bugün

görsel
görsel
Bir Galatasaraylı olarak yetenekli bulduğum fakat overrated bir futbolcudur. Türkiye Ligi'ne göre bakacak olursak yıldız diyebiliriz. Bire birde oldukça etkili ancak kendisinin de belirttiği gibi hala çok önemli eksikleri var. Mesela topla çok hızlı değil, şutları o kadar etkili değil. Bir gün yurt dışına gidecek olursa fiziksel eksiklikler kendini daha çok hissettirecektir. Geçen yıl fazla maç oynamadı, oynadığı maçlar da ortada zaten. Üstelik yurt dışına gitmek için de geç kaldığını düşünmekteyim bize göre hala genç yetenek ama adamın 24 yaşına geldiğini unutmamak lazım.
galatasaray'da oynadığı süre içerisinde
takıma zerre faydası dokunmamış futbolcudur.
ne bir maç kurtarmışlığı,ne takımı sürüklemişliği vardır.
ruh açısından sabri'nin yanına bile yaklaşamaz
der giderim.
Sıradan bir futbolcu değil o parası olsa bile vicdanı insaniyeti gs sevgisi olan bir futbolcu dur. ayrıcaçok zeki günün de olursa asitlerin kralı yapar .kaptan olması zarar veriyor ve vereceğini düşünmekteyim. Tanışmayı çok isterdim sempati duyduğum futbolculardandır.
emre belözoğlu gibi biriyle kıyaslanan oyuncu.
galatasaray emre olmasaydı da uefa kupasını süper kupayı alırdı.
ama emre galatasaray da oynamasaydı; nah!

arda turan gözü yukarılarda bir herif olsaydı herkese siktiri çeker avrupaya gidip kendini bizim istediğimizden daha iyi geliştirirdi.
bir futbolcu düşünün ki basından kurtulmasına sebep olan tek şey şike soruşturması.
böyle bir ülkede nasıl futbolcu yetişebilir ki.

düzenleme: emre belözoğlu na karaktersiz demek ağır küfür içeriyormuş.
yeteneğinin tartışılması komik olacak galatasaray oyuncusu. geçtiğimiz sezon ' bitse de gitsek ' ve ' burada ne işim var ? ' havasında oynayanlar arasında yer alması üzücü olsa da, daha galatasaray' a çok şey katacak bir yaştadır. hakan şükür' ün 2000' de uefa kupası kazanan kadroda yer alıp inter' e transfer olduğunda 29 yaşında olduğunu da unutmayalım.

edit: hakan şükür 1995 - 1996 sezonunu italya' nın torino takımında gerçekleştirmiş olsa da, galatasaray' a en çok katkı sağladığı dönem 1996 - 2000 arasıdır. hatırlatma için metinmilli' ye teşekkür ediyorum.
o taraftara hiçbirşey vermediği, vermek şöyle dursun her başarısızlıkta yabancı oyuncuları hedef gösterip türlü kelime oyunlarıyla takım içi dengeleri sürekli altüst eden, oyun içinde pas atacağı adamı bile alenen seçen sonra da sanki bu kulübe bir sikim vermiş gibi kendi taraftarına küsen takımın sırtındaki kambur. çok ümitliydim imparatordan bunun biletini keser bu sene diye ama bekleyip göreceğiz artık.
kimi futbol bilginlerinin " artık 25 yaşında olacak avrupa yalan oldu" demesinin arkasında türkiye ligine gelmiş en yetenekli futbolculardan biridir. çok çok iyi bir galatasaraylıdır. geçen sene takımlada birlikte kişisel olarakta belli problemlerde yaşamıştır. kendi suçuda vardır bunda. ama rakip takım taraftarları ve medya öyle bir kampanya başlattı ki " arda gitmeli" diye adamı yedik bitirdik. ama sonrasında herkesin aklı başına geldi ve terim sayesinde de takımda kaldı. daha yapacak çok işi olan bu adamı " 25 yaşında oldu çürüdü buralarda" diyen futbol katillerine soralım türkiye den kaç futbolcu çıktıda bu yaşlarda avrupayı kasıp kavurdu. sormak lazım şimdiye kadar gidip en başarılı olan oyuncu tugay kaç yaşında gitti ve kaç yaşında bıraktı?
delikanlı bir futbolcudur . taklitleriden sakının (bkz: emre belözoğlu)
hürriyet gazetesinin magazin servisinde sevgilisiyle "kaçamak" yaptığı öne sürülen futbolcu.

haber:http://www.hurriyet.com.t...atti/18422433.asp?gid=383

önce söyleyeyim ben beşiktaşlıyım. bir insan neyin kaçamağını yapacak bütün herkesin bildiği bir ilişkide? bu nasıl habercilik anlayışı ya? yeter artık bu adamın üstüne gittiğiniz. kaç kere yazdım buraya bilmem kaçıncı entryim. ama hakikaten git artık oğlum ya defol şu ülkeden de şerefsizlerin ağzını açtırma. güzelce yaşa kız arkadaşınla.
kendisi potakalda vitaminken, avrupalarda top koşturun emre'yi arda nın taklidi olarak gören embesillerin ilahı olabilecek çaptadır anca. ha bir de mütemadiyen avrupa devlerini peşinde koşturur, saha içi ve saha dışı hareketleriyle karakter timsalidir bak.*
yediği yemek içtiği su fenerbahçe olmuş şizofrenlerin fenerbahçe'lilerin galatasaray'lılardan daha çok ilgilendiğini iddia ettikleri koca kafalı, şişirilmiş balon.
galatasarayın 2012'de lig şampiyonu olmasının en büyük sebeplerindendir. teşekkürler arda, yirmi beş yaşında olmana rağmen.
tey allahım ya adamın yaşı size niye batıyor ki şimdi!
edit: gönderdik. canı sağolsun.
avrupaya gitmenin ona bir şey getirmeyeceğini düşündüğüm futbolcudur. taraftarı olmasam da aslanlar gibi galatasaray vardır.
2001-2002 sezonunda emre'yi inter'e 10 milyon euro'ya sattımızı öğrenmemizi sağlamıştır. euro'nun o tarihte olmadığına mı gülsem yoksa emre'nin galatasaray'dan beleşe inter'e gidişine mi gülsem karar veremedim amk! *
http://www.htspor.com/gal...ber/656881-giderse-gitsin

--spoiler--
"Artık yeter. Satacaklarsa satsınlar. Arda da gitmek istiyorsa gitsin. Ama bana adam alsınlar. Seneye Avrupa'da ciddi başarılar kazanacak bir takım yaratmak istiyorum."
--spoiler--

şike yok, şaibe yok, pislik yok! ne yapalım? vurun ardaya! ah benim güzide basınım biz de yedik..
galatasarayın kaptanı ve takımda kalıp kalmayacağı belli olmayan oyuncu.
tam takım toparlandı, moraller düzeldi derken ben gidiyorum diyorsun. sen nasıl kaptansın arkadaş? kaleyi içten yıkmak bu olsa gerek!
övülecek hiç bir tarafı yoktur, oynadığı tek futbol avrupa şampiyonası başka bi marifeti yok bence,
galatasaray ı bir kez olsun fenerbahçe maçında kurtarmamıştır. Galatasaraylı taraftarlar nasıl sever bu topçuyu anlayamıyorum.
bugün yarın at. madride gidecek aslanımızdır. günler öncesinden haberim vardı ama yazamamıştım elim varmadı.
kafaya koymuşsa yolun açık olsun demekten başka şey gelmez elden.biz işimize bakalım hemen bir sol açık arayışlarına başlamalı ama türk yok zaten o kalitede biliyoruz mecburen yabancı alcaz ama burada da önümüze kontenjan engeli çıkıyor.lan tam takım iyi dedik düzeldi dedik bi 2 transfere bu takım çoşar dedik olmadı arkadaş bu. ardayı da severim ona da bişe de yine bi karamsarlık bastı beni
2 yıldır futbol oynamayan,
spor sayfaları yerine magazin sayfalarında boy gösteren.
o çok övdüğü galatasaraylılık duruşunu göstermekten aciz kalan, büyük kaptan(!).

şimdi git arda, sinem'i de al git.
arkana bakmadan git.
o hak etmediğin 10 numaralı galatasaray formasını çıkar ve git.
galatasaray da neredeyse her bölge de oynamış* futbolcu, takımın kaptanı.
açık yüreklilikle söylüyorum takımdan şu anda siktirip gitmesi gereken tek futbolcu.
athletico madrid takımıyla yüzde 90 anlaşdığı söylenen futbolcu.