bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yönetmen dario argento nun kızı...yönetmen,aktrist ve fotoğraf sanatçısıdır
  1 ... panapa
 2. 2.
  (bkz: the stendhal syndrome)
  ... panapa
 3. 3.
  ilk kez 17 yaşındayken trauma adlı filmle göz doldurmuş, oyunculuk yeteneğine rağmen hollywood'da sadece xxx yeni nesil ajan filminde vin diesel ile rol kesmesi şaşırtıcı olan, doğduğu sene 1975'te çocuklara kıta isimleri verilmesi yasak olduğundan bir süre anna adını kullanmış italyan aktris, güzel insan.
  ... legend of the stranger
 4. 4.
  2004' te michael pitt ile nişanlanan, ünlü italyan korku ustası dario argento' nun kızı, italyan aktris.
  ... legend of the stranger
 5. 5.
  babası dario argento' nun tekinsiz atmosferlerde geçen korku filmlerinde rol almışlığı olan italyan aktris. gözlerindeki gizemli ve ürkütücü ışıltıyı rollerine mükemmel yansıtandır.
  ... legend of the stranger
 6. 6.
  bir ara adı brian molko ile anılmıştır. protege moi şarkısında düetleri vardır..
  ... vera
 7. 7.
  normal bir ergenlik geçirmeyen italyan aktris. babası sürekli film çeker, annesiyse sürekli dışarda olurmuş, hayalgücünü canlandıran ve ona sert bir karizma kazandıran da bu olmuş. doğaçlama performans konusunda sıkıntı yaşamayan bir isimdir, gerek stendhal sendromu, gerek travma filmlerinde senaryoya karizmasından çok şey katmaktadır. ilk gençliğinin burukluğunu, kendisinin yazdığı senaryolarla sinemaya yansıtmıştır.
  2 ... legend of the stranger
 8. 8.
  (bkz: aldatan yürek)
  ... meister writer
 9. 9.
  26. istanbul Uluslararası Film Festivali sırasında rol aldığı Marie Antoinette filmi için istanbul'a gelmiş, Babylon'da dj set düzenlemiş, onu görmeye gelen kalabalığı şaşırtmış, asi, çılgın, süper sigara içen hatundur.
  ... la douce
 10. 10.
  tam adı Asia Aria Maria Vittoria Rossa Argento olan karanlık bakışlı, müthiş sigara tüttüren ve bu esnada ukala ve aşağılayıcı bir ifadeyle karışık gülümseyerek insanı kendinden geçiren kadın sanatçıdır.
  ... aliceinwonderland
kapat