1. 1.
    tarihin en büyük aldatmacasının adıdır. japonların amerika'dan intikamıdır. yalan robottur bu. cüce bir japona yumurta kabından elbise yapılmıştır arkasına da nike çanta takılmıştır dans ettirilmektedir. başka mantıklı açıklaması yoktur.

hayır eğer cidden robotsa bir an önce bu proje sonlandırılmalıdır. daha şimdiden böyle rahat davranıyorsa ileride gelip kafamıza da sıçabilir. kaldı ki ben bile henüz kendi ülkemin cumhurbaşkanı ile tanışamazken elin hidrolik donanımlı tenekesi gelip protokole girmektedir.

ha eğer yaptıkları enteresan bulunuyor da götürülüyorsa böyle yerlere ne var lan alasını yaparım ben o el hareketinin derim.**
    11 -1 ... antipatik oldum anne
  2. 2.
    yakında recep tayyip erdoğan'la halı saha maçı yapmasını beklediğimiz sibernetik organizma.
    3 ... nebula
  3. 3.
    (bkz: gavur yapıyo be)
    2 ... dopdop
  4. 4.
    teknoloji harikası...konuşuyor,dans ediyor,etrafındaki nesneleri şeçebiliyor,merdiven çıkıyor,dans ediyor,s.çıyor,k.çını temizliyor...işte karşınızda asimo...bunu kim yaptı dersiniz...japonlar veya caponlar...
    4 ... tucimania
  5. 5.
    sonunda merdivenlerden düşmüş ipne. *

https://video.uludagsozluk.com/v/asimo-7529/

9 ... eqin
  6. 6.
    ali kırca ile atv ana habere katılmış, abiyotik, hareket edebilen, konuşabilen, mühendislik yapısı.
    1 ... nazo gibisi
  7. 7.
    kartal da bir internet cafe. gördüğüm en abuk internet kafe isimlerinden biridir.
    1 ... avedis
  8. 8.
    yapımına, 1986 yılında onlarca bilim adamı ile başlayarak ve ancak 2000 li yıllarda bitirilebilen, yüz milyon dolar para harcanmasına ragmen yine de pek çok bir şeye yaramayan kimileirnin teknoloji harikası olarak nitelendirdiği fakat bir insanın hareket ve yürüme sistemine oranla yanyana bile kıyaslanamayacak kadar geride kalmış teneke yıgını olmaktan başka bir şeye yaramayan, şahin görünümlü kargadır.
    ... mysterious
  9. 9.
    En ünlü insansı robot;evde ya da işyerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Üzerindeki algılayıcılar sayesinde güvenli bir şekilde hareket edebiliyor. Yürüyor,top oynuyor, merdiven çıkıyor,el sallıyor, konuşabiliyor.Boyu 130 cm,kütlesi 54 kg'dır.
    1 ... rick blaine
  10. 10.
    biraz önce reklamını izlediğim, günden güne de g.tü kalkmaya başlayan robot.

havaya girmiş ...ten bacaklı.
    1 ... neilknedesonsamuray