bugün

ben ergenken havalı olan abla, ben büyüdüm ne yazık ki Avril ergen kaldı. ilk iki albümü hakikten evladiyelik çok sağlam albümlerdir. ama sonradan bozdu kendini girlfriend le başlayan avril'in çöküşü hello kitty ile yeni bir boyut kazandı. plak şirketinin azizliğimi kafasını bir yere felanmı vurdu anlamıyorum ama bir insan nasıl bu kadar tepe taklak gidebilir anlamıyorum. artık 18 yaşında değilsin be kadın anla artık.
Sk8er boi yıllarında yani ilk çıktığında sevdim onu.

Edit:" ben değişmeyeceğim" demişti. 2007 de platin sarı oldu.
ortaokul hayatımdaki kavga sebeplerimin en büyüğü. kendisini o kadar severdim ki en çok ben seviyorum diye arkadaşlarımla aramı bozar idim.
son albümünün üzerinden yaklaşık 1.5 sene geçmiş olmasına rağmen yeni klipler gelmeye devam ediyor. here's to never growing up, rock'n roll, let me go ve hello kitty'den sonra 5. klip kısa süre içerisinde give you what you like parçasına gelecek. ergenken güzeldi, 20-25 arası daha güzeldi, 30 yaşına geldi ve güzelliğinden gram kaybetmediği gibi yine göz alıyor kendisi. ve hiç yaşlanmayacak gibi. benim için yeri 15 seneyi aşkındır çok ayrı ve hep öyle kalacak bu çılgın kızın. son albümlerde genel olarak yaptığı slow ve kış günlerinin güzelliğini yüzümüze vuran şarkıları da ayrı bir leziz geliyor bana. neyse işte bu da trailer.

https://www.youtube.com/watch?v=zN25pihMoZ8

sonradan ekleme: klip yayınlanmış an itibariyle.

https://www.youtube.com/watch?v=-rF-_4vwiMs
Bebe gibi olan kizlar hep itici gelmistir hicbir zarifligi seksiligi yok malın biri.
Aynı dönemlerde ergenliğimizi yaşadığımız, bizim jenerasyon orta yaş krizine yol alırken kendisi hala ergenlikten çıkamamış şarkıcıdır.
Sesinde iş yoktur fakat çok seksi bir hatun olduğu doğrudur. Aksini söyleyen olursa vururum.
Buyrun efendim:

görsel
Nikelbekteki kıl herifle evlenmeseydi iyi kızdı.
seksi hatun ama muzigi bok gibi olup bide rock n roll klibinde slash i taklit eden kadındır.
lise yıllarımızın vazgeçilmezi.
ergen senelerimizde takip ettiğimiz hatun kişisi.
biraz zaman bulup nostalji yapmak isterken tekrardan eski konserlerini izlediğim beraber büyüdüğümüz ama ben yaşlanırken yaşlanmayan müzisyen, dişi. çok kez yazdım başlığına. binlerce grup, sanatçı dinlerim ama avril nedense farklıdır benim için. büyüdüm diye avril dinlemeyi ergenlik olarak görmedim asla görmem de. çünkü özellikle ilk 2 albümü harikadır, telefonumda her zaman yer alırlar. son zamanlarda değişen tarzı ise hello kitty dışında olması gereken aslında. daha slow, daha karanlık şarkılar. kesinlikle sesine en uygun yola girmiş durumda. kendisi country alt yapılıdır. youtube üzerinden 12-13 yaşında seslendirdiği parçalardan anlayabiliriz bunu. ve böyle slow devam etmeli bundan sonra. çünkü bence en iyi şarkıları sesine en uygun giden slowlar oldu bu zamana dek. unwanted, losing grip, together gibi sert parçaları da dehşet olsa da en iyileri hep tomorrow, naked, i'm with you, innocence, give you what you like, when you're gone, don't tell me, slipped away, ve aklıma gelmeyen diğer slow parçalar oldu. ve aylar sonra eskileri yad ederken neden sevdiğimi tekrar anladım. samimi, içten, olduğu gibi. bateri, piyano, gitar her şeyi çalar, şarkısını yazar, sahne şovunu yapar, sesi de asla bok atılacak kadar kötü değildir ve iyi de söyler. konserine gidene iyi vakit geçirtir. güzelliğine hiç değinmedim çünkü bana müzikal olarak bunları sunduktan sonra o yönü de göz ziyafeti açısından işin ekstrası. örneğin şu konser diyeyim ben sana;

https://www.youtube.com/watch?v=lhrKiZO4BW0

ya da bana göre kendisine en güzel giden tarz akustik olanından;

https://www.youtube.com/watch?v=hVmHX55XDYk

velhasıl kelam; avril benim için ne yaparsa yapsın hep candır. büyüdüm diye dinlemeyi bırakmam herhalde ölene dek. ben yaşlanırken o yaşlanmıyor ya onun çözümü yok işte...
Am vit yu ile bir ara sıkandır.

2 şarkidan 1 i buydu. Hızla sevdiğim kızdan ısik hiziyla sogutmuslardi amk. Yaz sicağinda am vit yu am vit yu içimizi baymıstı. O zamanlar mart ayı türkiye de sicak geciyorduysa demekki. tabi onlarda daha kıs.
kendisi bir süredir lyme hastalığı ile boğuşmakta. ve bu yüzden sıkıntılı bir dönem içerisine girmiş gelen haberlere göre. umarım bir an önce eski sağlığına kavuşabilir.
Gençliğimizin asi rockçusu. Geçenlerde hello kitty diye bir şarkısını görüp üzüntülere gark olduğum; artık punk mı dersiniz, pop mu dersiniz, eski tarzından epey ödün vermiş şirin mi şirin şarkıcı hanım.**
öldüğü ile ilgili haberler ortalıkta dolanmaktadır.
çok sevdiğim sesi çok tatlı bir şarkıcı. kene yüzünden yatalak olduğuna dair bir kaç haber var. inşallah yoktur öyle bir şey. yoktur çünkü o bana söz verdi. dedi ki:
so much for my happy ending.
Gerçekten çok sevdiğim bir sanatçı. 30 yaşına gelmiş olmasına rağmen hala güzel. Kendini reklam etme çabası yok. Sesini ve şarkılarını da seviyorum. Giyimi punk rock a yakın ve bu ona yakışıyor.
seviyorum kendisini bir süre yatalak kalmış ve düzelmiştir.
Ergenliğim zamanında dinleyenleri ezik görüp dalga geçtiğim hatundur. Şimdi baktığımda baya mallık yapmışım galiba. Hoş hatundur vesselam.
Boyu 1.55tir.türk kızlarını kısa boylu diye eleştirenlerin bunu çok beğenmesi şaşırtıcıdır.
ölmesin lan ölürse ne kalır ergenliğimizde bıraktığı güzel hatıralardan başka.
Boyu 155 cmdir.
bu karı neden bu kadar mutlu nannssşym ya. hangi klibini açsam sürekli zıp zıp zıplamalar, hahahahahaah ihihihihih ohohoho diye bi gülmeler şımarıklıklar falan.

ben bile über mutlu halimle bu haline uyuz olduysam bu bastırığın, 7/24 depresyondaki insanlarda kendisini boğma isteği oluşmuyor mu merak içindeyim şu an.

halo kidi haluu kidi diye el sallaması yok mu bir de ayhh bana bişiler oluyo.
31 yaşinda olmasina ragmen hala gideri vardir hem eğlenmelik hemde evlenmelik hatun.