bugün

ortalarda gözükmeyen futbolcu. niye gündemde değil anlamış değilim. sinem kobal'la araları mı bozuk acaba ?
görsel
görsel
görsel
gelecek seneyede yurt dışına gitmezse geleceğin hasan şaş ı olmasından korktuğum futbolcudur. lakin emre gittide ne oldu sorusunu da gündeme getirmektedir.
gıdısı var.
görsel
Nuri Şahin-Gökhan Gönül-Hamit'ten sonra en iyi yerli oyuncu.iyi bir oyun zekası vardır Tekniğide yeterlidir.Ancak fizik bakımından iyi değildir.
eğer iyi bir yıldıza, hücumunuzu bir tık artırıcak bir oyuncuya ihtiyacınız varsa türkiye'nin en iyi oyuncusudur. nuri şahin, gökhan gönül ve hamit varken o olmazsa olmuyor milli takım zira.
bir yere gidemeyeceği anlaşılınca hakkındaki transfer söylentileri de son bulan futbolcudur. fiziksel açıdan da iyi durumda olsa ortalığın amına kor ama orası ayrı.
mantığım yurtdışında oynasın derken kalbimin galatasarayda kalmasını istediği yıldız.
Kendini yanlış tanımlayan, örnek olarak Iniesta'ı örnek alması gereken Galatarasay futbol takımının oyuncusudur. işler kötü gitmeye başlayınca sazı eline alması takımı ben kurtaracağım havaları insana saç baş yoldurtmaktadır. Arda fiziki olarak kendini hep üst düzeyde tutabilse inanıyorum ki Barca veya Real de oynayacak yeteneğe sahip bir futbolcudur.
görsel
görsel
onsuz milli takım'ın da galatasaray'ın da hali ortada. avrupa'ya 20-30 milyon euro'ya transfer olan bir çok futbolcudan daha kaliteli, daha yetenekli olduğu tartışılmaz bir gerçektir. tek şansızlığı türk pasaportlu olmasıdır. çok sevilendir.
tek şanssızlığı türk pasaportu değil, türkiyede oynamasıdır.
görsel
resimdeki futbolcu.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/arda-turan-98877/
mlada boleslav maçıyla ünlenen,galatasarayın gözbebeği.
yıllardır avrupaya gitmeyerek kendisine yazık ediyor.
tek şanssızlığı türk pasaportu olması denmesi yanlıştır. neticesinde nuri şahin, hamit altıntop ve mesut özil gibi futbolcular real madrid'de top koşturmaktadır.
fatih hocası nedeniyle avrupa'ya gitmekten vazgeçmiş. güldüm arda. sen şuna gidemedim ya da atletico'dan başka eli yüzü düzgün takım beni istemedi desene.

genç falan diyoruz ama bu sezon bittikten sonra kendisi 25 yaşında olacak. 1-2 sene daha buralarda takılırsa hasan şaş abisine benzemesi muhtemel. üzüm üzüme baka baka kararır derler.
terim'in gelmesinden sonra takımda kalma kararı almış futbolcu.
s.çtın oğlum. hele bir takım kötü gitsin, o uğruna avrupa sevdandan vazgeçtiğin forma için senin anandan emdiğin sütü burnundan getirecekler.
şükürler olsun ciddi bir sakatlığı yoktur.

--spoiler--
Galatasaray ın SpVgg Unterhaching ile oynadığı hazırlık maçı sırasında Tomas Ujfalusi ve Arda Turan da rakipleriyle girdikleri mücadele sırasında aldıkları direkt darbe sonucu yumuşak doku zedelenmesi meydana geldiği tespit edilmiştir.

Riske edilmemek için oyundan alınan her iki oyuncunun tedavisine Dr. Sarper Çetinkaya ve ekibi tarafından başlanılmıştır. Tomas Ujfalusi ve Arda Turan, Galatasaray ın yapacağı ilk idmanda takımla beraber çalışmalara katılabilecektir.
--spoiler--

düzenleme: aramızda, milyonların mutluluğu olan futbolcuların, sakatlığının ciddi olmamasına üzülen orospu çocukları var.
insanların sağlığı hakkında kötü dualarınız, döner sizi bulur. adam olun.
çok çirkin bir çocuk bu ya. son bir kaç yıldır güzellik salonlarından çıkmadığı halde her fotoğrafında tipi kaymış bir hali var . böyle salak , uyuşuk ev arkadaşları gbi duruyor .

edit : niye eksiliyorsunuz aq yalan mı. alın bakın .

http://www.bloggertr.com/...ds/2011/04/Arda-Turan.jpg

http://img.donanimhaber.c...C46438C8648C690537C4E.jpg
(bkz: at sahibine göre kişner)

bu cümleden yola çıkarsak, hocası fatih terim olan bir arda turan'ın neler yapabileceğini herkes biliyor.