bugün

(bkz: sözlüğü foruma çevirme davası)
(bkz: dava adamı)
dokuzuncu değil, altıncı nesil yazardır. yani öğrenmek istemese de bizden fazla formatı öğrenmiştir şimdiye dek. tanımam etmem ama gerçek budur.
(#16627453) noktayı koymuştur. pislik pislikle temizlenmez ki.
çok sevecendir. evinde yabani pkklı hayvan besliyor olabılir.
(#16627453) Bir siktir git, pkk'lı böcek besliyor.
an itibariyle silinmiş olduğunu öğrendiğim yazar, tiz zamanda sözlüğe döner umarım.
altıncı nesil silik. özel mesajla küfretmemesi konusunda uyarmıştım. yazık oldu diyemiyorum açıkçası. mutlu bile oldum.
kendi götünü kendi yalayan yazarımsı. neyse silik oldu iyi oldu.
istatisliklerde en kötü entry sıramasında çok sayıda entry`si bulunan hiç alakam olmayan ve silik olduğunu bu başlık altında öğrendığım yazar.
silik olmuş vah vah ne kaa üzüldüm ne kaa (!) sözlük formatını bilmeyen , sözlüğü forum sanan yazarlarının sonu silikliktir koçum bunu sana dünde demiştim !

Demekki neymiş neyin ne olacağı belli olmazmış.

(#16625167)

ben burdayım ya sen ?
an itibariyle isttistiklerde uçurulan yazarelar kategorisinde bulunmaktadır. moderasyon un sabrını deniyordu herhalde bir okur olarak takip ettiğm müddette değişik , ilginç yazılar yazdığını gördüm.
sağa sola sıçrayan, türk milletine ve devletine kin kusan bir üye idi. silik olmuş, zaten si.ikti.
önemli olan onu silmek değil, ardında bıraktığı bok yığınını temizlemek aslında.

he ne yazdıysa trollük için yazdı, her halinden belliydi.

ama trollerin alter egosu olan trollükleri değil mi zatn insanı tilt eden?
hunharca silinmiş üye. fazlası ile hak etti.
organları yer değiştirmiştir.
(bkz: lan yoksa)
bilmem kaçıncı versiyonu için (bkz: rusab ilark rusa)
bu ibnenin soğuk nefesini hala ensemde hissediyorum nedense.
yaşıyor mu merak edilendir.
Basur öldedi götümüzde yaşıyor.