bugün

tuzlada öldürülen tarih öğretmeninin katilidir.

aynı zamanda 3 yıl önce de Ankara'da TÜBiTAK görevlisi ile kız arkadaşını öldürdüğü ortaya çıkmıştır.
http://www.sozcu.com.tr/2...em/seri-katil-mi-1253470/

fatma kayıkçının cesedini bir bavula koyup götürdüğü görüntüler;

http://www.haberturk.com/...ini-tasirken-goruntulendi
2011 yılında Odtü biyoloji bölümünde yüksek lisans yaparken erasmus programıyla göktuğ demirarslan ile birlikte fransa'ya gidiyor. orada olga seregina ve elena radchikova ile tanışıyorlar. olga ile atalay, göktuğ ile elena sevgili oluyor. 2011'de ilginç şekilde olga ortadan kayboluyor.(hala olga seregina interpol tarafından aranmakta) daha sonra göktuğ ile atalay türkiye'ye geri dönüyor. elena da daha sonra türkiye'ye geliyor ve göktuğ ile ilişkileri devam ediyor. ama atalay, elena'ya saplantılı şekilde aşık oluyor. 2013 yılında göktuğ ve elena bir arabanın içinde ölü bulunuyor. polisler aracı aradığında aracın altında takip cihazı buluyor ve takip cihazındaki sim kart atalay filiz üzerine kayıtlı çıkıyor. o günden sonra atalay'ın izine rastlanamıyor. ta ki tarih öğretmeni fatma kayıkçı cinayetine kadar. ilginç bir profil sergileyen bu kişi şu an seri katil olarak anılmakta.
savunma ve havacılık bloggerlarından neden uzak durulması gerektiğinin birinci elden kanıtı olan şahıs.

bunların hepsi bu karakterde rkdşlr. etrafınızda varsa sakın boş dolaşmayın.
Çok zeki olduğu belli ancak şöyle bir soruda akla geliyor bu kadar ince hesaplar yapabilen ve zor koşullarda bir kertenkele gibi ortama ayak uydurabilen bu kişi neden öldürme eylemini seçiyor. Yakalanırsa öğrenecez bakalım neler olduğunu
Rus istihbaratına çalışmaktadır.
Kayıp rus sevgilisi.

http://www.interpol.int/e...earch/missing/2012-327336
hakkında bir takım bilgiler;
http://onedio.com/haber/f...iriz&utm_medium=tweet
http://www.hurriyet.com.t...ri-katilin-odasi-40111368
http://www.mynet.com/habe...tm_campaign=haberwallpost
http://www.posta.com.tr/3...mus-.htm?ArticleID=345994
hasta ve deli. sonu vuruşarak ölüm olabilir.
(bkz: ted bundy)
herif çok zeki.
Yarrak zeki affedersin.

Birinde sokak ortasında cinayet işliyor eşgali belli polis tespit ediyor olaydan kısa süre sonra ailesi yurtdışına yunanistan a giriş yapıyor polis de herif yurtdışında diye içerideki aramaları kesiyor. Komşusunu ise ulu orta aniden apartmanın girişinde öldürüyor bundada görgü tanıkları kamera kayıtları sayesinde tek şüpheli konumunda.

Hemen ted bundy ile falan karşılaştırmalar. Bundy dediğin adam kaç yıl tespit edilemeden normal yaşantısına devam etmiş işine gücüne bakmış kariyerini sürdürmüş bir katil.

Sonuçta fosforlu nike giyip yoldan geçen maktulden sigara isteyip alamayınca öldüren tipten terk farkı kurnaz olması. Aynı bokun laciverdine güzelleme yapa yapa hayran kitlesi oluşturdular amk.
Tek tabiriyle katil. Evet tanım bu.
adam seri katil çıktı rıza baba.
Şımarık zengin şeyi. Şişirilmiş bir balon. Sanki insanları özendirmeye çalışıyorlar. Yok bebek yüzlü imiş yok bilmem ne imiş.galatasaray lisesi ' ni 1. Lik ile bitiren biri aldığı 100 aop puani ile bırakın da otdü biyoloji bölümüne girebilsin yani.

Adam da bir sey yok yani. Tipi de kayık. Içinde bir barzo var. Kadinı sever kadin onu sevmez öldürür.
Ailesi de ne hikmetse kayıplara karışmasının ardından yunanistan' a taşınıyor. Çocuk edirne keşan civarında görülüyor . Daha sonra en son izmir' de olduğu söyleniyor. Yani amacı yunanistan' a kaçmak değil de ne şimdi bunun? Tipik bir şizofreni vakası.

Daha geçen gün bir genç annesini öldürüp , yüzerek bir ülkeye gitmeye çalışırken denizde yakalanmadı mı antalya ' da. Şizofeniydi işte o da.

Burada olay adamin zeki olmasi değil. Güvenlik güçlerinin beceriksizliği. Interpol düşsün artık bu işin peşine. Yakalasınlar bu sapığı.

Edit : odtü' nün yaptığı açıklamaya göre herif odtü ' ye hic gitmemis zaten. Galatasaray lisesi ' de bir yalanmış. Bir italyan lisesine gitmis ve yeditepe üniversitesi' nde okumuş oldugu söyleniyor.
(bkz: türklerden seri katil çıkmaması)
bu tarz züppe şizofrenler ihtiyac ve arzudan değil ilgi çekmek için keser, amacına ulaştı. yakında yakalanır. o ziyan ettiğin etler ahirette yakana yakışıp beni neden yemedin diyecek oç.
kendisi gizli eşcinseldir.
Bir an önce yakalansa da aklında ne var, neden bunları yapıyor öğrensek bi. Meraktan ölücem.
Her gün Bindiğim Tuzla Pendik Minibüsüne Bavulunda Cesetle giren Seri katil.13 senedir istanbul Tuzla'da yaşarım ilk defa Bu tarz bir olay Duydum.Tuzla Genel anlamda Sakin bir semttir.
bence bu adam zeki, ayrıca sürekli burayı takip ediyor da olabilir. neden bilmiyorum ama, aslında önceden kendisini gördüğümü hissediyorum bi yerlerden tanıdık geliyor. uzun süre yakalanamayacağı bence aşikar, lakin emin değilim. adam belki de bizim aramızda dolaşacak, şehirlerde ve onu fark etmeyeceğiz... göreceğiz!
(bkz: adam pisliğin teki çıktı rıza baba)

görsel
görsel
galatasaray lisesinde okurken yıllıkta kendisi hakkında yazılanlar;

--spoiler--
-“Biz küfrün k’sını bilmezken sarışın bir çocuk ana avrat dümdüz gidiyor, kavga ediyoruz: Akla gelmez iğrençliklerle ona buna sataşıyor. Yıllar geçiyor, hayvan gene aynı hayvan...” (A.)

-“Pornocu Atalay görünümünün altında yatan, derin ve iyi kalpli arkadaş Atalay’ı geç de olsa yakalayabildim.” (D.)

-“Bisküvileri çiğneyip R. ile saçımıza, yüzümüze tükürüyordun. O halden eser kalmadı ama yine de bir anormallik var; çözemedim.” (K.)

-“Yatılılıktan ayrıldın. Yine de içindeki manyak ruhu kaybetmedin...” (O.)

-“Herkesin kirli çamaşırları var, sen de bunları ortalığa saçmaktan sapıkça bir zevk alıyorsun. Bazı özelliklerin beni korkutsa da, güzel bir insansın. ileride de hayvanlıklarla beni dehşete düşürmeye devam edeceğinden şüphem yok.” (P.)

-“Sahip olduğum en tuhaf, en anormal arkadaşsın sen Atalay.” (R.)

-“Düşünceli hallerinden dolayı, derinlere inen fikir adamı izlenimine kapıldım.” (A.)

-“Hayvanlıklarla yüzümüzü güldürdün: ilginç fantezilerin ve yazı gücünle öne çıktın. ” (B.)

-“Hayvanlıklarınla, sapıklıklarınla, taşkınlıklarınla yine de güzel geçen bir sene.” (M.)

-“Lan Atalay, yeter, atmayı kes şunları; adam öldüreceksin” dediğim hazırlık1... Senden çok şey öğrendim. Mesela yabancı kızlara hayvan gibi bakabilirim.” (S.)
--spoiler--

http://www.hurriyet.com.t...0111762&utm_term=post
Sosyopat Hannibal Lecter hayrani kisilik.
Bu katilde bi Hannibal havadi seziyom(kayip sevgilisini yemis olabilir.) cok asiri soguk kanli ve planli. insanlara basta guven verip sonra belli bir planla olduruyor.
Kurbanlari tanidigi ve erismesi kolay kisiler.
ilk kurbani: sevgilisi ulasmasi en kolay ona olmustur.
2. kurbani:Universite arkadasi. Bir cok bahane ile cafirabilir.
3.kurbani: Arkadasinin sevgilisi ikisini birlikte oldurmustur.
son kurbani: Kendini ogullari gibi goren ve ona yardim eden patronunun karisi. komsular ayni anda oldurmesi cok kolay olmustur.
simdi cinayet kurbanlarini irdelersek genelde karsi cbsini olduruyor. Buda escinsel olma oranini yukseltiyor.
Genelde anidigi kisiler. Lisede onu ezenlere gobderme yapiyor olabilir.
Lise arkadaslari korunmalidir. Bir sonraki kurban onlardan biri olucaktir.
butun kurbanlarinin cesetlerini otopsiye sokup olum sebebini arastirmak lazimdir.
Bunun sebebi oldurme tarzinin dusunce tarzini anlamaktir. Buyuk ihtimal idolu hannibal lecter'dir. Duzenli olmasi ise kesinlikle duzen delisi oldugunu gosterir.

edit:Kendini yakalatmak icin girisimlerde bulunmustr.
ornegin generalin oglu ve sevgilisini oldurdugu arabada sim kartini birakmistir.
Hayat bir oyun ve ben oyun oynuyorum insanlarla diyen türkiyenin seri katili. Eğitimli, düzgün bir ailenin çocuğu. Ve eğitim hayatinda da başarılı. Fakat sefil bir hayat sürmüş. En son öldürdüğü tarih öğretmeni bu gence yardım edip bir oda vermiş. Tarih öğretmenini neden öldürdüğü bilinmiyor. Toplamda 4 cinayet işlendiği düşünülüyor. Bu insanı daha ilginç yapan şey cinayetleri çok planlı şekilde yapması ve rastgele birilerini değil hayatında yeri olan insanları öldürmüş. Sürekli yanında taşıdığı bir valizi var. Tarih öğretmenini bu valize koyup taşımış. En son izmir'de görülmüş. Umarım en kısa zamanda başkalarına zarar vermeden yakalanır.
Söylendiği kadar Zeki olsay dı şu an ismini ve adi bir katil olduğunu bilmezdik.
Geçmişi unutmayan birisi. Geçmişi unuttuğu gün kafasına sıkar, haa geçmişte kendisine yapılanları da unutmadıysa eğer ne yapacaksa yapmaya devam eder.
A haber bas bas bağırıyor "telaşlıydı" diye, nah telaşlıydı.
Adamı yıllardır bulamadınız, ruhunuz bile duymadı, ee adam da sıkıldı o kadar profesyonel iş yaptı ki kimselerin haberi olmadı. En sonunda kendisini açık etti.
Şuanda tahmin ediyorum buraları fa okuyordur, çünkü istediği dikkati çekti ve şuanda karşılık görmek istiyor.
Kini bilirim, Dikkat çekme istediğini bilirim.