bugün

entry'ler (806)

ali ismail korkmaz fenerbahçe yıkılmaz

Fenerbahçeli olmadığım için iç işleri ile ilgilenmememden dolayı çokta feneri yansıtıp yansıtmadığını tınlamadığım tezahurat. Tek bir bildiğim var;

http://www.youtube.com/watch?v=CN2FASwMILg

burda bu çocuklar bağırdıkça tam bitti derken tekrar " daha 19 yaşında " diye haykırdıkları her seferde boğazım düğümlendi. inşallah Fenerbahçe bu sene şampiyon olur ve Ali ismail de bunu izler. Söylemesi çok kolay ve küstahça biliyorum ama huzur içinde yat inşallah kardeşim. Elbet seni daha 19 yaşında ailenden sevdiklerinden takımından koparan bu sistem hesap verecek, bir gün...

mhp ye oy vermeme sebepleri

"Milliyetçi olmaları acaba yeterince yeterli bir etken değil mi? " diye cevap vermek istediğimdir. Milliyetçilik hastalıktır.

sözlük yazarlarının itirafları

Sözlük tam olarak 2 yıl içerisinde "ülkücü hareket engellenemez" zihniyetinden " bu vatanı bir kiraz ağacı gölgesi ve memeye satarım" zihniyetine geçtim.

Küçük ve milliyetçi bir yerde yaşamanın verdiği gazla ülkücü hatta yer yer karışık ulusalcı takılan bendeniz artık gerçek dünyaları görmeye başlamanın verdiği tat ile insanı devletten daha üstte tutmayı öğrendim. Tüm çoşkulu içi vatan millet din sakarya sevgisi(gazı!) ile dolu insanlar bu evreyi yaşarlarsa dünya tertemiz bir yer olur gibi gibi.

Liberteryenlik rocks!

zamanında yılmaz özdil hakkında bi dolu güzel şey yazmışım sözlük, birisi oylayarak gözüme sokuyor resmen. ve bunun için utanıyorum bana ergenliğimin çok da uzakta olmadığını hatırlatıyor.

Benden bi bok olmaz sözlükcüğüm. Öyle moralim bozuk ki sinirden kendimi sikmeye kalksam, muhtemelen onu bile beceremem...

asansörde yiyişen dayılar

dayılard sıkıntı yoktur da, bu videoyu internette servis edenler kısaca orospu çocuğudur.

Türkiye gibi eşcinsel ilişkilere ve eşcinsellere kötü gözle bakılan bir toplumda, belki de ailesi çoluğu çocuğu olan adamların topluma ve internete afişe edilmesi safi art niyettir.

umarım sonu kötü olmaz.

16 mart 2013 beşiktaş kasımpaşa maçı

kasımpaşanın beşiktaş'ımızı sikerttiği maçtır. adamlar çok iyi lan. ha tabi biz de çok kötüyüz orası ayrı.

thrift shop

bağımlılık yaratan meret. aman bulaşmayın.

harlem shake

Esrar kullanıldıktan sonra bulunulan eğlenceli stilsiz dans tipi. Olm bildiğin ot kafası aq bu.

fakir olup evlenen çift

Çocuk yapmadıkları sürece sorun olmayan çifttir.Efenim Bırakınız evlensinler bırakınız sevişsinler...

batının ahlaksızlığı

(bkz: shameless)

Batının ahlaksızlığı tam olarak shamelessta görülmektedir. Ülkemize daha çok gerekendir.

sevişmeden evlenmem diyen kız

Belli ki bi deneyecek olan kızdır, hoşuna gitmeyen bir şey olursa vazgeçecektir. Böyle kızlardan bol bol bulunması dileğimdir.

türkiye nin sırtındaki en büyük yük

cehalet. şerefsizim türkü de cahil kürdü de.

kemalistlerin üniversite okumaları yasaklanmalıdır

"Milletime hor gözle bakıyorum, dinci düşmanıyım , kendimi de dincilerden baya üstün gördüğüm için tezek sayıyorum ( ki bu durumda dinciler tezekten de düşük hede hödö oluyor ) ama kemalist değilim jakobenim ( eltist ) kank ben okuyabilir miyim ? " diye sormak istediğim durum.

2 mayıs 2013 justin bieber istanbul konseri

Kampüste,yurduma yalnızca 5 dakka yürüme mesafesinde gerçekleşecek konser."As long as you love me" adlı şarkıy ciddi ciddi dinlemek istediğim konser. nasılsa para vermiycem onu dinler kaçarım eheh.

erkekleri çekici yapan meslekler

Tornacı.

başarılı bir hayat için tavsiyeler

Yollarını bilemem ama kültürlü olun o başarının ve mutluluğun kapısını açacaktır.

rihanna

30 Mayıs'ta inönü'de sonunda sevenleriyle buluşacak yıldız, çok bekledik lan çok 30 mayıs bi an önce gelsin.

birisine sırf yaşça büyük diye saygı göstermek

Nadide toplumumuzun anlamlandıramadığım nadide kültürlerindendir. Toplumumuza göre Bi adam/kadın senden yaşça büyükse saygı göstereceksin, göstermek zorundasın. Adamın/kadının sana olan yakınlığına kişiliğine felan bakmaksızın hiçbir kriter değerlendirilmesine bakmaksızın saygı göstermelisin , niye çünkü senden büyük, eee banane arkadaşım? Babası anası benim anam babamdan önce ateşlediler diye niye saygı göstermek zorunda oluyum ? Ha derseniz ki tüm insanlara saygı göstermelisin ona bir şey diyemem o apayrı bir tartışma başlığı. Ama sırf karşındaki kişi senden uzun yaşadı diye de saygı göstermek kişilik bozukluğunun bi alt kademesidir.

g d o karakedi

aşırı kahkaha attırıp "ulan ne film çekmiş oç " dedirtmese de 1-2 sahne de güldürebilmiş film. Şafak Sezer'den beklenen düzeyde.

ama gene de sinema paramı geri verseler almam demem.