Hakemin üzerine yürüyüp iten ve direkt kırmızı kart gören dünyanın en itici insanlarından biri.
Futbolu bırakma ihtimali yüksek olan kişi.
iyi oldu iyi. azalarak bitsin.
Seneye survivor ünlüler takımında turabi’yle ona buna gider yapar artık.

Haha..
Baktı şampiyonluk gitti direkt kırmızı kart göreyim de tatile erken çıkayım demiştir.Pek şaşırmadım.
Cincondan çıkan futbolcu bu kadar olur.
Recep tayyip erdoğana olan bağlılığını bir anda belli etmeler, fatih terimle tartışmalar falan kendi kendini yiyip bitiren futbolcu.

Bir yıldız nasıl da kaydı bu akşam gördük. Eeee ne oldum demeyeceksin bu hayatta.
karaktersiz insan gördüm de bunun kadar karaktersizini görmedim.

topçu demiyorum insan diyorum dikkat edin.
Akp gibi azalarak bitmekte olan futbolcu.
gelmiş Geçmiş en iyi Türk futbolcu. en azından şuana dek.
Ulan hakem işini yapıyor sen kimsin?
adamı kötüleye kötüleye bu hale getirdiniz. suçlusu sizsiniz.
Galatasaray altyapısından çıkmış, kendini bir şey sanan ama sabri sarıoğlı bile olamayan gereksiz itici tiptir kendisi hakeme, rakip oyunculara taraftara hava atar o kadar bir numarası var mıdır ?
Yoktur net.
çirkeflikten başka bir meziyeti kalmamış futbolcu.

gittiği her yeri kirleterek geleceğin futbolcularına; takım arkadaşlarına kötü örnek olmaktadır.

milli takımın başarısızlığında büyük pay sahibiydi kendisi hatırlarsak.
Şunun galatasaray’a gelmesini isteyenler vardı. Neyseki devre arasında taraftarlar olarak sosyal medyada ağırlığımızı koyup bunun yerine fatih hoca’yı getirttik takıma.

Düşün, takımda tudor var ve sahada bu 10 numara diye sağa sola koşuyor, hakem dövüyor falan..

inanın tinercilere bile yenilirdik.. haha, kal orda.
atatürk'ün sevdiği sporcu profiline hiç uymayandır.

" ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim. "
başakşehirli futbolcu. arda bir baksana arda turan a neler yaptın rica ederim bir bak çünkü her geçen gün daha da kötüsünü yapıyorsun yazık...

https://mobile.twitter.co...status/992486727079071744
Türk futbolunun en büyük yalaka futbolcusu ve en büyük o.çocuğudur.
akp bitmeye spor ayağından başlamış zaar.

zeki, çevik ve ahlaklı olmayan, an itibariyle eski top tepici
Keşke 11 maç üstüste zorunlu oynama cezası verilse, Başakşehirin az olan şampiyonluk ihtimali tamamen bitirilse...

Tek başına, belki şampiyon olacak bir takımın ritmini bozan, yarış dışına itmeyi başaran adam gibi adam, adam ötesi, ultraman.
kimse bana bunu savunmasın. acaba hakem de mi Arda'nın adamlığı ve ailesi hakkında konuştu da Arda itiyor onu?

sen ceza ye Arda efendi, senin Barcelona'daki kankaların da çifte kupa kutlasın.
3-4 maç falan alır. o 11 maç cezayı ancak anadolu takımındaki bir oyuncuya verirler. türkiye burası.
dün de itti. bugün de itmiş.

sporcunun ahlaksız ve çakal olanından her zaman uzak durmak lazım.
Zirveden mariana çukuruna düşen insanlara en güzel örnektir.Allah düşürmesin yapacak birşey yok.Karakter sıfır olmuş.
Yan taraftan Bi arkadaş "türkiye bir insan olsa bu adam olurdu." diye bişey söylemiş..

Çok katıldım..