1. 1.
  Yasadışı sol terör örgütü.PKK ile yakın ilişkileri vardır.
  62 -56 ... italiano
 2. 2.
  Bu örgüt devrimciyim diyen kişilerce kurulmuştur ve masum insanları katletmiştir.Devrimci Halkınmış?

  (bkz: Fehriye Erdal)
  44 -29 ... italiano
 3. 1.
  pkk'nın modernize edilmiş halidir. yine düşmandır, yine haindir.
  32 -38 ... haznedaroğlu
 4. 2.
  açılımı ''Devrimci Halk Kurtuluş Partisi Cephesi'' olan geçmişi 70'lere kadar uzanan sol görüşlü bir siyasal grup.
  21 -10 ... faithful lover
 5. 2.
  eski devrimci sol adli sol orgutun yerine, yasanan bolunme sonrasında kurulan yeni orguttur.

  isim degistirerek kirk yillik devsol'un , "ahanda adimizin sonuna p harfi ekleyince parti olduk biz" diyerek kurulmustır. tabela degismis özü aynı kalmistir.

  Hala yurtdisinda yasayan yoneticisi dursun karatas tir. Populist politikalar izlerler. gecekondu ve üniversite eylemleri disinda bir de Olum orucu eylemleri yogun olarak bu orgut taraftarlarınca desteklenmektedir.

  Sabanci suikastinin sanigi fehriye erdal da bu orgute mensuptur.

  daha cok yoksul gecekondu mahallelerinde ve universitelerde faaliyet gosterirler.

  THKPC nin , mahir cayan in suni denge kuramına bagli olarak eylem yapmaktadirlar.

  Tarihsel bir şaka gibi antik donem sosyalizmini temsil ederler savundukları tezlerle. degisen dunyaya yonelik farklı bir sosyalist mucadele anlayısı geliştirecek hic bir tartısma yapmamıslardır bunyelerinde.

  Not:
  bu arada soz konusu orgutle ilgili kafa bulan bir site de mevcuttur. polis mi mit mi hazırlıyor bilmiyorum ama genel anlamda tüm devrimcilere bok atmaları bir yana dhkpc ile ilgili skandalları magazin gibi ele alip bazi gercekleri yazmalari ilginctir. http://www.dhkp.net bu da magazin sitesi
  9 -4 ... papaya
 6. 3.
  (bkz: gazi mahallesi)
  (bkz: gebze yavuz selim mahallesi)
  4 -1 ... angelripper
 7. 4.
  sıkıntılı tehlikeli bir sol terör örgütüdür.. pkk nın kankasıdır..
  18 -22 ... esumakatren omen
 8. 5.
  birilerinin nedense ısrarla onu savunmak zorunda hissettiği, sabancı suikasti zanlısı fehirye erdalın üyesi olduğu, liderliğini dursun karatş denen caninin yaptığı, pekçok bombalama olayının sorumlusu bildiğiniz terörist örgüt. Ayrıca birde tecrit tecrit diye bağırışları vardırki, cezaevlerinde artık kalaşnikof sokamadıklarından daraldılar herhalde diye insan düşünmeden edemiyor. (bkz: terörist)
  13 -14 ... mriya
 9. 6.
  oraya buraya bomba koyup "emperyalist" ve çok pis faşist "çocukları" "kadınları" öldüren, polis gördülermi onun da ekmek parası peşinde koşan bir insan olduğunu unutup saldıran, ama cezaevlerinde hala (ne hakla ve nerelere sürülecek akılla) "tecrit kalksın insan gibi yaşamak istioz kahrolsun faşizm!!!" diyen, karşılarındakilerin de insan olduğunu unutup utanmadan insan hakkı taleb eden(insan haklarından sadece insanların yararlanabileceğini bilmiyor arkadaşlar tabi(*)) faşist* - radikal sol terör örgütü. yarattıkları kargaşayla, o "savundukları"* halkın insanlarını öldürmeyle övünen başka bir tane daha it-kopuk cahil-cühela sürüsü. sözüm ona "sol".

  (*) eğer taksim bombalamasından haberiniz varsa, ve ölenlerin arasında bir çocuğun da olduğunu biliyorsanız ve eğer bu asterisk'in geçtiği satırları okuyunca bana sövdüyseniz, yada salyalarınız aktıysa dikkat edin, ağzınızdan, dişlerinizden kan damlıyor olabilir. ve işin kötüsü siz de insanlıktan uzaklaşıp ideolojiden gözü kör vampirlere dönüşüyor olabilirsiniz...

  not: tecrit yasası taraftarı değilim, evet sadece bir bildiri dağıttı diye yada kitap yazdı diye hücreye bir insanın konulması da aynı şekilde adilik, pislik, şerefsizliktir. ama bu teröristlerin bir araya gelmesi toplum için ciddi bir tehlikedir. umarım yanlış anlamazsınız. zira bombalara bir gün ananız da hedef olabilir, babanız da. ozaman anlarsınız herhal ne demek istediğimi...
  21 -14 ... soul forged sin
 10. 7.
  ülkenin en meşhur iki terör örgötünden biri.
  7 -12 ... chilavert
 11. dhkp c Başlığındaki Önemli Entry'ler