrada yoruldu diyerek konuşmasını ortda kesen, çok iyi sır saklayan, ama bilinçli olarak insanları canını yakmayı seven (ne kadar farkında değilim desede), ikide bir ölüm meselesini açan ve intihar etmek istediğini söyleyip duran,

ve en önemlisi kalbi sıcak olan kızdır.