bugün

entry'ler (479)

pavlov un köpeğine isim önerileri

(bkz: havlov)

trendyol

ürün teslimi için verdiği başlangıç tarihinden 2 gün sonra ürünümü elime ulaştıran alış veriş sitesi.

istersen başkasıyla sevişebilirsin diyen sevgili

acizdir.

bu maçı bu statta oynatanın anasını sikeyim

(bkz: pepee pepee çok üzülüyor)

burak yılmaz

hakkında yanıldığım oyuncu. babam bu adam yıldız olacak demişti geçen sezon başında. ben de ya bi bok olmaz bundan salağın teki demiştim. Sözlerimi yutturdun saol. adam atıyor atıyor atıyor.

salataya güzellik katan şeyler

hardal ve mayonez.

koolcat

bi gün yine koolcat le oturuyoruz *

lionel messi nin müslüman olması

(bkz: messi maklube yerken capsli)

deprem vergileri nerede

bizden zulüm gibi toplanan, sigarayı 9 tl ye, arabayı %130 zamla almamıza yol açan, benzinin fiyatını 4.5 tl seviyelerine çıkaran vergileri soran insan cümlesi.

açın gözünüzü açın. Götünüzden sikiyolar haberiniz yok. bu deprem istanbul'da olsaydı nasıl yetişecekti bu yardımlar? daha van'a yetmiyo çadırlar battaniyeler. nerede bu vergiler?

grip olanlara tavsiyeler

abicim alıyosunuz iki tane limon ve bir baş soğan. limonun soyunu sıkıp, soğanı dörde bölüp yaprak yaprak ayırıyosunuz. sonra o limon suyunun içine soğanları atıp yarım saat bekletiyosunuz. o soğanları çıkarıp yiyip, limon suyunu içiyosunuz. üstüne de bi bardak su.

not: dalga geçmiyorum işe yaramazsa gelin beni bulun. öptüm bay.

moral bozukluğuna iyi gelen şeyler

(bkz: paxil)

sarmaşık derneği

(bkz: pkk)

jeoloji mühendisi

yine bir depremde hatırlanıp, yine unutulacak olan kişiler. siz bir deprem ülkesinde, bu işin uzmanına -hem depremle, hem zemin etüdüyle ilgili- değer vermezseniz, daha biz bu manzaraları çok yaşarız. gidin araba yapın, uçak yapın.

(bkz: 23 ekim 2011 van depremi)

erciş

ne yazık ki yerle bir olmuş.

van daki depreme üzülen insan

böbürlenmemesi gereken insandır. bu gayet doğaldır, üzülmemek garip.

23 ekim 2011 van depremi

yürekleri yakacak olan görüntülere hazır olmamız gerekmektedir.

paxil

şunu belirtmem gerekir ki, bir ilaç kullanacaksanız sözlükten bilgi edinmek güzel ama inanmak saçmadır. sonuçta yıllarca okumuş ve elinden bir sürü hasta geçmiş doktor, buradaki herkesten iyi bilecektir.

bu ilacı yaklaşık 30 gündür kullanıyorum. yaygın anksiyete tedavisi için kullanıma başladım. yani takıntım vardı. ilk günlerde biraz gariptim yani böyle 2 bira içmiş gibi. ne sarhoştum ne hiç içmemiş. çakırkeyf diyelim. sorunumun yüzde 80 ini çözdü bu ilaç. haberiniz olsun.

yan etkileri ne oldu?
biraz uykulu gezer oldum. hafif çenemde kasılmalar o da esnediğimde. biraz fazla esnemeye başladım. cinsel ilişkimde geç boşalma yaşadım o da yani bildiğin nerdeyse boşalamama, ucundan kıl payı kurtardım. ancak ereksiyonla ilgili hiçbir problem yaşamadım. bende başka da bi etkisi yok. öyle yok öldürür süründürür yazanları çok da takmayın çünkü ilaç herkeste farklı etki gösterir. bunu en iyi doktorunuz bilir. ararsınız sorarsınız onların işi bu.

ben yaklaşık 2 senedir bunu çekiyordum. şu an yüzde 80 i geçti. hepsi geçicek umuyorum. korkmayın efendim, kullanın.

andarkan

terbiyesiz!

fazıl say ın zavallı bir insan olması

her iyi sanatçı iyi insan olmak zorunda değildir. yani bu böyledir bunu kimseyi korumak amacıyla söylemiyorum. fazıl say iyi bir sanatçı ancak, iyi bir insan değil olay bu kadar basit.

mc donalds vs burger king

sadece patates için mcdonalds, geri kalan her şey için burger king.