bugün

entry'ler (322)

burada laf çok

haftanin 4 aksami yayinlanmasi sebebiyle artik konuk bulamamis olcaklar ki bu aksam 2 konuklari var. denk geldigim her aksam 4-5 konuk oluyodu buralarda.

allah yok deyip oruç tutan insan

fakirleri anliyordur.

holosko diyen oruçlu

kafayi one egdirir.

tantuniye limon sıkmak

tavuk tantuniye yakisan et tantuniye yakismayan eylem kanimca.

tavuk tantuni neymis diyenleri duyar gibiyim. welcome to eskisehir. welcome to student city.

arnavut ciğeri

evde yaparken, cigeri sut'e bulayip sonrasinda unlamak bu isin puf noktasi. yumusak mi olacak sert mi olacak riskini ortadan kaldirirsiniz.

whopper menü

steakhouse'a tercih etmeyecegim hamburger.

bir kere kampanyali urun kaliteli urun degildir. net.

sen hic steakhouse'dan kampanya gordun mu?

24 yaşına gelmek

universite okuduysan ve askerlik yapmadiysan bir de calismaya baslamissan askerlikten kacma yollari arama yaslaridir.

elinin ekmek tutmasinin ne kadar guzel oldugunu anladigin yastir ayrica.

anne olmak istemeyen kadın

bakacak gucu olmayabilir, yeterince humanist degildir, sevgilisiyle, esiyle hayatini yasamak istiyor olabilir. bunun bir dunya nedeni olabilir. 3.sahislarin ki bu sahis ulkenin en buyugu (!) olabilir ama bu ve bu gibi degerleri yargilamaya hakki yok, olmamali.

üniversiteyi bırakma nedenleri

bitti de biraktim. bitmese siksen birakmazdim. siz de birakmayin (mucbir sebepler disinda), kafayi yemeyin. paraniz da yoksa calisarak yasayin, kendinizi orda cevirecek parayi kazanmak hic zor degil emin olun ve buna deger. universiteyi bitirince bok gibi bir hayat seni bekliyor. evet doktor da olsan muhendis de olsan universiteden sonra bok gibi bi hayat var disarida.

küçükbaş hayvan adayıp horoz kesmek

coğrafya derslerinde hoca horozlar da kucukbas demisti. kabul gormediyse gunahi cografya hocamin boynuna.

sevgili bulunca lokma döktürmek

lokma ucuz kaçar, kaymakli ekmek kadayifi dokturcem ben.

46 yok olan

dizi final yapacak dendigi gunden itibaren butun konuyu serip ortaya bitirdiler. 2.sezona ne islenecegini ayri merak ediyorum.

2 degil 12 sezon olsa izlerim, izlicem.

çok sinirliyim seks yapmam lazım diyen kız

"gel soyle kenara sakin ol birazcik" diye telkinde bulunulabilir.

orucunu 6ncı dersin teneffüsünde açmış nesil

toplam 6 ders olan okul'da hangi tenefus?

özel mesaj almak isteyen yazarlar

(bkz: cophat) evet benim.

her yıl sakız orucu bozar mı haberinin yapılması

sakiz sirketlerinin pr'i olabilecegini dusundugum tartisma furyasi.

gece 01 50 de çalmaya başlayan sarhoş davulcu

telefonda uluslararasi saat dilimi +04'de kalmis kendini dubaide yasiyor sanan davulcu olabilir.

namık tatlısı yiyen kadın

bir de cophat tatlisinin tadina bakmasini onerdigim kadin. kips.

2 porsiyon iskender orucu bozar mı

2 porsiyon sınır. 2 porsiyon yersen kunefe vs yiyemezsin. ayrica 2 porsiyonda yogurt da yiyemezsin. ama 1 porsiyon yersen yogurt tereyag kunefe hala serbest. afiyet olsun.

içine sevgi kattım denilen yemekten kıl çıkması

bir erkegin sevgisini nerede besledigini kanitlamistir.