bugün

https://www.youtube.com/watch?v=FlmYSZqZvqw

Fransiz devrim sarkilarindan biriyle hayran yapimi bir acilisi yapilmis. Cok da guzel olmus.
Hiçbir zaman indirmeyeceğimi bilsem de uplay indirerek oyunlarım içine dahil ettiğim, ücretsiz yapılmış oyun.

https://register.ubisoft....-notredame-giveaway/en-GB

25 nisan saat 17:00 a kadar ücretsizmiş.

Edit : 25 nisana kadar ücretsiz olduğunu benden önce söylemişler.
Uplayde 25 ine kadar bedava indirebileceginiz oyun. indirip kutuphanenizde kaliyor istediginiz zaman oynayin. 50gb. Onceden cok tutkunuydum 7-8 yil once oynuyordum fakat suan oynamam yine de beles indirdim.

Edit: daha once de beles olmustu oyun...
krizi fırsata çeviren beleşçileri gözler önüne seren oyun.
uplayden ücretsiz olarak aldığım oyun. ubisoft'tan hoş bir hareket olmuş.
notre dame katedrali yangını sebebiyle ayın 25'ine kadar uplay platformunda bedava verilecek olan, steam'deki fiyatı gün itibariyle 154 tl olan oyun. yapımcı şirket fransız olunca, malum felaketten sonra bu yapıyı ihtiva eden bu oyunu ücretsiz yapma kararı almışlar.
dağları, taşları, kasaları, arabaları, binaları, çeşmeleri, binaları atlayıp zıplayıp ilerleyen karakterimiz Arno Dorian'ın yemek masalarının üzerine çıkmadığı oyundur. yemeğe, yemek yenilen yere saygıdan mıdır yoksa oyun motorunun bir açığı mıdır bilinmez ama hiçbir yemek masasının üzerine çıkamazsınız.
assassin's creed serisinin yarak gibi oyunlarından biridir. optimizasyon çöp, buglar desen allah bile yeniden yaratsa kurtaramaz, yapılış amacı desen zaten belli...
Assassin s creed unity
Türkcesi kiralık katil anlamına gelen oyundur videoları youtube de vardır.
trailer'ı haricinde bir güzelliği bulunmayan, efsane serinin kötülerinden biri.
Oyun esnasında çiviye bile bir anda tutunabilen oyun.

Arkadaş oyunu kapattım lakin nasıl kapattım hiç hatırlamıyorum. Bir kere dümdüz koşabildiğimi, planladığım şeyi becerebildiğimi hatırlamıyorun.

Dümdüz koşayımda şurdan atlayım diyorum 5 sn ye sonra bir evin bacasndayım. Ordan inmeye çalışırken aa ne göreyim apartmanın penceresinde asılı duruyorum.

Tahtaya çakılan çiviye tutunuyor adam yaa.

O kadarına gerek yok.
Şu günümüz tarafında olanlarını merak ettiğim yapım. 3. oyunu sırf Desmond Miles'a ne olacak diye merak ederek oynadım. 4 te zaten... Oyunun kendi içinde senaryosu kalmadı da. Günümüz tarafında geçen olayları merak ediyorum sadece onun içinde ne indiresim ne de satın alasım var. Hatta elimde olsa oynamam bile o derecede şu an. Shawn ve Rebecca ne oldu? Desmond'ın babası ne işler peşinde. E olaylar bitti gitti bu ilk topluluk olayları nereye gidiyor. Desmond ölmedi muhabbetleri çevirdiler bi' o doğru mu hep soru işareti bunlar. * A bide Sage muhabbeti var Hayko Cepkin tipli abimizin devamı nerde bir yeşillendirirseniz çok hoş olur bulamıyorum nette.
Hayvan gibi fragmani olan oyun. Izlerken tuylerim diken diken oldu.
kalabalık şehir yapmak istenirken boku çıkmış oyundur. yolda yürünmüyor. 19. yüzyılda böyle popülasyon mu var mıydı pariste merak ediyorum. Etrafta insan görmekten, binaların güzelliğini, mekanların tasarımını farkedemiyoruz.
tam 48 saatte indirip 1 dk oynayamadığım oyun.. Ulen öyle kötü özelliklere sahip bir pc de yok elimde i7 6gb ram 64 bit bir çok özellik tamam ama ekran kartı sıkıntı yaptı galiba bilmiyorum.. Daha açarken sövüp kapatmaya karar verdim.. Yirmi dk sonra çıkış menüsüne ulaşabildim.. Oysa ki ne hayallerim vardı sabahlara kadar oynayacaktım.. neyse canımız sağolsun.. Adil kullanım kotasını aşmasak bari..
kötü oyun değil ama bir sürü hata var... her sene oyun çıkarmak zorunda değiller, iyice test edip çıkarsalar olmazmış gibi.
allahın belası bir oyun çalışmayı durdu hatası veriyor.
alıp eve getirince 6.5 (yazıyla altı buçuk) gigabyte güncelleme indiren oyundur. playstation 4 oyunlarında kullanılan blu ray disklerin standart olarak maksimum 25 gigabyte kapasitede olduğu düşünüldüğünde, bu güncellemeye "hay ebenin" ve varyasyonlarını demekten başka bir şey düşünülemez.
Kesinlikle bir black flag değildir.
Tüm hafta sonu beni başından kaldırtmayan Ubisoft oyunudur. Oyunda abartıldığı kadar bug yok tek sıkıntı arno'nun her şeye tırmanmaya çalışması.
öyle itin götüne sokulduğu kadar kötü olmayan oyun. aslında epey bir zenginlik var oyunda. fakat hatalar da var... sanırım sorun daha çok, insan kalabalığından kaynaklanıyor. önceki oyunlara göre sokaklar insanla dolu ve hemen hepsi farklı yüzler. bunun iyiliği oyun daha gerçekçi oluyor ama dışarıda geçen aksiyon sahneleri takılıyor ara sıra. ayrıca sahneler arası geçişlerde yükleme de çok uzun sürüyor: bi saat loading bekliyosun... yine de sevdim oyunun başında olsam da. gerçi serinin hiç bir oyununu şimdiye kadar kötüleyemedim, beğenmemezlik etmedim ama konu da giderek derinleşiyor, gizem üstüne gizem oldu mu assassin's creed beni her zaman mest etmiştir seviyorum bu tarzını...
en sevdiğim oyun. filmi çıksa da izlesek.
Hayranı olduğum assassin's creed serisinin fransada geçen son çıkan oyunu.
"dead king" isimli dlc'si 13 ocak'ta yayınlanacak ve bedava olacak.
yıllar öncesinin grafikleri için orta-üst segment sayılabilecek donanımı minimum olarak isteyip, önerilen sistemde dahi oynanamayan oyun. buglardan vs. bahsetmeye gerek bile yok.