bugün

Antalya'ya gelecek top tepici.
Arda bitmiş.
şampiyonlar ligi - ispanya kupası ve la liga.iniesta sürekli 90 dakika oynuyor, arda turan gelirse , biraz olsun rahatlar orta saha.

messi'yi kesecek diye dalga geçenlere bakmayın siz, derin düşünün biraz.
Barcelonaya transfer olmuş bir türk futbolcudur .
barcelona rakitiç'e 30 milyon bayıldı. rakitic 27 yaşında. arda 87'li. 35 milyon avro verecekler. vay be anca messi'nin ayakkablarını taşırdan messi'nin takım arkadaşlığına.
valla mucize gerçekleşirse türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en kariyerli futbolcusu olur.
kendisini eleştirenler , üniversite için yurt ararken , kendisi havuzda , kivili meyve suyunu içerken , chelsea mi alacak beni yoksa barcelona mı diye kafasından geçiriyordur.

o kadar başarısız bir futbolcu aynen , yersen.
Gectigimiz sezon uc gol atip bes asist yapmis ofansif kanat oyuncusudur. Benim takimim boyle bir istatistige sahip oyuncu almaya kalksa kizarim sanirim. Insallah barcelonaya gider.
değişik transfer senaryoları dönen futbolcu. barcelona'nın transfer yasağından dolayı aldığı oyuncuyu oynatması olanaksız deniyor. buna nazaran arda turan'ı alıp bir yıllığına galatasaray'a kiralanması gündemdeymiş. olursa ne güzel olmaz mı a dostlar.
Barcelonaya transferi gerceklesirse son zamanlarfa turk futbolunun kaydettigi en onemli basari olacaktir. Omer urundul gibi yorum yaptim, ya simdi alkislayin ya da sonsuza kadar susun.. *
transferi birkaç saat içinde açıklanabilirmiş.en büyük aday barcelona.
Barcelona'ya transfer olması halinde Galatasaray'a iki milyon euro yetiştirme parası ödenecekmiş. Sazanlandım mı doğru mu bilmiyorum.
Galatasaray'ın alt yapısındayken bile ne kadar büyük futbolcu olacağını cümle aleme gösteren Türkiye'nin en iyi futbolcusudur.
ciddi ciddi barcelona'ya transfer olacak olan oyuncu.

iker muniain yerine yerine sanırım arda'yı tercik ettiler.
Fm 15'te kayseri erciyes'e kiraladım, hayır zaten maaşı da yüksek yarısını ödüyorum o bile ağır geliyor, bari adam gibi top oyna değil mi ? Yok valla yedeğe bile alasım gelmiyor.
bu dünyada top saklama işini en iyi yapan orta sahalardan biridir. ayrıca hiç yabana atılmayacak derecede defansif katkı verir. herkes adamı biliyor, bizim türk milleti daha bunu göremedi...
barcelona'da 66 numarayı giyerse güzel olur.
resmen barcelona'dadır.gururumuzdur.hala turkiye'de beğenmeyenler vardır.
real madrid ten daha guzel hangi takimda oynayabilir diye dusunurken guzel ters koseye atmistir. Bu da gol.
Gurumuzsun dedigim has galatasarayli futbolcu.
42 milyon euroya barcaya transfer olmuş galatasarayımızın gururudur nani diyenlere kafası girsin.

Dillerde efsane oldun arda yolun açık olsun kardeşim
gururumuz olan futbolcu. helal olsundur. beğenmeyene girecek olanlar yakında maçlarla belli olacaktır.
onur verici bir transfer olmuş lakin 6 ay başka bir yerde oynıycak olması can sıkıcı.
gençler bu nuri şahin, hamit altıntop transferlerinden çok daha farklı bir transfer.

41 milyon euro ne demek lan?

direkt 11 oyuncusu olarak almışlar belli ki.

helal olsun, göğsümüzü kabartmaya devam etsin.

fenerbahçe'ye transfer olsa bu kadar sevinmezdim.
Oha 41 milyon euro'ya barcelona'ya transfer olmus. Zamanindaa yuhalayan ibneler kina yaksin.
güzel bir transfere imza atmış milli oyuncu.

lakin şöyle bir durum varmış;

20 temmuz'da seçilecek olan yeni barcelona yönetiminin arda'yı 30.6 milyon euro'ya tekrar atletico madrid'e geri satma hakk varmış.

https://twitter.com/barca...status/618133179547918336

(bkz: haydaaa)