bugün

trailer'i ile tüylerim vücudumdan ayrılıp yanıma oturdular "aga ne oyun geliyor be" diyorlar.

200 tl kenarda hazır bekliyor ubisoft bir an önce gönder oyunu da ortalık şenlensin.
sistem gereksinimleri ile bu senede counter a devam dedirtmiştir.
orospu çocuğu ubisoft un ps3 e çıkarmadığı oyundur. ağzımız açık bakıyoruz..
Duyduklarıma göre trailerları ile oyun grafikleri arasında fark olacak oyun. 720p ile gelecektir.
an itibariyle malum ortamlara düşmüş ve indirip oynadığım oyundur ilk izlenime gelecek olursak fazla aşırı bir grafik yok hatta grafik olarak biraz hayal kırıklığı olarak kalıyor watch dogs da olduğu gibi.
Oyun ultra high ayarlarda bile medium ile aynı görüntü kalitesine sahip grafik motoru gereksiz yere anti aliasing ve ambient occlusion açıp ekran kartını yormaktan başka bir şey yapmıyor, aynı zamanda 1600x900 çözünürlükte görüntü bir kare halini alıp etrafı siyahlaşıyor, patch ile çözülebilecek sorunlar gibi duruyor, oynanış mekaniklerinde hafiften bir değişiklik var söyleyeceklerim bu kadar oyun içi bir kaç kare caps yolluyorum gözünüz gönlünüz açılsın.*
http://galeri.uludagsozlu...sin-s-creed-unity-703290/
http://galeri.uludagsozlu...sin-s-creed-unity-703291/
http://galeri.uludagsozlu...sin-s-creed-unity-703292/
http://galeri.uludagsozlu...sin-s-creed-unity-703293/
http://galeri.uludagsozlu...sin-s-creed-unity-703295/
http://galeri.uludagsozlu...sin-s-creed-unity-703299/
http://galeri.uludagsozlu...sin-s-creed-unity-703300/

not: setting'im 1920x1080, grafikler high da olup(ki very ya da ultraya da çıkarabilirim) shadow low da olup anti aliasing ve ambient occlusion ayarı kapalıdır.

not2: sistemim intel i5 4200m 2.5 ghz, 8 gb ram ve nvidia gt745m dir.

p.s oyun 40 gb.
2 gb ekran kartı - 8 gb ram - 4.nesil i5 4 çekirdek 3.3 işlemci ile 800x600 de herşey low da iken yağ gibi oynanabilen oyun. ama böyle oynıcaksanız oynamayın daha iyi, ubisoft amına koyim yapacağınız optimizasyonun. watchdogs - cod advanced warfare - 2k15 ultra high oynuyorum lan ben bu makinayla! neymişiniz amk.
para verip aldığıma pişman olduğum oyundur. çıktığı günden beri oyundaki sorunlarla gündemden düşmüyor. ubisoft'un watch dogs'ta yaptığı gibi ac unity'de de kendini rezil etti. Oyuna girilip kayıt başlatıldığında yükleme ekranı bir türlü geçmiyor. şuanda birçok kullanıcı bu sorundanedrt yanıyor.
sorunlar yumağı olduğu için çok güzel olabilitesini heba eden oyundur. pc için patch 3 geldi ve 1.8 gb! oyunda 300 civarı hata düzeltmişler! 300! durun arkadaşlar bitmedi. patch 3 ile beraber baş gösteren optimizasyon sorunları için patch 4 yolda. ubisoft'ta hiç kimsenin aklına acaba oyunu 1 ay geç çıkartıp biraz test mi etsek demek gelmemiş anlaşılan. optimizasyon felaket. unity motoru o kadar hazır değil ki saatli bomba gibi her kalabalık sahne de teklemeye başlıyor. şehrin içinde tonla bug var, çıktığınız taşların herhangi birinden inememeye hazır olmadan oyuna başlamayın.

ben 180 tl verip aldığım oyunu şu anda oynamıyorum patch 4 gelmeden de oynamayacağım zira şu haliyle sadece küfür ettiriyor.

iyi tarafından bakarsak kendileri de fena halde batırdıklarının farkındalar ve gold edition alanlara oyun, düz alanlara dlc hediye edecekler. far cry 4 bedavaya geldi.

senaryoydu şuydu buydu diğer şeyleri oyun adama dönünce yazacağım zira şu an hiç bir anlam ifade etmiyorlar.
bugun trailer ını izlediğim ve 'ulan bu bildiğin orijinal film ne oyunu' dediğim meret. fransız ihtilalinin konu alındığı bu oyunun tüm serisini oynamak lazım. ps3 için tüm seriyi alıp bu oyun da ucuzlayınca almalıyım.
Ps4 gibi canavar bir oyun konsolunda 30 fps' e çıkamıyordu en son.
30 ne lan? Tamam oyun yeni, konsol yeni. elbette optimizasyon sorunları olur. Gözden kaçmış hatalar falan olur ama sen koskoca ubisoft' sun be. Assassin's creed serisini her ne kadar kötü deseler de ağzımız açık oynadık biz.
Senin böyle bir acemilik yapmaman gerek ubisoft.
Yarın patchle düzeltsen ne olur, ilk gün hevesimi siktin bir kere...
yıllar öncesinin grafikleri için orta-üst segment sayılabilecek donanımı minimum olarak isteyip, önerilen sistemde dahi oynanamayan oyun. buglardan vs. bahsetmeye gerek bile yok.
"dead king" isimli dlc'si 13 ocak'ta yayınlanacak ve bedava olacak.
Hayranı olduğum assassin's creed serisinin fransada geçen son çıkan oyunu.
en sevdiğim oyun. filmi çıksa da izlesek.
öyle itin götüne sokulduğu kadar kötü olmayan oyun. aslında epey bir zenginlik var oyunda. fakat hatalar da var... sanırım sorun daha çok, insan kalabalığından kaynaklanıyor. önceki oyunlara göre sokaklar insanla dolu ve hemen hepsi farklı yüzler. bunun iyiliği oyun daha gerçekçi oluyor ama dışarıda geçen aksiyon sahneleri takılıyor ara sıra. ayrıca sahneler arası geçişlerde yükleme de çok uzun sürüyor: bi saat loading bekliyosun... yine de sevdim oyunun başında olsam da. gerçi serinin hiç bir oyununu şimdiye kadar kötüleyemedim, beğenmemezlik etmedim ama konu da giderek derinleşiyor, gizem üstüne gizem oldu mu assassin's creed beni her zaman mest etmiştir seviyorum bu tarzını...
Tüm hafta sonu beni başından kaldırtmayan Ubisoft oyunudur. Oyunda abartıldığı kadar bug yok tek sıkıntı arno'nun her şeye tırmanmaya çalışması.
Kesinlikle bir black flag değildir.
alıp eve getirince 6.5 (yazıyla altı buçuk) gigabyte güncelleme indiren oyundur. playstation 4 oyunlarında kullanılan blu ray disklerin standart olarak maksimum 25 gigabyte kapasitede olduğu düşünüldüğünde, bu güncellemeye "hay ebenin" ve varyasyonlarını demekten başka bir şey düşünülemez.
allahın belası bir oyun çalışmayı durdu hatası veriyor.
kötü oyun değil ama bir sürü hata var... her sene oyun çıkarmak zorunda değiller, iyice test edip çıkarsalar olmazmış gibi.
tam 48 saatte indirip 1 dk oynayamadığım oyun.. Ulen öyle kötü özelliklere sahip bir pc de yok elimde i7 6gb ram 64 bit bir çok özellik tamam ama ekran kartı sıkıntı yaptı galiba bilmiyorum.. Daha açarken sövüp kapatmaya karar verdim.. Yirmi dk sonra çıkış menüsüne ulaşabildim.. Oysa ki ne hayallerim vardı sabahlara kadar oynayacaktım.. neyse canımız sağolsun.. Adil kullanım kotasını aşmasak bari..
kalabalık şehir yapmak istenirken boku çıkmış oyundur. yolda yürünmüyor. 19. yüzyılda böyle popülasyon mu var mıydı pariste merak ediyorum. Etrafta insan görmekten, binaların güzelliğini, mekanların tasarımını farkedemiyoruz.
Hayvan gibi fragmani olan oyun. Izlerken tuylerim diken diken oldu.
Şu günümüz tarafında olanlarını merak ettiğim yapım. 3. oyunu sırf Desmond Miles'a ne olacak diye merak ederek oynadım. 4 te zaten... Oyunun kendi içinde senaryosu kalmadı da. Günümüz tarafında geçen olayları merak ediyorum sadece onun içinde ne indiresim ne de satın alasım var. Hatta elimde olsa oynamam bile o derecede şu an. Shawn ve Rebecca ne oldu? Desmond'ın babası ne işler peşinde. E olaylar bitti gitti bu ilk topluluk olayları nereye gidiyor. Desmond ölmedi muhabbetleri çevirdiler bi' o doğru mu hep soru işareti bunlar. * A bide Sage muhabbeti var Hayko Cepkin tipli abimizin devamı nerde bir yeşillendirirseniz çok hoş olur bulamıyorum nette.
Oyun esnasında çiviye bile bir anda tutunabilen oyun.

Arkadaş oyunu kapattım lakin nasıl kapattım hiç hatırlamıyorum. Bir kere dümdüz koşabildiğimi, planladığım şeyi becerebildiğimi hatırlamıyorun.

Dümdüz koşayımda şurdan atlayım diyorum 5 sn ye sonra bir evin bacasndayım. Ordan inmeye çalışırken aa ne göreyim apartmanın penceresinde asılı duruyorum.

Tahtaya çakılan çiviye tutunuyor adam yaa.

O kadarına gerek yok.