bugün

Muhtemelen aile sevgisinden yoksun büyümüş biri olabilir.tabiiki bu yaptıkları iğrenç şeyler için bir gerekçe değil.güzel kamufle etmiş.zaten katiller de içedönük tiplerden çıkıyor.iç cinayet işlemek seri katil olmaya yetiyormuş.umarım bulunur ve cezasını çeker ancak psikoloji bozuk ayağına ceza yemeyebilir.
çocukluğunu merak ettiğim insan katleden ruh yapısına nasıl sahip olduğunu merak ettiğim şahıs.

acaba çok mu baskıcı bir babaya sahipti ya da ruhunda zaten var mıydı bu delilik? keşke psikolog olsaydım ben yaa.

bu tür insanların ruhunu deşmek isterdim. sonra nolurdu onu kestirmem mümkün değil.
bu adamı yollarda vatandaşlar görüyor ama ne hikmetse polis görmüyor. beni yüzbin kez gördülerdi ve yakaladılardı şimdiye.

bakar kör mü acaba bu polisler?
bugüne kadar bu ülkeden adam gibi bir seri katil çıkmış olsaydı bu kadar lafı yapılmayacaktı belki de. hiç bir şeye üzülmüyorum da şu adamın zeki olduğu kanısına üzülüyorum. bunu diyen medya zamanında figo galatasaray'da ve zidane fenerbahçe'de demişti. abv.
Nereden başlasam bilemedim.
Ülkede onlarca katl olayı yaşanır, şehitler verilirken bunun gündem yapılmaya çalışılıp insanların meşgul edilmesinden mi...
Katil birinin zekasına atıf yaparak prim sağlamaya çalışan medyanın kokuşmuşluğundan mı...
Çok dürüst müge hanımın insan kaçakçılarına "harikasınız" diyerek , kendi programının primini düşünürken kendini ne hale soktuğunu görememesi ve insanların böyle bir kadından medet ummasından mi...
Saygın bir meslek olan subaylığın, katil evlat paradoksunda sıkışıp katile yardım (benim fikrim) etme vesilesiyle örselenmesinden mi...
Güçsüz bir ruha,bedene,kalbe sahip birinin pis bir katil olmasından mı...
Ülkede polis ve asayişin bu mevzu üzerine düştüğü rezil durumdan mı...
Bu çocuğa yardım eden birilerinin %1500 olduğu ve muhtemelen polisle de irtibatlı olduğu ihtimalinin iğrençliğinden mi...
insan hayatına verilen önemin ayaklar altına alınmasından mı...
Bir ekmek çalan çocuğa 8 yıl, baklava çalan çocuğa 11 yıl hapis cezası verilen ve her vatandaştan vergi alırken devletin FBI kesildiği bir ülkede bu adamın bulunmamasının anormalliğinden mi..

Ve liste daha da uzar...ki

Bilmiyorum. Ne denir bilmiyorum.

Pes.
Atalay burayı okuyosan amma işsizsin ama şunu bil
Sen çok zeki çok ıqsu olan çok soğukkanlı çok başarılı bi serikatil değilsin.
Sen kazara polis olmuş anlamsız derecede başarısız iki üç polisin yakalayamadığı katilsin.

Sana evini açan insanı öldürücek kadar aşağılık bi katilsin. Üstelik sen karizmatik bi katilde değilsin atalay
Sen ercüment çözer değilsin hannibal lecter değilsin jean renonun karizmasının yandan yemişide sen de yok.ayrıca o turuncu kravat ne öyle gözüm kanadı adi herif.

Kısaca sen filmlerdeki katiller gibi değilsin aşağılıksın ve o filmlik olayları yaşayamıcaksın. O öldürdüğün insanların yaşam sürelerini de çaldın ayrıca.

Bi bok çukurunda o çaldığın yaşam süreleriyle ölmek için yalvarıcaksın. Ve kimse sana dönüp acımıcak.

Tabi bunlar temenni.
Böyle emniyet olduktan bize yunan adalarından kartta atabilirsin. Belli olmaz.
polisin false flag uygulayarak yakalamaya çalıştığı kişi. en azından bence öyle. ya da birileri elemanı kolluyor.
eleman ise sahte operasyonu yutmuyor. olay şu, eleman örneğin Erzurum'da. polis medyaya katil izmirde diye haber sizdiriyor. amaç burada elemanın polisi yanılttım algısına kapılıp ortaya çıkması.
yok ama yemiyor eleman.
ülkenin aradığı kandır, heyecandır. Bizim neyimiz eksik ingilizlerin karındeşen jack'inden? Bizim Atalay'ımız var. Hem de odtülü.

(bkz: odtü yıkılsın yerine Gazi üniversitesi yapılsın)

Ha unutmadan,

görsel
Bavulunda che nin çantası olduğu söylentiler arasında.
Adına facebookta fan sayfası açılmış neye sasiracagima sasirdim.
bir an önce yakalanmasını istediğim ittir.
Vay arkadaş halamı yakalayamadılar bunu. Geziyor adam bavullarla falan bu nedir. Kimsedemi görmüyor arkadaş. Kaçırdılarmı acaba. Hiç şaşırmam bu ülkede.
Medyanın yakalanmaması için destek verdiği katildir. arkadaş çeşmede görüldü polisler şuraları takibe aldı diye haber yapıyorlar adam oraya gider mi? Neden katile yataklık yapıyorsunuz?
Medyamızın bu seri katili sevimli göstermesi artık ülkenin ne kadar boktan bir hâl aldığının göstergesi. Bizim millette saf. Birçoğu bu katil ile övünüyor. Yerli zeki katilimiz çıkmış. insan bununla övünür mü lan..? Sovyetler mesala bunu önlemek için zamanında ne önlemler almış. Sırf o zamanlar amerikada seri katiller türerken sovyetler seri katilleri önlemeye çalışıyordu ve kendilerince başarılıda oluyorlardı. Sovyetler yıkıldığında Rusya bunu engeleyemedi o başka konu...
Eğitim seviyesi yüksek, bilinçli, mutlu insanlara sahip ülkelerde seri katil olayları yaşanmaz ve ülkeler ve insanları bununla gurur duyar. Doğrusu da budur zaten. Ama biz de seri katil Atalay Filiz ile tuhaf şekilde övülüyor, sevimli gösterilmeye çalışılıyor. Pes, vallahi pes billahi pes...

Polislerimiz desen onlar ayrı bir vahim. Onların almadığı önlemi insan kaçkaçıları almış ve devlete yakın televizyon kanalı bu insan kaçakçısını canlı yayına bağlayıp şov yaptırdı. Tamam, bu duyarlılığı için teşekkür edersin de canlı yayına bağlatıp alkışlatmak ne demek yahu..? Oldu olacak adamın reklamını da yapsaydınz. Yaz indirimi var, yunan adalarına gidişte %25 indirim var filan deseydiniz.

Bazen ülkemizde gerçekleşen bazı olaylarda neden yayın yasağı getirildiğini şimdi çok daha iyi anlıyorum. Savcı kiraz dhkp-cli kişiler tarafından rehin alınıp, bazı medya kuruluşlarının bu kişileri canlı yayına bağlayıp propaganda yaptırması gibi mesala. Aynı şey burada da geçerli.
doğru düzgün insaniz nick6' im bomboş amk diye icerledigim bir orspu çocğu.
sırf haberlerde görünsün diye öldürdüğünü düşündüğüm bir orospu çocuğunun götünden çıkmış orospu çocuğudur.
böyle adamların yalnızca amerikan filmlerinde olduğunu sanardım.
Kusursuz katil yoktur aptal polis vardır.
son 3-4 günde yakalanamamis olmasina baglantiyla; izmir'de bir bok yiyemeyecegini anlamis ve birilerinin evine zorla girmis hatta ev sahibini oldurmus olabilecegine ihtimal verdigim turk halki tarafindan seri katil ilan edilmis psikopat.
Bu gavat ya daglarda yada ülke disina kaçti görüntüde vermiyo artik.
Yakalanmasını umut ettiğim şahıstır. Bunun hakkında baya şey duydum. Okuduğu okullar yaptığı seyler falan filan. Sonra bu yetmezmiş gibi övüneni(!) Ve söveni. Tuhaf. Ama bundan daha tuhafı neden bu kadar şey olduğu. şey işte. neyse bırakın polis işini halletsin siz murat menteş okuyun. O daha güzel. Üstelik ferruh ferman la aynı gün doğmuşuz...
görüntüsü kendisi olmayan adam. michael myers gibi. korkak duruyor ama aslında, bir cani. evet.
(bkz: Atalay filiz Abartılmış balon bir katildir).
neden seri katil olarak addedildiğini ve kahramanlaştırıldığını anlayamadığım katil. benim bildiğim seri katil demek belirli bir amaç doğrultusunda art arda cinayetler işleyen katil zanlısı demek. bu adam üç sene önce platonik aşk davasından iki kişiyi öldürmüş, bu çifte cinayet. geçtiğimiz hafta da bir tarih öğretmenini katletmiş bu da alakasız başka bir cinayet. bu cinayetler arasında herhangi bir bağlantı var da ben mi okumadım/görmedim yoksa bu adam galatasaray lisesi mezunu,odtülü bilmemneli zeki sıradışı bi adam diye sosyal medya yavşakları tarafından seri katil yaftası yapıştırıp kahramanlaştırılmaya mı çalışılıyo noluyo? ama haberlerde gazete ve tvlerde de bu adama seri katil diyolar. ya bizim halkımız seri katil nedir bilmiyor ya da benim olayla ilgili bilmediğim bi kısım var. anlamadım ben bu işi, anlayan beri gelsin bana da anlatsın.
adam gibi adamdır.