1. 1.
  kendisi başlıbaşına gereksiz bir yer olan amerika'nın en gereksiz şehirlerinden biri.
  1 ... veritaserum
 2. 2.
  (bkz: atlanta hawks)
  ... ranger65
 3. 3.
  (bkz: atlanta braves)
  ... veritaserum
 4. 4.
  nazarımda sadece bir sürü çekik gözlü insanın ve de güzel insan çilekli pastanın yaşadığı şehirdir.ötesi de yoktur.
  ... veritaserum
 5. 5.
  atlanta underground city olarak bilinir zenci nüfusunun en yoğun oldugu yerlerden olan atlantada bir gün metro istasyonunda beklerken 150-200 insan vardı ve 5i Türk olan 7 beyaz onlarla bekliyorduk. havaalanındaki metro oldukça geniş ama havaalanına giden bu tren yolculugu boyunca kendinizi istanbul'un kenar bir semtinde hissedebilirsiniz muhtemelen, çünkü hem treni bizim banliyodan hem de varoşları bizim istanbulunkinden farksızdır
  ... city walk
 6. 6.
  georgia eyaletinin başkenti.
  ... altan
 7. 7.
  hava kararinca disari cikmanin got istedigi, abd'de guneydogunun en buyuk sehri. zenci nufusu asmistir. koka kola ve cnn sembolleridir.
  ... cemcuk
 8. 8.
  hava kararınca dışarı çıkmanın göt istediği, bu götü bünyesinde bulunduranların da gece gece sokaklarında şuursuzca iki küçük beyaz dallama şeklinde dolanıp, sonradan 'oha lan biz ne yaptık' diye düşünüp, dehşete kapılıp, delirecek gibi olduğu, georgia'nın şeftalisi ile ünlü en büyük şehri.
  ... malign
 9. 9.
  alabama'daki irkcilardan kacan zencilerin gelip yerlestigi amerikan sehridir. havasi sicak ve inanilmaz nemlidir. geceleri tehlikeli olabilir, kirin kicinizi oturun evinizde dvd filan seyredin.
  1 ... totiman
 10. 10.
  istanbulun havasına suyuna benzediği,

  olimpiyatların yapılmış olduğu modern bir amerika şehridir.

  Metro larında 1 kişilik bilet ile 2 kişi binmek çocuk oyuncağıdır.

  'Georgia in my dreams' sloganındaki eyaletin baş kenti olması ona ayrı bir güzellik katar. Şehri çevreleyen 100 mil uzunluğunda bir otoban içine kurulmuştur.

  Güzel yeşil bir kenttir.
  1 ... muhabbet