bugün

41 milyon avroya barcaya gitti umarım başarılı olur. Bizim töre de gitti böylece.
iyi ki bir barcelona'ya transfer oldu. birkaç gün arda arda diye kafamızın etini yersiniz artık. sanki bana yeni koalisyon hükümetinin başbakanı oldu.
barça'ya transferi sayesinde eski evi galatasaray'a bile para kazandırmıştır. futbolu aman aman olmasa bile kendini geliştirmeye yönelik hareket tarzında bulunan artık köşe olmuş muhtemelen barcelona'da futbolu bırakır en olmadı son yıllarında 1-2 sezon cimbomda top koşturduktan sonra bu sporu bırakıp gece alemlerinde boy boy fotolar çektirir.
ulan helal olsun. diyecek söz yok. helal olsun sana. yeminle duygulandım.
sataşmak, aşağılamak yerine gurur duymak lazım. kendisinin barça'ya transferi menajer başarısı olamaz. batuhan karadeniz'in hala süper lig'de oynaması menajer başarısıdır. barcelona bu.
gururlandım.
Celimsiz diye a.madrid teknik direktörü takimda istememiştir.
once ac karnini doyurmasi gereken turk erkeginin, 42 milyon euroya barcelonaya transfer oldu diye sevindigi futbolcu.
sizde cidden kafa yok ya, 42 milyondan size paymi veriyorlar hayirdir neredeyse gobek atacaksiniz ?
cok bos beles insanlarsiniz oyle boyle degil.
ahmet çakar'a cevabı.

https://youtu.be/qqpWZn_fMJk
Türk futbolunun gurur kaynağı. Galatasaray'ın çocuğu.
Emre belözoğlu şerefsiz kaypak olmasaydı belki o da bu denli yükselirdi. Kime niyet kime kısmet...
Arda, rakitic ten daha aşağı bir futbolcu değildir ki bu transfere bu kadar şaşırıp vay anası demeye gerek yoktur. Barcelona her sene en aşağı 50 maç yapan bir takımdır ve barcelona da senede en az 30 maça çıkan pedro nun arda dan herhangi bir fazlasi yoktur.
fc barcelona" ya gerçekleştirdiği transferle türk futbolu" nu seven herkesi gururlandırmış milli futbolcumuz. yolu açık olsun.
barcelona nin alt yapisinda bile oynayamayacak derecede yeteneksiz futbolcu.

thy bunu alin diye barcelona ya 41 milyon euro verip sponsor olmadiysa beni de tüm türkiye bafilesin. yoksa geri zekali mi koca barcelona.

büyük ihtimal, yansitilanin aksine belese gelmistir. olmasi gerektigi gibi. üstüne para bile almis olabilirler yemin ediyorum.

ama allahi var hakkini yiyemem. kaplumbagadan falan hizli.
ne kadar düşmanı varmış adamın yahu. sanarsın ki şimdiye kadar ptt 1. lig'de oynuyordu, oradan barcelona'ya transfer oldu. adam atletico madrid gibi bir takımla la liga şampiyonu oldu, şampiyonlar ligi kupasını son dakikada kaçırdı. ispanya'dan vize talep etse reddedilecek olanlar kalkmış camp nou'ya barcelona formasıyla çıkacak olan bir türk'e çamur atma yarışına girişmişler.
yeni sezon öncesinde fc barcelona ile 41 milyon euro bonservis bedeli ile 5 yıllık anlaşmaya imza atarak gün itibariyle en pahalı transfer olmuş gururumuz. umarım o kurtlar sofrasına çabuk uyum sağlar ve vazgeçilmezlerden biri olur. biz de lionel messi, neymar ve andres iniesta nın yanında ilk 11 de şovun diğer bir parçası olarak izleriz kendisini.

galatasaray altyapısının iftiharlarındandır. helal olsun sana!
41 milyon euro bonservis bedeliyle atletico madrid'den barcelona'ya transfer olmuştur.
kendisini tebrik ediyorum,hem de teşekkürlerimi sunuyorum.
çünkü ispanya'da ve dünya futbolunda bizi temsil ediyor,güzel işler yapıyor.
kariyerinin şu an için zirvesi oldu.
umarım sürekli 11'de oynar ve kariyerini en iyi şekilde sürdürür.
karakter olarak abazanın önde gidenin. messinin karısına kızına yavşicak dünyaya rezil olacaz diye korkuyorum.
Bu çocuğun bu başarısını sırf galatasaray'lı diye lekelemeye çalışanla futbol konuşmam. adam futbolun zirvesine çıktı, ötesi yok. oynandı oynamazdı orasını geçiniz. adam omzunda barcelona apoleti taşıyacak. dahası yok bunun.
Başarı asla tesadüf değildir. Arda turan işine gücüne bakabilmek için kaçtı gitti buralardan. Azmetti, istikrarlı şekilde çalıştı meyvesi olarak zirveyi tadacaktır, afiyet olsun.

Barcelona kulüp olarak çok önemli bir işe imza atmıştır, onların başarısıda tesadüf değil elbette. Nokta transferlerle işi bitiriyorlar. Neymar-Messi-Suarez üçlüsünün ortasını desteklemek için arda mükemmel nokta transferidir.

Kanatta oynayabilen arda bence luis enrique tarafından merkeze çekilecek. Orta saha göbeğinin vazgeçilmezi olacaktır. Formayı alır bu çocuk, yolu açık olsun.
Arenadaki maçlarda Galatarasarayın kale arkasına gözlerinizi kısarak dikkatlice bakın.. Canla başla top sektiren top toplayıcı çocuklar göreceksiniz artık.
41 kere maşallah denilmesi gereken aslandır. Sadece biz galatasaraylıları değil, troll olmayan her Türk futbolseveri gururlandırmıştır. Her şey bir yana ahmet Çakar'ı göt etmesi yeterdir.
bayrampaşa da büyüyüp, Barcelona da oynamak.
hakikaten hiçbirşey imkânsız değil. inşallah çok başarılı olur.
DEMEK KI TURKIYEDENDE BUYUK TOPCU CIKARMIS, YETERKI TARAFTAR GENC YILDIZA SOVSUN MARS YAZSIN.
Bu başarıyı sonuna kadar haketmiş futbolcu. Helal olsun. Bizimkiler hala sövsün.
şans eseri Barcelona gibi bir takıma transfer olduğuna inandığım balon futbolcu. vurmadan önce beni bir dinleyin. bu adam çok ahım şahım bir futbolcu mu? cevap basit: hayır! messiyle oynamak istediğini daha önce de vurgulamıştı, belki de barçaya mesaj yollamıştı, alın beni diye.. messiyle oynayacak oynamasına ama, onun 'onda biri' kadar etmez bu koca kafa. 6 ay zaten oynayamayacak, bir işe yaramayacak yani. reklamıyla kalacak. barçada oynuyom ben yhaa deyip duracak. ikinci 6 ayda kaydadeğer bir şey yapamayacaktır, forma şansı bulursa ne ala. ben barçanın ödeyeceği 41 milyon avroya yanıyorum. bu kocakafa en fazla 17 - 18 milyon etsin. o da ederse..

ilkonbir'de yer bulursan yat kalk dua et. O kadro seni çok sıkar..

her barcelonaya giden messi gibi olamaz aslanım! ne adamlar geldi geçti barcelonaya.. çoğu toz oldu.. sende öyle olacaksın.

herkesi çalımlayıp gol atacam ben hayallerine dalma! hiçbir zaman messi gibi olamayacaksın.. kendini onunla bir tutma! O messi, orası barça, barçalarlar adamı..