entry'ler (70)

redbull eşliğinde yapılan sohbet

Sert, haşin, gaddar fakat bilakis çok kibarım. iyi sohbet ederim, ısrar ederim. O kadar. ha bide öneririm. maksat muhabbet olsun.

mark zuckerberg in evlenmesi

9 yıldır birlikte olduklarını duymasam ciddi ciddi uzakdoğu pazarına açılmak için yapılmış bir evliliktir derdim malumunuz facebook pek sevilmiyor çin de.

(bkz: http://www.teknokulis.com...cin-seddini-asabilecek-mi)

eva carneiro

aman deyim essien sakin stadyum orası.

http://www.youtube.com/watch?v=Pib_mouimKk

yıldız teknik üniversitesi 2012 bahar şenlikleri

harbiye açık hava konserleri niteliğinde olmuş bildiğin.

en cool isim kısaltmaları

mahmut-maho

giovanni-gio

nevzat-nev (cool mu bilemedim pek ama ilk öğrendiğimde hayal kırıklığı yaşamıştım nasıl olur lan sözcükleriyle).

sözlük yazarlarının itirafları

evet itiraf ediyorum senden çok sıkılmıştım sözlük ilişkimize ara vermemiz gerektiğini düşünmüştüm 5 aydır tek bir kelime dahi yazmamıştım ama senin bundan haberin bile yoktu.sonunda ne mi oldu eski sevgili yine galip çıktı köpek gibi geri döndüm.(yazıyla) nokta

redbull içip uyuyakalmak

(bkz: yazıklar olsun sana verdiğim emeğe)

milli takımda aslında hiç olmaması gereken isimler

hamit altıntop başta gelen isimlerden biridir zira kendisi bu takımın kalite ve karakter olarak 3 level üstündedir bizim kasapların yanına hiç yakışmıyor ahengi bozuyor diye düşünüyorum.

onur ünlü

sevdiğim ve takdir etiğim bir yönetmen kendisi.öğrenince üzüldüm.umarım tekrardan sağlıklı günlerine kavuşur bizi film ve dizilerinden mahrum etmez.etmemeli dönmeli bir an evvel diye düşünüyorum.Allah şifa versin.

insanların anıtkabiri ziyaret sebepleri

ne şikayet için ne de biz hala burdayız mesajı vermek içindir kanımca.oraya gitmemim nedeni şükran borçlu olduğum 'ata'ma dua etmek,o'na teşekkür etmek gerekliliğini duyduğum içindir.gittikten belli bir süre geçince sırtımda bir yük varmış gibi rahatsız oluyorum gitmem gerekli tekrardan diyorum.tabi bunda ankara da oturmanın iyi bir avantaj olduğu gerçeği de yadsınamaz.

arda turan

bugün arda turan'ın galatasaray kariyerini fiilen başlatan mlada boleslav maçının 5.yıldönümü. beş yıllık film bugün sona erdi.üzüldük.ilerde parçalıyı üstünde görür müyüz bida hayat gösterecek. yolun açık olsun. ama bu transferi bırakıp acilen yapmamız gereken transferlere yoğunlaşmalıyız tabi bu dediğimi yönetim de eminim şuan düşünüyordur.

arda turan

kafaya koymuşsa yolun açık olsun demekten başka şey gelmez elden.biz işimize bakalım hemen bir sol açık arayışlarına başlamalı ama türk yok zaten o kalitede biliyoruz mecburen yabancı alcaz ama burada da önümüze kontenjan engeli çıkıyor.lan tam takım iyi dedik düzeldi dedik bi 2 transfere bu takım çoşar dedik olmadı arkadaş bu. ardayı da severim ona da bişe de yine bi karamsarlık bastı beni

behzat ç

sonradan harunun babası olan kişinin geçmiş bölümlerin birinde nakliyat şirketi sahibi olduğunu ve uyuşturucu kaçakçısı rolünde oynadığını farkettiğim dizi.adam mı bulamadınız arkadaş aynı adamı tekrar oynatma gereği duydunuz üstelik sürekli bir role koyarak.neyse bu olay benim behzat ç. izleme olayımı değiştirir mi tabi ki hayır hala forever behzat ç. diyorum lakin dikkat etmeleri gerekmekte malum bizden kaçmaz.

uludağ sözlük te okurların da oy verebilmesi

karmayı etkilememesi durumunda güzel sayılabilecek bir uygulama kanımca.yoksa işin cılkını çıkarırlar şikenin dibine vururlar.zaten şike yapmak revaçta sözlük içine kadar girmesin bari arkadaş.ayrıca şunu da eklemek istiyorum;
(bkz: peki okur da bizi görecek mi)

30 mayıs 1993 ankaragücü galatasaray maçı

(bkz: #12337354)

8 0 lık gs ankaragücü maçı iyi ki şu dönem olmamış

saçma bir tespittir araştırılmadan efsanelere dayanılarak yapılmış bir tespittir.maçın şikeyle alakasız olduğunu hiç birşey yapamıyorsan tff nin sitesine açarak bile anlayabilirsin
buyur beceremiyorsan bi kolaylık sağlayayım http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=560

sitede de görüldüğü üzere efsanelere konu olan 8-0 gerekiyordu 8-0 bitti olayı tamamen uydurmadır zira puan durumunda da görüldüğü gibi galatasaray a 2 0 bile yetmektedir(aslında 1 0 da yeterde de hadi 2 0 olsun)
kaldı ki aynı sene bu haftadan sadece 5 hafta önce ankaragücü beşiktaş maçı 6-0 beşiktaş lehine sonuçlanmıştır 8-0 a şike iftirası atanlara bu maçı neden gözardı etmektedirler
dipnot:o sene ankaragücü takımında sinan engin de yer almaktaydı ve o hafta sakatlığını bahane ederek oynamadı sizin adamınız da mı şikeye dahil oldu peki..
biraz araştırı iyidir candır efsanelerle yaşanmamalıdır..

25 yaşında genci sokak ortasında sırtından vurmak

dağa çıkıp askerimize pusu kurmalarından veya yola mayın döşemelerinden farksız olan durumdur.bunlar değilmiydi kundaktaki bebeği şehit eden..kahpe geldiler kahpe gidecekler ama bunda senin de basiretsizliğin var bu kadar taviz verirsen bu kadar yüz verirsen sen bu şerefsiz oğlu şerefsizlere onlar da bunun kaymağını yerler..ne deyim hep olanlar gariban fakir çocuklarına oluyor şimdi ne desen boş geride kalanlara..tarifi imkansız acılar okyanus boşalt o anaların yüreğine yine sönmez yüreklerindeki yangınlar..yazık çok yazık 5 para etmez bi şerefsizin benim anamın yüreğini bu kadar dağlamasına hakketen çok yazık.

aykut kocaman

cidden hakederek şampiyon olduğunu sanan zat.
(bkz: şikenin hakkını verdik şimdi yapmayın)

5 i 1 yerde

(bkz: aziz-şekip-ilhan ekşioğlu-emenike-sezer)

pes oynarken yapılan gariplikler

kayma düşüncesiyle topu çalmaya çalışırken topu taça dikmem..diktikten sonra da hiç çaktırmayıp 'sade oynarım riske girmem' demem de cabası..lan topu alayım dedik top zaten bendeymiş ne ara dere bana geçti arkadaş diye de içten içe kendime mal demem..tabi bunu karşıdakinin yutması için yeni pes oynayıcılardan olması lazım.