bugün

Kendisini futbol dışında olan konularda konuşma zorunluluğu varmış gibi hissediyor heralde.
faizler düşmeli falan sanane arda.
Fenerbahçe Basketbol Takımı'nın Euroleague yarı finalinde Real Madrid ile oynadığı maçta fenerbahçe'ye destek verdiği için ağır hakaretlere maruz kalmıştır.
normalde feneri günahım kadar sevmem. türk takımlarından biriyle yaptığı müsabakalarda hayatta desteklemem. ama burada durum farklı. ancak fanatizm bazılarının gözlerini kör etmiş aradaki farkı göremiyorlar. uluslarası bir platformda türk sporunu dünyaya tanıtan bir takımı neden desteklemeyelim? aynı başarıyı başka takım göstersin onu da destekleriz.
derbise galatasaray forması giyerek 30'undan sonra tekrar galatasaray'a dönmeyi garantilemiştir.
Dengesiz futpolçu.
Şarabi fazla kaçıran yaramazlarin laf attığı aslan. Futbolcu olabilir, bu taraftarligini etkilemez.
Bu kariyerdeki bir futbolcunun şike yapabileceği düşüncesi, parazit beyinlerin işidir.
Cok komiksiniz lan.
recep tayyip erdoğan'ı ıstırıp yalayan futbolcumsu..
https://twitter.com/David...status/503958260307992576

bir david alaba değildir. bu adamda profesyonel lakin boş zamanı olunca galatasaraylı.
koyu galatasaraylı ancak giydiği forma galatasaray'ın yeni sezon formalarından değil. galatasaraylı bir futbolcunun armağan ettiği bir forma falan olabilir, onu onurlandırmak amacıyla bu maçta o formayı giymiş olabilir ancak ben görüneni yorumluyorum, eski galatasaray formasını giyip maçı izlemeye gelmesi üzmüş ve düşündürmüştür.
Oyunu iyi gözlemleyen fakat haddinden fazl çalım atan oyuncu.

Not:kendisi futbolcu olmasa ne olurdu cidden merak ediyorum.Çünkü futbolcu adam yakışıklı karizma olur bundaki duruş kete ahmet gibi.

görsel
Karı-kız için o sevdiği cimbomu satan oyuncu,bu saatten sonra,eğer Galatasaraya gelirse bırakırım bu takımı..
uzaktan fotoğraflarına bakınca "en sonunda güzel bir kızla gördük," diyeceğim futbolcuydu ama yakından baktım kız o kadar güzel değilmiş.
ulusal basında da global basında da bence gereğinden fazla şişirilmiş oyuncudur.tamam oynuyor az çok atletico da ki performansı alkışlık lakin yılın 11 ine aday olacak kadar da değildi.hücum oyuncusu olmasına karşın skora doğrudan etki etmemesi kötü yanları ama savunmaya yardım etmesi dinamizmi sağlaması artı yönleridir.
Chelsea'ye gidecek. At fava.
kardeşim dediği herkes bir süre sonra sevgilisi çıkan futbolcu.
(bkz: sinem kobal)
(bkz: burcu esmersoy)
(bkz: aslıhan doğan)
hani ünlülerin bindiği arabaları, yaşadığı evleri falan görünce kıskanırız, vay aq adamın yaşadığı hayata bak bide bizimkine bak falan deriz ya, hah bu adam ne yaparsa yapsın kıskanmıyorum, yaşadığı hayatı hakettiğinde mi? değil, ama kıskanmıyorum aga. en güzel arabalara bin en güzel kızları sik arda. ama şu acunla fazla takılma ya, valla bak. ülkemizin çocuğu.
115 milyon tl ye mançhestığ yunaytıdla flört eden süperstar. afferin arda. tek gururumuz.
Psg ile anlasmak uzere olan futbolcu.
psg ye giderse kariyerini mahvedecek oyuncudur.
Muhtemelen kazandığım paralar bana yeter fazla da gözüm yok deyip psgye gidip bir kaç sene sonra futbolu bırakmak üzerine bir yol seçecektir diye düşündürür.
hem kariyeri hem para için psg'ye gitmesi normaldir. bu saatten sonra geleceğini düşünsün. evet.
Psgde tüm hasilati toplayip son senesini Galatasaray da oynadiktan sonra jübile yapacak oyuncu.
lavezzi'nin menajeri olacaktır.
değerinin yüksek olmasının nedeni kendi alanın tek futbolcu olmasıdır.

topu alıp ,çizgiye arkasını dönerse , 4 tane pepe gelsin topu alamaz.

sol bek ,önünde arda varsa asist kralı olabilir.sırf bu yüzden bence paris'te iş yapar.
ingiltere'ye giderse eve premier lig bağlatmamı sağlayacak oyuncudur.
Söylentilere göre m.united la anlaşmış futbolcudur.
güncel Önemli Başlıklar