bugün

hayvanların atatürk hakkında bilgileri olmadığı için normaldir efendim.
bilmediği birini sevemezler.
ee ne yapalım bize ne denecek tespit.

ağır bok ye dostum bana allah'ın isyankar pisliği.
Atatürk'ün de çok umurundaydı diye cevap verilebilecek açıklama...
Ayrıca bize ne, hava mı atıyorsun.
Cesaret göstergesi midir nedir? Bakın Atatürk'ü sevmediğimi söyleyebiliyorum, ne kadar da cesurum.
Biz de seni sevmiyoruz ama açıklama yapmıyoruz.
sevmek zorunda değildir. ama atatürk üzerinden vatan hainliği yapmamak zorundadır. yüzmeyi iyi öğrenmesini şiddetle tavsiye ederim. yakında denize dökülecekler çünkü.
oturduğu gibi kalkacak o kanlı koltuğundan.
normaldir. Türk ü sevmeyen zaten atatürkü sevmez.
kimse kimseyi sevmek zorunda olmadığından doğal olabilecek durum. zaten senin gibilerin sevgisi kirletebilir temiz olanı da, bu yüzden senin kaybın, onun değil.
iyi de niye sevsin. koskoca atatürkü içi sakızlı lolipopa çevirdiniz arkadaş. adam lolipop kadar düştü mü yav. hem altana ağzına sağlık diyeceğinize küfür ediyorsunuz. gel çık bu işin içinden
gereksiz beyanattır. bize ne kardeşim. sorduk mu? seversen sev, sevmezsen sevme fakat sike sike saygı duyacaksın.
mustafa kemal değerinden birşey kaybetmeyeceği için iplenmemesi gereken yersiz beyandır.
Laf laf değil adam adam değil.
sevmek yada sevmemek önemli değil. sagı duy yeter. zaten mustafa kemal de ölmüyodu beni sev diye.
çek defterlerini ve dolgun banka hesaplarını daha çok sevdiğindendir altan'ın. biz 40 kişiyiz, birbirimizi biliriz arkadaşlar. tartışmaya değecek bir laf değil.

bir dahaki dönem milletvekili görürseniz şaşırmayın beyfendiyi sadece.

(bkz: it ürür kervan yürür)

(bkz: mehmet metiner)
(bkz: şamil tayyar)